RENU Multiplus 360 ml. WYSYŁKA 24H

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
Romek
5.0000
Bardzo dobry płyn do soczewek. Używam w połączeniu z soczewkami Acuvue Oasys i uważam, że jest to idealne połączenie. Zakładanie rano soczewek nie sprawia żadnych problemów, a zwykle je noszę dłużej niż 2 tygodnie.

Jeżeli jesteś codziennym użytkownikiem soczewek kontaktowych, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak kluczowa jest ich codzienna odpowiednia pielęgnacja. Wiesz także na pewno, że do tej czynności powinno się używać preparatów specjalnie do tego przeznaczonych. Wybierz najlepszą jakość i sięgnij po RENU Multiplus, płyn który zapewni Twoim szkłom optymalną pielęgnację, a Twoim oczom wysoki poziom zdrowia i bezpieczeństwa.

Cechy charakterystyczne ReNu® Multiplus

RENU Multiplus to innowacyjny preparat stworzony do codziennego, kompleksowego oczyszczania soczewek kontaktowych. W skuteczny i bezpieczny sposób usunie on z powierzchni soczewek wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, które mogły się tam osadzić. Z łatwością wyeliminuje kurz, pył, tłuszcze, osady białkowe oraz lipidy, sprawiając, że soczewki będą na nowo nieskazitelnie czyste. Dodatkowo preparat ten uodporni Twoje soczewki na ponowne gromadzenie się osadów białkowych. Oprócz kompleksowego oczyszczenia płyn RENU Multiplus zadba także o optymalne nawilżenie Twoich soczewek, zapewniając im maksymalny poziom wilgotności. Sprawi, że noszenie soczewek będzie tak samo komfortowe i wygodne zarówno na początku założenia szkieł, jak i pod koniec dnia.

Dodatkowo skład tego wyjątkowego produktu wzbogacony został o kompleksowy składnik - Dymed®, którego zadaniem jest całkowite usunięcie groźnych bakterii oraz drobnoustrojów z powierzchni soczewki. Dzięki temu składnikowi Twoje oczy będą wolne od infekcji i nieprzyjemnych mikrourazów. Skoncentrowana formuła płynu sprawia, że już tylko 3 krople pozwolą skutecznie oczyścić soczewki, można więc śmiało powiedzieć, że preparat ten jest bardzo wydajny. W opakowaniu znajduje się 360 ml płynu, jest to więc ekonomiczne i duże opakowanie, które pozwoli Ci czyścić i dezynfekować soczewki przez długi czas. Będzie to idealny wybór jeżeli czyścisz swoje szkła kontaktowe codziennie.

Dla kogo płyn RENU Multiplus?

Płyn do soczewek RENU Multiplus to kompleksowy i profesjonalny preparat, który z powodzeniem posłuży właścicielom soczewek miękkich. Będzie on dobrym wyborem jeżeli nosisz szkła w trybie miesięcznym, pozwoli Ci bowiem odpowiednio je zdezynfekować i przygotować na dalsze użytkowanie. Ten innowacyjny produkt sprawdzi się także w sytuacji, gdy często zmagasz się z dyskomfortem wynikającym z noszenia soczewek kontaktowych. Jego użytkowanie sprawi, że od teraz noszenie soczewek będzie wiązało się z komfortem i wygodą, bez podrażnień, infekcji i zaczerwienienia.

Zobacz płyn ReNu® Multiplus w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RENU Multiplus 360 ml. WYSYŁKA 24H
Twoja ocena