FreshLook One Day 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

45,55 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

FreshLook One Day to jednodniowe soczewki kolorowe (kosmetyczne). Pozwalają na naturalną zmianę koloru oczu. Zastosowane technologie, w tym wysoki poziom uwodnienia i tlenoprzepuszczalności, odpowiadają za zapewnienie komfortu użytkowania. Szkła kontaktowe gwarantują doskonałą jakość widzenia w każdych warunkach. Jednodniowy tryb użytkowania pozwala zapomnieć o konieczności pielęgnacji soczewek.

Cechy charakterystyczne FreshLook One Day

FreshLook One Day to soczewki kolorowe codziennej wymiany. Stanowią połączenie najlepszych cech szkieł kontaktowych Focus® Dailies® All Day Comfort oraz FreshLook ColorBlends®. Model ten został wyprodukowany z materiału Nelfilcon A - zapewniającego uwodnienie na poziomie 69%. Dzięki temu oczy są odpowiednio nawilżone, a ryzyko podrażnień i zaczerwienień ograniczone do zera.

Soczewki gwarantują komfort użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia ich z oczu. Technologia LightStream sprawia, że krawędzie soczewek są bardzo cienkie, co również przekłada się na wygodę ich codziennego noszenia. Szkła kontaktowe są niewyczuwalne na oku tuż po ich aplikacji. FreshLook One Day wykorzystują technologię równoczesnego nakładania trzech barw na obraz tęczówki. Dlatego też w porównaniu do tradycyjnych soczewek kolorowych model ten zapewnia niezwykle delikatny, subtelny i naturalny kolor.

FreshLook One Day dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych: Blue, Grey, Green i Pure Hazel. Soczewki podkreślają naturalny kolor tęczówki użytkownika, a także zapewniają najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach.

Dla kogo FreshLook One Day?

FreshLook One Day to soczewki kosmetyczne, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach chcących zmienić swój naturalny kolor tęczówki lub też podkreślić jej naturalną barwę. Zmiana jest odwracalna - wystarczy zdjąć soczewki, aby powrócić do swojego naturalnego koloru oczu.

Z uwagi na jednodniowy tryb użytkowania doskonale sprawdzą się zarówno u osób codziennie korzystających z soczewek kontaktowych, jak i sporadycznie sięgających po tego typu rozwiązanie optyczne. Niewielkie opakowanie to świetny sposób na wypróbowanie różnych wersji kolorystycznych. Jednodniowe soczewki kontaktowe to także alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych oraz sposób na okazjonalne zapewnienie niepowtarzalnego efektu. Po takie rozwiązanie chętnie sięgają również osoby aktywne fizycznie oraz korzystające z basenów. Tryb jednodniowy nie wymaga pielęgnacji, co również dla wielu użytkowników przemawia na jego korzyść.

FreshLook One Day polecane są pacjentom z oczami wrażliwymi, suchymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień oraz alergikom. Optymalne walory użytkowe zapewnia wysoki poziom uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. FreshLook One Day dostępne są w opakowaniu 10 sztuk. Taka pojemność wystarczy na 5 dni stosowania przez pacjentów z tą samą wadą wzroku w obu oczach. Model ten dostępny jest w mocach ujemnych (dla krótkowidzów) oraz w wariancie bez mocy (tzw. zerówki).

Sprawdź również inne soczewki kolorowe z serii FreshLook One Day:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FreshLook One Day 10 szt.
Twoja ocena