Miru 1 Day UpSide 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 30 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

93,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Miru 1 Day UpSide należą do grupy soczewek jednodniowych. Zostały wyprodukowane z innowacyjnego silikonowo-hydrożelowego materiału, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności. Wyróżnikiem jest także zastosowana technologia SmartTouch, która ułatwia aplikację soczewki oraz eliminuje ryzyko zabrudzeń jej powierzchni podczas aplikacji.

Cechy charakterystyczne Miru 1 Day UpSide

Miru 1 Day UpSide to pierwszy produkt na rynku, który oferuje blister o udoskonalonym kształcie. Technologia SmartTouch z niewielką wypustką czuwa nad tym, aby soczewka utrzymywała się w jednej pozycji. Odwrócona jest wewnętrzną stroną ku dołowi, dzięki czemu ograniczone zostaje ryzyko jej zabrudzenia czy nieprawidłowej aplikacji. Zostały one wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału MeniSIlk Air o nazwie Midafilcon A. Odznacza się on wysokim poziomem uwodnienia (56%) oraz tlenoprzepuszczalności. Optymalny poziom nawilżenia utrzymuje się przez wiele godzin - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Przepuszczalność tlenowa na wysokim poziomie eliminuje ryzyko rozwoju infekcji.

Miękki, elastyczny materiał szybko dopasowuje się do naturalnej krzywizny rogówki. Oczy są wypoczęte, zachowują zdrowy wygląd przez cały czas. Cienkie krawędzie z niskim modułem sztywności pozwoliły na wyeliminowanie problemu tarcia powierzchniowego na linii powieka-soczewka. Ponadto szkła kontaktowe nie podwijają się i doskonale przylegają do oka. Odpowiada za to zastosowana technologia NanoGloss Pro zapewniająca gładką powierzchnię o niskim współczynniku tarcia.

Miru 1 Day UpSide wyposażone zostały w filtr UV klasy 2, który chroni wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Soczewki mają niebieskie zabarwienie, jednak nie zmieniają naturalnego koloru oczu użytkownika, a jedynie ułatwiają aplikację. Jednodniowy tryb użytkowania jest higieniczny i ogranicza ryzyko gromadzenia się na powierzchni soczewki drobnoustrojów oraz zanieczyszczeń.

Dla kogo Miru 1 Day UpSide?

Soczewki Miru 1 Day UpSide zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach z wymagającymi oczami. Optymalny poziom nawilżenia jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów uskarżających się na syndrom suchego oka. Dostępne w mocach ujemnych - dla krótkowidzów. Model ten rekomendowany jest także użytkownikom, którzy spędzają wiele godzin dziennie przed ekranem komputera lub w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych. Chętnie sięgają po nie osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz korzystające z basenów.

Szkła kontaktowe polecane są zarówno osobom z doświadczeniem, jak i dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku. Delikatne niebieskie zabarwienie ułatwia aplikację oraz manipulowanie soczewką na oku. Tryb jednodniowy uznawany jest za najbardziej higieniczne rozwiązanie. Sprawdza się w przypadku osób, które nie pamiętają lub nie mają czasu na codzienną pielęgnację soczewek. Model ten może być używany jako główny sposób korekcji wady wzroku, a także zamiennie z tradycyjnymi okularami.

30 sztuk w opakowaniu to odpowiednia ilość do przetestowania Miru 1 Day UpSide przez 15 dni w przypadku osób z tą samą wadą wzroku. Użytkownicy z różnorodnością po nabyciu 2 opakowań mogą cieszyć się komfortem widzenia przez cały miesiąc.

Miru 1 Day UpSide to soczewki jednodniowe. Tryb ten nie wymaga codziennej pielęgnacji oraz stosowania specjalnych płynów do dezynfekcji szkieł kontaktowych czy pojemniczków do ich przechowywania. Codziennie rano użytkownik sięga po nową parę soczewek, aby wieczorem zdjąć je i wyrzucić do kosza.

Sprawdź również inne soczewki marki Miru:

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 30 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Miru 1 Day UpSide 30 szt.
Twoja ocena