Horien 500 ml. WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Każdy użytkownik szkieł kontaktowych powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest ich codzienna, profesjonalna pielęgnacja. Powinien wiedzieć także, że do ich oczyszczania oraz dezynfekcji, zaleca się użytkowanie tylko i wyłącznie specjalnie do tego dedykowanych preparatów. Wybierz płyn Horien i zapewnij swoim soczewkom pielęgnację na najwyższym poziomie, a swoim oczom świeżość i blask, połączone ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

Cechy charakterystyczne Horien

Horien to innowacyjny środek pielęgnujący, który stworzony został w celu dogłębnego oczyszczania oraz kompleksowej pielęgnacji soczewek. Z jego pomocą skutecznie oczyścisz swoje szkła kontaktowe, pozbywając się z ich powierzchni wszelkich zanieczyszczeń, takich jak pył, kurz, osady białkowo-lipidowe, tłuszcz oraz grzyby. Dodatkowo, aby jeszcze skuteczniej chronić Twoje oczy przed groźnymi infekcjami, preparat zniweluje także bakterie i drobnoustroje z powierzchni soczewki, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną zdrowe i w pełni bezpieczne. Preparat ten ochroni Cię także przed mikrourazami, wspomagając tym samym regenerację śluzówki oka, dzięki czemu unikniesz podrażnień spowodowanych długim użytkowaniem szkieł.

Oprócz skutecznego oczyszczenia i dezynfekcji płyn Horien zapewni także kompleksowe nawilżenie Twoim soczewkom, sprawiając, że Twoje oczy będą świeże, wilgotne i pełne blasku przez cały dzień użytkowania szkieł. Dzięki nawilżeniu soczewek unikniesz także nadmiernego wysychania oczu, a co za tym idzie nieprzyjemnych podrażnień oraz dyskomfortu, które z niego wynikają. Regularne użytkowanie płynu przedłuży także żywotność Twoich soczewek, sprawiając, że ich noszenie będzie związane z maksymalnym poziomem komfortu oraz dużą wygodą. W płynie tym możesz także przechowywać swoje soczewki kontaktowe w czasie, podczas którego zdecydujesz się na przerwę w ich noszeniu. Podczas przebywania soczewek w płynie zostaną one nawilżone, odżywione, oraz uelastycznione i przygotowane na ich dalsze noszenie. W opakowaniu znajduje się 500 ml płynu, jest więc to ekonomiczna pojemność, która z powodzeniem starczy na długi okres czasu, podczas którego nie będziesz musiał odwiedzać salonów optycznych w celu wykonania dodatkowych zakupów.

Dla kogo płyn Horien?

Płyn do soczewek Horien dedykowany jest do miękkich oraz twardych soczewek kontaktowych. Produkt ten będzie idealną opcją dla każdego użytkownika soczewek, który ceni sobie ich profesjonalną pielęgnację. Duży, ekonomiczny pojemnik to dobra opcja, jeżeli nie chcesz często chodzić po salonach optycznych w celu uzupełnienia swoich zapasów.

Zobacz płyn Horien w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Horien 500 ml. WYSYŁKA 24H
Twoja ocena