Proclear 1 Day Multifocal 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

92,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe soczewki progresywne, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach ze starczowzrocznością (prezbiopią). Wykorzystano w nich technologie, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. Tym samym zapobiegają dolegliwościom związanym z suchym okiem oraz odpowiadają za wysoki komfort użytkowania przez cały dzień.

Cechy charakterystyczne Proclear 1 Day Multifocal

Proclear 1 Day Multifocal są progresywnymi soczewkami jednodniowymi, które opracowano, aby zapewnić doskonałą jakość widzenia w każdej odległości - bliskiej, pośredniej oraz dalekiej. Model ten wyprodukowano z materiału o nazwie Omafilcon A, który zapewnia uwodnienie na poziomie 60%. Jego atutem jest również duża elastyczność oraz szybkie dopasowanie się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. To wszystko wpływa na optymalny komfort użytkowania przez cały dzień.

Proclear 1 Day Multifocal są rekomendowane osobom, które uskarżają się na suchość oka związaną z wiekiem. W ich przypadku zastosowano innowacyjną technologię PC Technology, która odpowiada za utrzymanie wysokiego poziomu nawilżenia, a także zapobieganie nadmiernemu wysuszaniu oka. Nawet po 12 godzinach soczewki są nadal nawilżone i niewyczuwalne na oku.

Rozwiązanie to jest wysoko biokompatybilne, ponieważ zaprojektowano je w sposób, który imituje komórki ludzkiego oka. Atutem tego modelu jest także duża odporność na powstawanie osadów białkowo-lipidowych oraz osadzanie się różnego typu zanieczyszczeń na ich powierzchni. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wyraźnym widzeniem przez cały dzień - bez względu na to, czy dopiero założył soczewki, czy ma je już na oku kilka godzin.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wobec materiału, z którego wyprodukowano Proclear 1 Day Multifocal, zaakceptowała stwierdzenie: „Może poprawić komfort u użytkowników cierpiących z powodu suchości lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek”.

Dla kogo Proclear 1 Day Multifocal?

Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe soczewki kontaktowe, które powstały z myślą o pacjentach z prezbiopią. Starczowzroczność dotyka przede wszystkim osoby starsze (po ukończeniu 40. roku życia). Jest to naturalny skutek postępującej niezdolności do akomodacji oka. Objawia się niewyraźnym widzeniem przedmiotów z bliska. Często schorzeniu temu towarzyszy dyskomfort suchego oka.

Proclear 1 Day Multifocal to wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów progresywnych. Można je nosić na co dzień lub jedynie okazjonalnie. Soczewki kontaktowe doskonale sprawdzają się w przypadku osób aktywnych, które uprawiają sport i nie lubią ograniczeń w postaci oprawek okularowych. Tryb jednodniowy doceniany jest także za wygodę, higienę i brak konieczności codziennej pielęgnacji. Eliminuje również konieczność zakupu płynu do czyszczenia szkieł kontaktowych. Należy je wymieniać codziennie: rano aplikuje się nową, świeżą parę, a wieczorem po zdjęciu ich z oczu po prostu wyrzuca do kosza. To higieniczny sposób na cieszenie się wysoką jakością widzenia.

Proclear 1 Day Multifocal występują w mocach dodatnich oraz ujemnych. Są łatwe w aplikacji, dzięki czemu świetnie sprawdzą się również u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rozwiązaniem optycznym. Rozwiązanie to chętnie wybierają pacjenci, u których zdiagnozowano syndrom suchego oka. Zastosowane technologie utrzymują wysoki poziom nawilżenia przez cały dzień.

Sprawdź również inne soczewki progresywne marki Proclear:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proclear 1 Day Multifocal 30 szt.
Twoja ocena