Renu MPS 360 ml. dla wrażliwych oczu WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Znana na całym świecie i ceniona przez wielu użytkowników marka Bausch & Lomb oddaje w Twoje ręce wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych ReNu MPS, odpowiedni również dla wrażliwych oczu, skłonnych do podrażnień i infekcji. To aseptyczny, buforowany, izotoniczny preparat, z którym dokładnie oczyścisz swoje soczewki, bezpiecznie je przechowasz i przygotujesz do dalszego stosowania. Duża butelka o pojemności 360 ml to gwarancja oszczędności i wydajności.

Cechy charakterystyczne płynu do soczewek ReNu MPS

ReNu MPS to płyn pielęgnacyjny opracowany przez największych specjalistów w branży. Dzięki temu jego skład spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników, także tych, o wyjątkowo wrażliwych oczach, którzy potrzebują produktów z najwyższej półki. Różnego rodzaju alergie, niekontrolowane łzawienie, suchość oczu - stosowanie ReNu MPS znacząco minimalizuje ryzyko wystąpienia wszystkich tych problemów. Płyn ReNu MPS dba zarówno o soczewki, jak i oczy. Codzienne korzystanie z ReNu MPS sprawia, że soczewki planowej wymiany utrzymują swoją wartość przez wszystkie dni obiecane przez producenta. Zanurzone w nim odzyskują swoje cenne właściwości - elastyczność, miękkość, nawilżenie - i znów są niezwykle komfortowe w stosowaniu.

Najważniejszym zadaniem spełnianym przez płyn ReNu MPS jest kompleksowa dezynfekcja i oczyszczanie. Preparat usuwa z powierzchni soczewek wszystkie potencjalne, groźne mikroorganizmy oraz osady białkowe, lipidowe i kurz, które mogą gromadzić się w ciągu dnia. Dzięki temu soczewki są bezpieczne w stosowaniu - nie narażają oczu na kontakt ze szkodliwymi drobnoustrojami, zmniejszając ryzyko wystąpienia infekcji.

Niezależnie od tego, czy zdejmujesz soczewki tylko na noc, czy nawet na kilka dni, etui wypełnione świeżą porcją płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS to najlepsze środowisko dla nich. Nic im wtedy nie grozi. Są zadbane i gotowe do ponownego założenia w każdej chwili. Jeśli chcesz zapewnić sobie zapas wysokiej jakości płynu pielęgnacyjnego i zapłacić jak najmniej, ReNu MPS w butelce o pojemności 360 ml to najlepsze rozwiązanie. A jeśli szykujesz się na podróż lub po prostu chcesz wypróbować ReNu MPS z jak najmniejszym ryzykiem konieczności wyrzucenia świeżego płynu, jeśli ten nie przypadnie Ci do gustu, wybierz mniejsze buteleczki: 120 ml.

Największe zalety płynu ReNu MPS

  • Odpowiedni dla wrażliwych oczu - starannie opracowany skład płynu ReNu MPS sprawia, że preparat jest odpowiedni dla alergików oraz osób o wrażliwych oczach, ze skłonnością do podrażnień czy infekcji.
  • Poprawia nawilżenie i elastyczność - już kilka godzin zanurzenia soczewek w płynie pozwala na przywrócenie im cennych parametrów, znanych z pierwszych chwil od wyjęcia z blistra: wysokiego stopnia nawilżenia i elastyczności.
  • Usuwa wszystkie zabrudzenia - na powierzchni soczewek w ciągu dnia gromadzą się nie tylko osady białkowe, tłuszczowe i kurz, lecz także groźne drobnoustroje. ReNu MPS usuwa je wszystkie, czyniąc soczewki znów bezpiecznymi w stosowaniu.
  • Bezpieczne przechowywanie - zdejmujesz soczewki tylko na noc? A może na kilka dni? Pudełko na soczewki wypełnione świeżą porcją płynu pielęgnacyjnego to najlepsza przestrzeń dla nich, bo całkowicie bezpieczna.
  • Produkt marki z doświadczeniem - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został stworzony przez markę Bausch & Lomb, znaną i cenioną na całym świecie przez setki tysięcy użytkowników.
  • Duża pojemność - ReNu MPS kupisz w butelce o pojemności 360 ml. To rozwiązanie idealne dla osób, lubiących mieć zawsze zapas płynu pielęgnacyjnego pod ręką i osób, chcących zapłacić możliwie jak najmniej za mililitr.

Dlaczego warto stosować płyn do soczewek ReNu MPS?

Tylko odpowiednio zadbane soczewki zapewniają maksymalny komfort, efektywność i bezpieczeństwo stosowania. Bez odczuwania soczewek pod powiekami, bez zaczerwienienia, z wyraźnym widzeniem. A zrobić to możesz wyłącznie w oparciu o specjalistyczny płyn pielęgnacyjny, jakim jest właśnie ReNu MPS. To preparat dedykowany soczewkom kontaktowym. Pamiętaj - nigdy nie wolno zamieniać go na mydło lub środki nieprzeznaczone do dbałości o soczewki.

Wystarczy, że zdejmiesz soczewki, umieścisz je w zagłębieniu dłoni, wylejesz na nie dosłownie kilka kropli płynu i oczyścisz, delikatnie pocierając soczewki opuszkiem palca. Następnie pora na bezpieczne przechowanie soczewek - umieść je w czystym etui wypełnionym nową porcją płynu pielęgnacyjnego. Ważne, by soczewki były całkowicie zanurzone. Wykonuj ten zabieg regularnie - każdego wieczora.

Zobacz płyn ReNu MPS w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Renu MPS 360 ml. dla wrażliwych oczu WYSYŁKA 24H
Twoja ocena