FreshLook One Day 30 szt. 0,00

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

133,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Marka Alcon, znana i ceniona na całym świecie, oferuje kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook One Day codziennej wymiany. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i udoskonalenie budowy pozwoliło twórcom na stworzenie soczewek, które oferują możliwość zmiany koloru tęczówek i tym samym nadanie nowego wyglądu całemu spojrzeniu. Jednodniowy tryb stosowania zdejmuje z Ciebie obowiązek codziennej pielęgnacji soczewek, a fakt, że są to soczewki “zerówki” oznacza, że nie musisz mieć wady wzroku, by z nich korzystać.

Cechy charakterystyczne Freshlook One Day

Kolorowe soczewki FreshLook One Day powstały jako połączenie cech dwóch innych rodzajów soczewek: Focus Dailies All Day Comfort i FreshLook ColorBlends. Z pierwszych zaczerpnięto najwyższy komfort i bezpieczeństwo, wynikające z wysokiego stopnia uwodnienia i tlenotransmisyjności, a z drugich - unikatową technologię koloryzującą. W ten sposób uzyskano kolorowe soczewki jednodniowe, gwarantujące naturalną, lecz efektowną zmianę barwy tęczówek, a przy tym niezwykle wygodne w codziennym stosowaniu - bez suchości i podrażnień oczu. Na uwagę zasługuje udoskonalona budowa soczewek. Teraz, dzięki technologii LightStream, ich krawędzie są jeszcze cieńsze, co gwarantuje niewyczuwalność soczewek przez cały okres stosowania, nawet na najbardziej wrażliwych, delikatnych oczach.

Najważniejszym zadaniem FreshLook One Day jest oczywiście nadanie oczom nowego, pięknego koloru. To możliwe za sprawą technologii opartej na jednoczesnym nałożeniu na siebie trzech kolorów, co daje efekt naturalnej, subtelnej zmiany. Są to więc soczewki dla osób, które niekoniecznie poszukują nietypowej, diametralnej odmiany, a raczej dla użytkowników, którzy pragną jedynie podkreślić posiadaną barwę i dodać spojrzeniu wyrazistości. To soczewki perfekcyjne na co dzień - do pracy i szkoły, ale także na różnego rodzaju imprezy i wyjątkowe okazje. Dostępne w czterech unikatowych kolorach: niebieskim, szarym, zielonym i piwnym.

Jednodniowy tryb stosowania - bo taki charakteryzuje FreshLook One Day - oznacza, że każdego dnia, podczas którego zdecydujesz się na nowy kolor oczu, masz do dyspozycji nową, nieskazitelnie czystą i świeżą parę. Nie przejmujesz się dodatkowym oczyszczaniem czy przechowywaniem w specjalnym etui. Potrzebujesz nowych soczewek? To wyciągasz je z blistra, a po wykorzystaniu i zdjęciu, wyrzucasz.

Opakowanie FreshLook One Day z 30 soczewkami jednodniowymi to zapas na około półtora tygodnia przy założeniu, że będziesz z nich korzystał każdego dnia. To idealna porcja czasu, by wypróbować kolorowe soczewki i nacieszyć się ich walorami estetycznymi. Chcesz zrobić większy zapas albo kupić mniejsze opakowanie, typowo na start? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Największe zalety soczewek Freshlook One Day

 • Cztery różne kolory do wyboru - do Twojej dyspozycji oddajemy soczewki niebieskie, szare, zielone i piwne. Wybierz ten, o którym teraz marzysz i który zawsze chciałeś zobaczyć na swoich oczach.
 • Naturalna zmiana koloru oczu - bez efektu szoku, ale na pewno zauważona przez innych. Z FreshLook One Day Twoje oczy wyglądają naturalnie i pięknie, a spojrzenie jest głębsze i bardziej wyraziste.
 • Atrakcyjne nawilżenie - uzyskane dzięki wykorzystaniu wysoce uwodnionego materiału. Soczewki pozostają wilgotne nawet przez cały dzień, a Ty nie ryzykujesz doświadczeniem suchości oczu czy tzw. piasku pod powiekami.
 • Technologia LightStream™ - w ramach tego rozwiązania soczewki zyskały ultracienkie krawędzie, dzięki którym nie ma mowy o ich wyczuwalności na oczach.
 • Dla osób bez wad wzroku - FreshLook One Day są dostępne jako soczewki zerówki, czyli przeznaczone dla osób, które nie borykają się z żadną wadą wzroku; które poszukują gadżetu, pozwalającego wyłącznie na uzyskanie estetycznego efektu.
 • Nowa para na każdy dzień - to cecha charakterystyczna jednodniowego trybu stosowania: każdego dnia sięgasz po nową i świeżą parę soczewek. Bez ich dodatkowej pielęgnacji.

Dla kogo soczewki Freshlook One Day?

 • dla osób, chcących odmienić wygląd swojego spojrzenia, ale niezbyt diametralnie;
 • dla osób, które poszukują sposobu na podkreślenie i upiększenie posiadanego koloru oczu;
 • dla osób aktywnych;
 • dla osób, które nie przepadają za obowiązkiem dodatkowej pielęgnacji soczewek;
 • dla osób bez wady wzroku;
 • dla osób, które cenią sobie zastosowanie nowoczesnych technologii w produktach optycznych;
 • dla osób, mających zaufanie przede wszystkim do markowych produktów;
 • dla osób, skarżących się na suchość oczu podczas korzystania z soczewek.

Sprawdź również inne soczewki kolorowe z serii FreshLook One Day:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Pure Hazel
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FreshLook One Day 30 szt. 0,00
Twoja ocena