Freshlook Color Blends 2 szt. 0,00

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

70,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zmiana koloru oczu? Dziś to możliwe w bardzo łatwy i niedrogi sposób. Wystarczy, że zdecydujesz się na wypróbowanie Freshlook ColorBlends - miesięcznych soczewek kontaktowych kolorowych. Dostępne są w wielu pięknych kolorach jako tzw. zerówki (pozbawione mocy korekcyjnych), co sprawia, że można je nazwać świetnym akcesorium kosmetycznym, pozwalającym na diametralną zmianę wyglądu całego spojrzenia. Stworzone przez znaną i cenioną markę Alcon pozostają w pełni bezpieczne oraz wygodne w stosowaniu, nawet codziennym.

Cechy charakterystyczne Freshlook ColorBlends

Freshlook ColorBlends to wyjątkowe soczewki kontaktowe, bo pozwalające na szybką i naturalną zmianę koloru oczu. Naturalność efektu gwarantuje Technologia 3-w-1, która polega na połączeniu ze sobą trzech, ciemniejszych i jaśniejszych, kolorów. Dzięki temu uzyskana barwa jest subtelna, ale zauważalna, a przy tym głęboka, co dodaje piękna i oryginalności całemu spojrzeniu. Soczewki są dostępne w aż dwunastu różnorodnych kolorach - od niebieskiego, przez miodowe i szafirowe, po szare.

Soczewki FreshLook ColorBlends oparto na wysoce uwodnionym (55%) oraz tlenoprzepuszczalnym materiale, który charakteryzuje się wielogodzinnym nawilżeniem oraz zapewnia swobodny przepływ tlenu z otoczenia do rogówki. Nie ma więc mowy o wysuszonych, podrażnionych, zaczerwienionych czy osłabionych oczach.

Freshlook ColorBlends świetnie dopasowują się do oczu - już po kilku sekundach od prawidłowej aplikacji nie odczuwasz, że w ogóle masz je na sobie. To zasługa miękkości, elastyczności oraz cienkich krawędzi. Twórcy wzbogacili soczewki o znacznik stron, który podpowiada, która z nich powinna zostać skierowana do oka, a która do zewnętrz. To element, pomagający zwłaszcza początkującym użytkownikom i pozwalający na naukę dobrych nawyków zakładania i zdejmowania soczewek. Freshlook ColorBlends dostępne są jako tzw. zerówki. To oznacza, że nie pełnią one funkcji korekcji wady wzroku, a są wyłącznie akcesorium kosmetycznym, służącym do zmiany wyglądu oczu. Możesz więc korzystać z nich jako osoba bez wady wzroku.

Freshlook ColorBlends w opakowaniu z 2 sztukami to idealne rozwiązanie zarówno na wypróbowanie kolorowych soczewek kontaktowych, jak i na zdobycie pary wyłącznie na miesiąc - bo może w najbliższych dniach masz kilka imprez, na których chciałbyś świetnie i oryginalnie wyglądać? A może chciałbyś przez miesiąc cieszyć się zupełnie innym charakterem swojego spojrzenia? Kolorowe soczewki kontaktowe to świetny sposób na urozmaicenie codzienności.

Największe zalety soczewek Freshlook ColorBlends

 • Naturalna i efektowna zmiana koloru oczu - możliwa dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii łączenia trzech odcieni danego koloru, które nie tylko naturalnie zmieniają barwę tęczówek, ale także dodają spojrzeniu głębi i blasku.
 • 12 różnorodnych kolorów do wyboru - możesz przebierać w barwach soczewek, od standardowego błękitu, przez fiolet i szafir, po zieleń czy mglistą szarość.
 • Wysoki współczynnik uwodnienia - sięga aż 55% i oznacza, że soczewki są odpowiednio nawilżone przez cały czas stosowania. Nie musisz więc obawiać się suchości i drażliwości oczu.
 • Dopasowanie do oczu w kilka sekund - dzięki temu, że twórcy zwiększyli miękkość i elastyczność soczewek, te błyskawicznie dopasowują się do każdych oczu. Są niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
 • Znacznik stron dla łatwiejszej aplikacji - Freshlook ColorBlends są odpowiednie również dla początkujących użytkowników, choćby dlatego, że wzbogacono je o znacznik stron FL, sprawiający, że zakładanie jest znacznie łatwiejsze.
 • Bez mocy korekcyjnych - z Freshlook ColorBlends możesz korzystać jako osoba bez wady wzroku. Traktuj więc soczewki jak kosmetyczny gadżet wysokiej jakości.

Dla kogo soczewki Freshlook ColorBlends?

 • dla osób, chcących nadać swojemu spojrzeniu nowy wygląd;
 • dla osób, pragnących podkreślić naturalny kolor oczu i dodać mu głębi;
 • dla osób, chcących cieszyć się nowym wyglądem oczu na co dzień oraz podczas wyjątkowych okazji;
 • dla osób, lubiących nowoczesne, bezpieczne soczewki;
 • dla osób, ceniących produkty znanych i renomowanych marek;
 • dla osób, niemających problemu z obowiązkiem regularnej pielęgnacji soczewek;
 • dla osób bez wad wzroku;
 • dla osób, które być może obawiają się suchości i podrażnień oczu;
 • dla początkujących i doświadczonych użytkowników soczewek kontaktowych.

Jak pielęgnować soczewki Freshlook ColorBlends?

Freshlook ColorBlends to soczewki miesięczne, a więc, by dobrze i - co najważniejsze - bezpiecznie Ci służyły, muszą być codziennie oczyszczane, a nocą przechowywane w pojemniczku wypełnionym dedykowanym płynem pielęgnacyjnym.

Zobacz soczewki FreshLook ColorBlends w wersji z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Freshlook Color Blends 2 szt. 0,00
Twoja ocena