Proclear Multifocal XR typ N 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 40 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

165,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zmagasz się z wadą prezbiopii i poszukujesz najwyższej jakości szkieł kontaktowych, które zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie, połączone z wysokim poziomem wygody i komfortu? A może posiadasz naprawdę dużą wadę wzroku i potrzebujesz szkieł odpowiednich dla Ciebie? Wypróbuj Proclear Multifocal XR, soczewki progresywne najwyższej jakości, które dostępne są w bardzo szerokim zakresie mocy sferycznych.

Cechy charakterystyczne Proclear Multifocal XR

Proclear Multifocal XR to nowoczesne szkła kontaktowe dedykowane osobom zmagającym się z prezbiopią. Stworzono je z innowacyjnego, hydrożelowego materiału Omafilcon A, dzięki czemu cechują się wysokim poziomem nawodnienia oraz maksymalną przepuszczalnością tlenową, co przekłada się na wyjątkowy komfort towarzyszący ich noszeniu, oraz świeże i pełne blasku oczy przez cały dzień - wolne od infekcji oraz podrażnień. Produkt ten charakteryzuje się ponadto dużą elastycznością, co sprawia, że ich noszenie jest bardzo wygodne, a same soczewki praktycznie niewyczuwalne dla oka. Dodatkowo cechują się także wysoką odpornością na gromadzenie się osadów białkowych oraz zanieczyszczeń z zewnątrz.

Soczewki Proclear Multifocal XR w porównaniu do zwykłych soczewek Proclear Multifocal, dostępne są w szerokim zakresie mocy optycznych, dzięki czemu z powodzeniem znajdziesz parę idealną dla Ciebie, nawet jeżeli posiadasz naprawdę dużą wadę wzroku. Soczewki dostępne są w mocach zarówno ujemnych, jak i dodatnich, dlatego korzystać z nich mogą zarówno krótkowidze, jak i dalekowidze. W wykonaniu soczewek wykorzystano innowacyjną technologię Balanced Progressive, która polega na połączeniu soczewki sferycznej z soczewką asferyczną w jedno. Dzięki temu powstały soczewki D dla oka dominującego, oraz soczewki N dla oka niedominującego, co jest gwarancją ostrego i wyraźnego widzenia w każdej sytuacji. Produkt przeznaczony jest do noszenia w trybie dziennym, a jedna para wystarczy Ci na okres 1 miesiąca noszenia szkieł, oczywiście przy zachowaniu ich codziennej, odpowiedniej pielęgnacji.

Dla kogo Proclear Multifocal XR?

Proclear Multifocal XR to produkt dedykowany osobom, które zmagają się ze starczowzrocznością. Szczególnie polecane są dla osób, które posiadają naprawdę duże wady wzroku, a dostępne są zarówno w mocach ujemnych, jak i w dodatnich. Sięgnięcie po ten rodzaj soczewek zadowoli każdego, kto ceni sobie ostre i wyraźne widzenie połączone z maksymalnym poziomem komfortu.

Zobacz soczewki Proclear Multifocal XR w wersji dla oka dominującego:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 40 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proclear Multifocal XR typ N 3 szt.
Twoja ocena