Soczewki Freshlook

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13-13 z 13

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13-13 z 13

Strona
na stronę

Soczewki FreshLook powstały z myślą o użytkownikach, którzy marzą o zmianie swojego naturalnego koloru tęczówek. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz trybach, dla osób zarówno z wadą wzroku, jak i bez wady - każdy użytkownik znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się nie tylko naturalnie zmienioną barwą oka, ale przede wszystkim wysoką jakością obrazu w każdych warunkach.

Co charakteryzuje soczewki FreshLook?

Soczewki FreshLook to grupa soczewek kolorowych (kosmetycznych). Przeznaczone są one zarówno dla osób z wadą wzroku (moce dodatnie i ujemne), jak i bez wady wzroku (tzw. zerówki). Ich podstawowym zadaniem jest zmiana naturalnego koloru tęczówki użytkownika. Zastosowane technologie pozwalają jednak cieszyć się wysoką jakością obrazu w każdych warunkach, a także komfortem użytkowania - od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu.

Model ten występuje w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na zmianę subtelną lub też bardziej zdecydowaną. Można z nich korzystać na co dzień, a także okazjonalnie. Po soczewki kolorowe chętnie sięgają osoby, którym marzy się zmiana naturalnego wizerunku bez ingerencji chirurga. Ponadto łatwo jest przywrócić dawny wygląd - wystarczy zdjąć szkła kontaktowe z oczu.

Soczewki FreshLook produkowane są z materiału, który wykazuje optymalny poziom uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Zastosowane technologie nadają spojrzeniu głębi. Po ten model mogą sięgnąć osoby w każdym wieku.

Najważniejsze parametry soczewek FreshLook

Soczewki kolorowe FreshLook to produkt firmy Alcon. Zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy chcą coś szybko i bezpiecznie (a przede wszystkim odwracalnie) zmienić w swoim wizerunku. Do ich produkcji wykorzystano najnowocześniejsze materiały oraz technologie. Z ich pomocą możliwa jest korekcja wad wzroku. Dostępne są także w wersji bez mocy (tzw. zerówki).

Soczewki FreshLook zostały wykonane z wysoko uwodnionego materiału, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Każdy model z łatwością dopasowuje się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Szkła kontaktowe nie przesuwają się samoistnie po oku ani nie wypadają.

Zastosowana technologia LightStream odpowiada za zapewnienie ultracienkich krawędzi soczewek. Tym samym wyeliminowany został problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Technologia 3w1 dzieli szkło kontaktowe na trzy strefy, zapewniając efektowną oraz naturalnie prezentującą się modyfikację koloru. Osoby, które chcą okazjonalnie skorzystać z zalet soczewek FreshLook, mogą sięgnąć po modele jednodniowe, FreshLook One Day. Użytkownicy ceniący sobie zmiany na co dzień z pewnością sięgną po szkła kontaktowe w trybie miesięcznym z serii ColorBlends, Colors lub Dimensions.

Ile kosztują soczewki FreshLook?

Ceny soczewek FreshLook uzależnione są od konkretnego modelu. Jednodniowe szkła kontaktowe to wydatek ok. 38-46 złotych za opakowanie 10 szt. W przypadku modeli miesięcznych należy liczyć się z kosztem ok. 62-66 złotych za opakowanie 2 szt.

Najbardziej popularne soczewki FreshLook

  • FreshLook ColorBlends - to miesięczne soczewki kolorowe, za pomocą których można szybko i bezpiecznie zmienić kolor tęczówki oka użytkownika. Technologia 3w1 sprawia, że nowa barwa oka jest niezwykle naturalna. Odznaczają się optymalnym poziomem nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Do ich produkcji wykorzystano materiał, który zapewnia szybkie dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Soczewki wyposażone zostały w znacznik strony FL, dzięki czemu są łatwe w aplikacji nawet w przypadku początkujących użytkowników.
  • FreshLook Colors - to miesięczne soczewki kolorowe, które umożliwiają zmianę naturalnej barwy tęczówki oka użytkownika. Model ten odznacza się wysokim poziomem uwodnienia (55%). Narząd wzroku jest nie tylko optymalnie nawilżony przez cały dzień, ale również właściwie dotleniony. Dzięki temu ograniczone zostaje ryzyko rozwoju groźnych dla oczu infekcji. Zastosowano tutaj technologię koloru 3w1, która czuwa nad naturalnym efektem. Wykorzystane rozwiązania zapewniają także wysoki komfort użytkowania i jakość widzenia w każdych warunkach.
  • FreshLook Dimensions - to miesięczne soczewki kolorowe umożliwiające zmianę naturalnej barwy tęczówki oka użytkownika. Zostały zaprojektowane z myślą o zmianie jasnych tęczówek. Ponadto model ten charakteryzuje się optymalnym poziomem uwodnienia (55%) oraz tlenoprzepuszczalności. Eliminuje to ryzyko rozwoju infekcji oraz pojawienia się podrażnień i zaczerwienień. Soczewki są nawilżone przez cały dzień, a komfort użytkowania zapewniony od momentu ich założenia aż do zdjęcia z oczu. Atutem jest także zastosowanie ciemnej otoczki, co pozwala na optyczne powiększenie oczu.
  • FreshLook One Day - to jednodniowe soczewki kolorowe, których zadaniem jest zapewnienie wyraźnego widzenia oraz zmiana naturalnego koloru oczu użytkownika. Jednodniowy tryb nie wymaga codziennej pielęgnacji - soczewki po zdjęciu z oczu należy wyrzucić, by kolejnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę. Model ten odznacza się wysokim uwodnieniem (69%), co zapewnia optymalny poziom nawilżenia oczu przez cały dzień. Eliminuje to również zjawisko pojawiania się zaczerwienień i podrażnień oczu.