Horien Disposable 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 20 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

39,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Horien Disposable to sferyczne miesięczne soczewki kontaktowe. Zostały wyprodukowane z materiału zapewniającego optymalny poziom przepuszczalności tlenu oraz uwodnienia. W ich przypadku wykorzystano również technologię odlewu w formie. Dzięki temu są niezwykle wygodne w użytkowaniu i z łatwością dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki. Chętnie wybierane przez użytkowników korzystających z miesięcznego rozwiązania optycznego.

Cechy charakterystyczne Horien Disposable

Horien Disposable to soczewki miesięczne przeznaczone do noszenia w systemie dziennym. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się komfortem widzenia w każdych warunkach. Eliminują problem suchości, podrażnień i zaczerwienienia oczu. Model ten został wyprodukowany z materiału Ocufilcon D, znanego z wysokiego poziomu przepuszczalności tlenu oraz nawodnienia. Szkła kontaktowe zachowują optymalne uwodnienie przez cały dzień. Ich powierzchnia jest odporna na gromadzenie się różnego typu zanieczyszczeń oraz osadów białkowych. Dzięki temu obraz jest wyraźny i wiernie odwzorowany przez cały dzień.

Soczewki kontaktowe Horien Disposable natychmiast dopasowują się do naturalnej krzywizny rogówki i są niewyczuwalne na oku. Nie wypadają oraz nie przemieszczają się samoistnie po oku. Technologia odlewu w formie Spun-Cast umożliwiła otrzymanie optymalnego kształtu, przy zachowaniu cienkiej geometrii oraz wytrzymałości materiału.

Dla kogo Horien Disposable?

Horien Disposable to soczewki planowanej - miesięcznej wymiany. Najczęściej sięgają po nie użytkownicy, którzy szukają rozwiązania do noszenia w trybie dziennym przez 30 dni. Dostępne są w mocach dodatnich oraz ujemnych - dlatego też mogą z nich korzystać zarówno osoby z nadwzrocznością, jak i krótkowzrocznością. Z uwagi na dużą łatwość aplikacji oraz szybkie dopasowanie się do naturalnego kształtu oka model ten rekomendowany jest użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Wysoki poziom uwodnienia sprawia, że jest to rozwiązanie komfortowe dla osób, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych, a także w klimatyzowanych oraz ogrzewanych pomieszczeniach. Rekomendowane są również pacjentom uskarżającym się na suchość, zaczerwienienie czy podrażnienia oczu. Soczewki kontaktowe to wygodna alternatywa dla korekcji wady wzroku za pomocą tradycyjnych okularów. Są wygodne w użyciu oraz nie ograniczają pola widzenia oprawkami. Po szkła kontaktowe sięgają użytkownicy m.in. prowadzący aktywny tryb życia.

Horien Disposable to soczewki miesięczne, które mogą być użytkowane w trybie dziennym. Codziennie przed snem należy zdjąć szkła kontaktowe z oczu i zanurzyć w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Tylko w ten sposób zachowają one swe właściwości przez 30 dni. Po kilku godzinach soczewki są ponownie gotowe do użycia.

Sprawdź również inne soczewki marki Horien:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 20 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Horien Disposable 3 szt.
Twoja ocena