PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

99,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Zmagasz się z wadą wzroku, jaką jest prezbiopia i poszukujesz szkieł kontaktowych, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby, umożliwiając Ci ostre i perfekcyjne widzenie zawsze i wszędzie, zarówno w dali, jak i w bliży? W takim razie zapoznaj się z walorami progresywnych soczewek PureVision 2 HD for Presbyopia.

Cechy charakterystyczne PureVision 2 HD for Presbyopia

Soczewki PureVision 2 HD for Presbyopia to wysokiej jakości szkła kontaktowe stworzone z myślą o osobach cierpiących na prezbiopię. Wykonane zostały z materiału najwyższej jakości o nazwie Balafilcon A, który cechuje się wysokim stopniem uwodnienia, dzięki czemu oczy użytkownika podczas noszenia soczewek są zawsze maksymalnie nawilżone oraz pełne witalności i blasku. Produkt posiada dodatkowo optymalny poziom przepuszczalności tlenowej, co skutkuje swobodnym i stałym dostępem tlenu do rogówki, dzięki czemu oczy są świeże i wolne od podrażnień przez cały dzień. Innowacyjna struktura soczewek gwarantuje im aksamitną gładkość, dzięki czemu są praktycznie niewyczuwalne dla oka, a ich noszenie wiąże się z wysokim poziomem komfortu.

Produkt został wyprodukowany na bazie najnowszej technologii 3-Zone Progressive Design, która zapewnia jego użytkownikom wysokiej jakości widzenie zarówno w dali, jak i w bliży oraz ostry i wyraźny obraz bez jakichkolwiek zakłóceń. Każda soczewka umieszczona jest w blistrze z płynem nawilżającym, który skutecznie chroni przed wszelkiego rodzaju bakteriami oraz grzybami, czego efektem są wolne od podrażnień i infekcji, zdrowe oczy ich użytkownika. Soczewki przeznaczone są do noszenia w trybie miesięcznym, przy czym można zdecydować, czy chcemy nosić je w trybie nieprzerwanym, czy dziennym. Jeżeli zdecydujemy się na tryb ciągły, nie musimy pamiętać o codziennej pielęgnacji soczewek. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek. Jedna para posłuży Ci przez okres pełnego miesiąca niezależnie od przyjętego trybu noszenia.

Dla kogo PureVision 2 HD for Presbyopia?

Soczewki PureVision 2 HD for Presbyopia to idealna opcja dla osób, które zmagają się z prezbiopią, zapewnią bowiem doskonałą jakość widzenia na wielu płaszczyznach, zarówno w dali, jak i w bliży co jest zdecydowanie wygodniejsze niż ciągła zmiana okularów korekcyjnych na inne, kiedy oglądamy telewizor lub też czytamy książkę. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki soczewek, jest to więc dobry wybór, jeżeli chcemy jedną sztukę soczewek połączyć z taką o innej mocy sferycznej, aby stworzyć dla siebie idealną parę, która z powodzeniem wystarczy nam na 3 pełne miesiące użytkowania.

Addycja:
LOW: +0,75 do +1,50
HIGH: +1,75 do +2,50

Zobacz soczewki PureVision 2 HD for Presbyopia w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPureVision
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 szt.
Twoja ocena