Proclear Multifocal Toric typ D 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 40 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

207,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Proclear Multifocal Toric należą do grupy soczewek miesięcznych. Przeznaczone są dla osób, które zmagają się z astygmatyzmem, a także prezbiopią. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień, zapewniając wyraźne widzenie na każdą odległość - bliską i daleką.

Cechy charakterystyczne Proclear Multifocal Toric

Proclear Multifocal Toric to soczewki toryczne progresywne, które zapewniają wysoką jakość obrazu bez względu na odległość. To wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Model ten został wyprodukowany z materiału silikonowo-hydrożelowego o nazwie Omafilcon B. Poziom uwodnienia wynoszący 59% zapewnia komfort użytkowania przez cały miesiąc - bez względu na to, czy jest to pierwszy, czy ostatni dzień. Duża odporność na wysychanie wraz z wysokim poziomem tlenoprzepuszczalności sprawiają, że nawet przez 12 godzin dziennie nawilżenie soczewek utrzymane jest na optymalnym poziomie.

Technologia Balanced Progressive stanowi połączenie dwóch konstrukcji optycznych, dzięki którym możliwe jest doskonałe widzenie na każdą odległość. Zastosowanie rozwiązania PC Technology pozwoliło na wyeliminowanie problemu tzw. suchych oczu. Cząsteczki wody stanowią część soczewek, są bowiem wiązane w materiale, zapobiegając wysuszaniu szkieł kontaktowych na oku. Tym samym eliminują problem zaczerwienień, podrażnień i pieczenia.

Konstrukcja Proclear Multifocal Toric sprawia, że soczewki doskonale przylegają do rogówki, dopasowując się do jej naturalnego kształtu, nie przesuwają i nie podwijają się, a także nie wypadają z oka. Są niewyczuwalne przez cały dzień już od chwili założenia. FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) potwierdziła, że materiał, z którego zostały wykonane Proclear Multifocal Toric pozytywnie wpływa na komfort użytkowania w przypadku osób uskarżających się na suchość i umiarkowany dyskomfort w czasie noszenia soczewek.

Dla kogo Proclear Multifocal Toric?

Proclear Multifocal Toric to soczewki toryczne progresywne, zaprojektowane z myślą o astygmatykach oraz osobach ze starczowzrocznością (prezbiopią), która pojawia się ok. 40. roku życia. Dostępne są w różnych mocach sferycznych - ujemnych i dodatnich, mocach cylindrycznych oraz różnych wariantach osi astygmatyzmu. Rozwiązanie to wpisuje się zatem w potrzeby osób wymagających astygmatycznej i progresywnej korekcji wzroku.

Zastosowane technologie skutecznie ograniczają gromadzenie się osadów przez cały czas użytkowania, co ma znaczenie dla zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania. Biokompatybilność soczewek kontaktowych z oczami sprawia, że są one niewyczuwalne i nie powodują dyskomfortu podczas codziennego użytkowania.

Tryb miesięczny najchętniej wybierają użytkownicy, którzy korzystają z soczewek regularnie. Model ten jest wygodną alternatywą dla korekcji wady wzroku za pomocą tradycyjnych okularów. 3 sztuki w opakowaniu zazwyczaj wybierają osoby z różnymi parametrami wady wzroku w obu oczach. Dwa opakowania wystarczą na 3 miesiące codziennego użytkowania przez osoby z różnowzrocznością.

Proclear Multifocal Toric to soczewki miesięczne, dlatego też, aby zachowały swoje parametry na najwyższym poziomie przez 30 dni, muszą być odpowiednio pielęgnowane. Do ich czyszczenia należy używać specjalnego płynu. Soczewki przechowuje się zanurzone w preparacie w przeznaczonych do tego pojemniczkach. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu, należy umieścić je w takim pojemniczku. Po kilku godzinach będą one ponownie gotowe do użycia.

Zobacz soczewki Proclear Multifocal Toric w wersji dla oka niedominującego:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 40 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proclear Multifocal Toric typ D 3 szt.
Twoja ocena