Live Daily Disposable 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

65,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Live Daily Disposable są to soczewki jednodniowe wyprodukowane z przepuszczającego tlen materiału silikonowo-hydrożelowego przez znanego na całym świecie producenta Cooper Vision. Soczewki te gwarantują bardzo wysoki komfort widzenia oraz użytkowania. Są to soczewki jednorazowe, które z pewnością przypadną do gustu osobom, które nie lubią codziennego oczyszczania soczewek i ogólnie dbania o ich higienę.

Struktura soczewek Live Daily Disposable

Soczewki kontaktowe jednodniowe Live Daily Disposable zostały wykonane z materiału o nazwie Somofilcon A. Wyróżnia się on miękkością, korzystnym wpływem na zdrowie oczu oraz bezpieczeństwem. Jego ogromną zaletą jest również bardzo wysoka przepuszczalność tlenu. To sprawia, że możesz korzystać z bardzo wysokiej jakości widzenia przez cały dzień.

Gwarancja odpowiedniego nawilżenie przez cały dzień

Uwodnienie tych soczewek kontaktowych jest na poziomie 56 procent. Tak wysoka zawartość wody w połączeniu z innowacyjną technologią AquaGen powoduje, że woda jest wiązana zarówno w materiale, z którego zrobione są soczewki kontaktowe, jak i na ich powierzchni. To powoduje, że soczewki kontaktowe są nawilżane w sposób naturalny przez cały dzień. Znacznie podnosi to komfort widzenia.

Filtry chroniące przed promieniami ultrafioletowymi

Każdy, kto na co dzień styka się z promieniami słonecznymi, doskonale wie o tym, że odpowiednia ochrona wzroku jest czymś priorytetowym. Soczewki Live Daily Disposable posiadają filtry ultrafioletowe, które chronią oczy przed szkodliwymi dla nich promieniami słonecznymi. Filtry UV, które znajdują się w soczewkach, hamują do 98 procent promieniowania UVB i do 78 procent promieniowania UVA.

Błyskawiczne dopasowanie się do Twoich oczu

Soczewki zostały wyprodukowane z elastycznego i miękkiego w dotyku materiału, który bardzo dobrze i szybko dostosowuje się do naturalnego kształtu Twojego oka. Soczewki Live Daily Disposable po aplikacji są całkowicie niewyczuwalne na oku przez cały okres ich użytkowania. Soczewki te mają też wysokie moce korekcyjne.

Zobacz soczewki Live Daily Disposable w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Live Daily Disposable 30 szt.
Twoja ocena