Live Daily Disposable 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

168,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Jednodniowe soczewki Live Daily Disposable zostały wyprodukowane z przepuszczającego tlen materiału silikonowo-hydrożelowego. Ich producentem jest znana na całym świecie i doceniana przez użytkowników firma Cooper Vision. Soczewki te posiadają wiele wyjątkowych właściwości, na czele z wysokimi wartościami przepuszczalności tlenu i nawilżenia, co sprawia, że każdy będzie z nich zadowolony.

Soczewki kontaktowe od znanego producenta

Soczewki Live Daily Disposable zostały wyprodukowane przez firmę Cooper Vision, produkującego soczewki kontaktowe od 1980 roku. Są one bezpieczne dla oczu, wyjątkowo komfortowe i w dodatku korzystnie wpływają na wygląd oczu. Produkty tej firmy są dostępne w ponad 100 krajach. Posiada ona aż trzy centra badawcze. Soczewki kontaktowe tej firmy są zawsze bardzo wysokiej jakości i nie inaczej jest również w przypadku Live Daily Disposable, soczewek codziennej wymiany. Zaspokoją one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Soczewki wyposażone w technologię AquaGen

Technologia AquaGen sprawia, że poziom wody w tych soczewkach jest bardzo wysoki. Gwarantuje również odpowiednie nawilżenie i są one odpowiednio nawilżone przez cały dzień. Komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki i można poczuć, że jakość tych soczewek kontaktowych jest na najwyższym światowym poziomie.

Live Daily Disposable z materiału silikonowo-hydrożelowego

Do wyprodukowania tych soczewek kontaktowych został wykorzystany materiał Somofilcon A. Jest to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które powinno przypaść do gustu większości użytkownikom. Ten materiał jest wyjątkowo elastyczny, dzięki czemu błyskawicznie dopasowuje się on do indywidualnego kształtu oka. Zapewnia on również to, że soczewki kontaktowe przez cały dzień są praktycznie niewyczuwalne na oku.

Soczewki z filtrami UV

W soczewkach kontaktowych Live Daily Disposable znajdują się bardzo nowoczesne filtry ultrafioletowe. Gwarantują one dodatkową ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVB (w 98%) i UVA (w 78%), bardzo szybko je absorbując. Odpowiednia ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym zmniejsza również ryzyko zachorowania na wiele różnych poważnych chorób wzroku, a przy tym jest rozwiązaniem funkcjonalnym przy równoczesnym korzystaniu z okularów przeciwsłonecznych.

Zobacz soczewki Live Daily Disposable w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Live Daily Disposable 90 szt.
Twoja ocena