Proclear 1 Day 30 szt.

Ocena:
3 of 5
Średnia ocena 3 / 5 na podstawie 1 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

54,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Ocena:
3 of 5
Średnia ocena 3 / 5 na podstawie 1 opinii.
Daniel Drożdżewicz
3.0000
Inne soczewki pod koniec dnia powodowały suchość oka. Z tymi nie ma problemu. Nocne widzenie również jest wyraźnie lepsze.

Proclear 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe. Zapewniają komfort użytkowania dzięki optymalnemu poziomowi uwodnienia oraz technologii utrzymujące szkła kontaktowe w stanie wysokiej wilgotności przez cały dzień. Ich powierzchnia jest odporna na gromadzenie się osadów białkowych, co eliminuje problem rozmazanego obrazu.

Cechy charakterystyczne Proclear 1 Day

Proclear 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału Omafilcon A. Wyróżnia go uwodnienie na poziomie 60%. Dzięki temu szkła kontaktowe są nawilżone przez cały dzień, a użytkownik może cieszyć się komfortem noszenia bez względu na to, czy dopiero je zaaplikował, czy ma je na oczach już kilka godzin.

Proclear 1 Day wykorzystują innowacyjną technologię PC Technology. W składzie soczewki znalazł się unikalny materiał - cząsteczki fosforylocholiny. Jest to substancja, która naturalnie występuje w ludzkich komórkach. Ich zadaniem jest otaczanie się wodą oraz utrzymywanie soczewki w stanie wysokiej wilgotności. Szkła kontaktowe są odporne na wysychanie przez cały dzień.

Powierzchnia soczewek Proclear 1 Day jest odporna na powstawania na niej osadów białkowych oraz osadzanie się wszelkiego typu zanieczyszczeń (np. brudu, kurzu, pyłu, bakterii, grzybów). Dzięki temu użytkownik może cieszyć się przejrzystym, wyraźnym obrazem przez cały dzień. Zastosowano tutaj również technologie, które zapewniają wysoką rozdzielczość bez względu na warunki oświetleniowe oraz porę dnia.

Atutem tego modelu jest także wysoka tlenoprzepuszczalność. Do rogówki dostarczana jest odpowiednia dawka tlenu, co minimalizuje ryzyko rozwoju groźnych dla oczu infekcji. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wobec materiału, z którego wyprodukowano Proclear 1 Day, zaakceptowała stwierdzenie: „Może poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”.

Dla kogo Proclear 1 Day?

Proclear 1 Day to soczewki jednodniowe, które dostępne są w mocach ujemnych oraz dodatnich - dla krótkowidzów i dalekowidzów. Model ten chętnie wybierają użytkownicy, którzy zgłaszają problem suchych, wrażliwych i podrażnionych oczu. Rozwiązanie to rekomendowane jest osobom uskarżającym się na uczucie tzw. piasku pod oczami czy ciała obcego w oku. Często towarzyszy temu świąd, pieczenie i szczypanie. Proclear 1 Day dzięki zastosowanym technologiom minimalizuje ryzyko powstawania tych dolegliwości.

Tryb jednodniowy wybierany jest przez osoby aktywne fizycznie (m.in. uczęszczające na basen) oraz takie, dla których priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu higieny podczas stosowania szkieł kontaktowych. Jest to także wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Z Proclear 1 Day można korzystać zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie.

W opakowaniu znajduje się 30 sztuk jednodniowych soczewek kontaktowych. To odpowiednia wielkość, aby przetestować ten model. W przypadku użytkownika z tą samą wadą wzroku w obu oczach jedno pudełko wystarczy na 15 dni codziennego stosowania. Osoby z różnowzrocznością mogą wybrać dwa opakowania o różnej mocy, tworząc zestaw dobrany do swoich potrzeb.

Proclear 1 Day to soczewki jednodniowe, które nie wymagają codziennej pielęgnacji oraz stosowania płynów do czyszczenia. Codziennie po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyrzucić, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę. Tryb jednodniowy uważany jest za jedno z najbardziej higienicznych rozwiązań.

Zobacz soczewki Proclear 1 Day w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proclear 1 Day 30 szt.
Twoja ocena