PureVision 2 HD 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

48,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  


Jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem i poszukujesz szkieł kontaktowych, które zapewnią Ci perfekcyjne widzenie przy jednoczesnym wysokim poziomie komfortu i wygody? Sięgnij po wysokiej jakości soczewki kontaktowe renomowanej marki - PureVision 2 HD i zapewnij swoim oczom ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji oraz maksymalny poziom higieny i bezpieczeństwa.

Cechy charakterystyczne PureVision 2 HD

PureVision 2 HD to wysokiej jakości soczewki sferyczne stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość noszenia szkieł w trybie ciągłym. Produkt ten przeznaczony jest do noszenia ciągłego, co oznacza, że jedna para soczewek wystarczy Ci na noszenie ich przez okres jednego miesiąca. Te innowacyjne soczewki cechują się wysokim poziomem nawilżenia, co oznacza, że Twoje oczy zawsze będą maksymalnie nawodnione podczas ich noszenia i nie będą nadmierne wysychać. Dodatkowo produkt posiada także wysoki poziom przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu rogówka oka ma w pełni stały i swobodny dostęp do tlenu. Ponadto zaokrąglony profil soczewki zmniejsza do minimum tarcie na linii powieka soczewka, dzięki czemu noszenie szkieł wiąże się z wysokim poziomem komfortu oraz jest praktycznie niewyczuwalne dla oka.

Ale to nie wszystko, soczewki PureVision 2 HD wyposażono także w innowacyjną technologię High Definition, która pozwala oczom ich użytkownika widzieć w wysokiej rozdzielczości, bez występowania szumów, refleksów lub efektu halo. Obraz jest czysty i klarowny, pełen barw i kontrastów. Dodatkowo soczewki cechują się łatwą i wygodną aplikacją, dzięki czemu będą odpowiednim wyborem także dla tych osób, które dopiero co zaczynają nosić szkła kontaktowe i nie mają w tym polu jeszcze doświadczenia. Soczewki przystosowane są do noszenia w trybie ciągłym, w związku z tym nie wymagają codziennej pielęgnacji, a szkła możesz bez problemu nosić zarówno w dzień, jak i w nocy. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, co pozwoli Ci na ich użytkowanie przez ponad miesiąc. Będzie to dobry wybór, jeżeli chcesz tylko wypróbować szkła i sprawdzić, czy to odpowiedni model dla Ciebie.

Dla kogo PureVision 2 HD?

Soczewki miesięczne PureVision 2 HD to idealna opcja dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranami urządzeń elektrycznych, przez co ich oczy narażone są na wysychanie. Będzie to także wybór dla pracujących zawodowo kierowców, jak i osób, które zmagają się z problemem suchego oka. Soczewki te odpowiednio zadbają o nawilżenie oczu, niwelując nieprzyjemny dyskomfort.

Zobacz soczewki PureVision 2 HD w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPureVision
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PureVision 2 HD 3 szt.
Twoja ocena