PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

174,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Poszukujesz produktów stworzonych przez liderów w branży? Zależy Ci na maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie? I co najważniejsze, borykasz się przy tym z prezbiopią i szukasz progresywnych soczewek kontaktowych, dostosowanych do Twoich potrzeb? Poznaj zatem jedne z najbardziej luksusowych soczewek tego typu - PureVision 2 HD for Presbyopia, stworzone przez Bausch & Lomb.

Cechy charakterystyczne PureVision 2 HD for Presbyopia

Przede wszystkim należy wspomnieć, że są to soczewki miesięczne, a więc z założenia jedna para - jeśli tylko jest odpowiednio oczyszczana i przechowywana - wystarcza na około 30 dni. To najpopularniejszy tryb stosowania, doceniany przez użytkowników na całym świecie, pozwalający czerpać pełnymi garściami z wygody, jaką oferuje stosowania soczewek kontaktowych - zwłaszcza w porównaniu do korzystania z okularów korekcyjnych. PureVision 2 HD for Presbyopia są jednak wyjątkowe i pod tym kątem, ponieważ możesz je stosować tradycyjnie, z cowieczorną pielęgnacją lub w trybie ciągłym - dniem i nocą przez okres pełnego miesiąca.

PureVision 2 HD for Presbyopia to soczewki progresywne, u podstaw których leży materiał Balafilcon A - wysoce uwodniony oraz o atrakcyjnej przepuszczalności tlenowej. Te dwie cechy sprawiają, że soczewki utrzymują wysoki stopień nawilżenia przez cały dzień, chroniąc użytkownika przed suchością oczu, odczuwaniem tzw. piasku pod powiekami czy po prostu wyczuwalnością soczewek. Z kolei tlenoprzepuszczalność odpowiada za bezpieczeństwo stosowania soczewek, bo dostarcza rogówce potrzebną ilość tlenu, utrzymując ją w zdrowiu oraz odporną na infekcje.

Jednak tym, co wyróżnia PureVision 2 HD for Presbyopia spośród wielu innych soczewek dostępnych na rynku są zastosowane technologie i innowacyjne rozwiązania. Optyka 3-Zone Progressive Design™ to gwarancja wyraźnego widzenia zarówno z bliska, daleka, jak i odległości pośrednich. To cecha charakterystyczna dobrych soczewek progresywnych - takie muszą oferować wyraźny obraz w każdych, nawet niekorzystnych warunkach, by zmaksymalizować komfort codziennego życia.

Twórcy zdecydowali się na wykorzystanie technologii ComfortMoist™, w wyniku której soczewki zyskały jeszcze cieńszą, delikatniejszą i elastyczniejszą strukturę. Teraz dopasowują się do oczu w ekstremalnie krótkim czasie, a ich kontakt z powiekami został zminimalizowany, by ograniczyć tak, jak to tylko możliwe liczbę mikrourazów oraz ryzyko wyczuwalności soczewek na oczach. Warto także wspomnieć o tym, że PureVision 2 HD for Presbyopia znajdują się w blistrze wypełnionym biozgodnym, nawilżającym płynem. Dzięki niemu soczewki zachowują swoje cenne właściwości nawet przez bardzo długi czas i są gotowe do założenia zaraz po wyjęciu z opakowania.

Największe zalety soczewek PureVision 2 HD for Presbyopia:

  • Uwodniony, tlenoprzepuszczalny materiał - długotrwałe nawilżenie oraz swobodny przepływ powietrza to te cechy, na które użytkownicy zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Nic dziwnego, bo to właśnie one mają największy wpływ na odczuwany komfort. Eliminują ryzyko suchych, podrażnionych oczu.
  • Optyka 3-Zone Progressive Design™ - dzięki niej soczewki zapewniają widzenie w najwyższej jakości z każdej odległości: bliska, daleka oraz tego, co pomiędzy. To niezwykle istotne w korekcji wady wzroku, jaką jest prezbiopia.
  • Technologia ComfortMoist™ - w jej ramach soczewki zyskały jeszcze lepszą strukturę: cieńsze krawędzie, miękkość i elastyczność, za sprawą których są jeszcze wygodniejsze w zakładaniu, szybko i perfekcyjnie dopasowują się do oczu oraz zmniejszają ryzyko mikrourazów i wyczuwalności soczewek na oku.
  • Zamknięte w blistrze z nawilżającym płynem - nawet jeśli postanowisz zrobić sobie przerwę od soczewek, PureVision 2 HD for Presbyopia zachowają wszystkie swoje cenne właściwości i będą gotowe do aplikacji w każdy momencie od otwarcia (do 30 dni). To zasługa umieszczenia ich w blistrze z biozgodnym, nawilżającym płynem.
  • Opcja stosowania w trybie ciągłym - PureVision 2 HD for Presbyopia to soczewki miesięczne, które możesz stosować tradycyjne, z cowieczorną pielęgnacją i przechowywaniem w pojemniczku lub w trybie ciągłym, czyli dniem i nocą, bez zdejmowania i oczyszczania.
  • Duże, ekonomicznie opakowanie - kupowanie dużych opakowań, z większą liczbą soczewek to świetny sposób na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Tego typu zestaw to najlepsza opcja dla osób, które już znają dany rodzaj soczewek i chcą uzupełnić zapasy, płacąc możliwie najbardziej atrakcyjną cenę.

Dla kogo soczewki PureVision 2 HD for Presbyopia?

  • dla osób oczekujących maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa,
  • dla osób ceniących produkty renomowanych marek,
  • dla osób borykających się z prezbiopią i chcących maksymalnie cieszyć się każdym dniem,
  • dla osób, którym zdarza się odczuwać suchość oczu.

Zobacz soczewki PureVision 2 HD for Presbyopia w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPureVision
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 6 szt.
Twoja ocena