ReNu® Multiplus 500 ml NOWOŚĆ

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

49,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Korzystasz z soczewek kontaktowych planowej wymiany? W takim razie potrzebujesz dobrego płynu pielęgnacyjnego, który umożliwi Ci bezpieczne i komfortowe stosowanie soczewek. ReNu Multiplus wyróżnia się swoim wielofunkcyjnym działaniem. Nie tylko oczyszcza, ale też nawilża soczewki i zwiększa ich odporność na gromadzenie zanieczyszczeń. Stwarza też idealne środowisko do ich przechowywania. To produkt od renomowanej marki Bausch&Lomb, któremu możesz zaufać. Teraz dostępny w pojemnej butelce 500 ml - takie rozwiązanie się opłaca!

 

Cechy charakterystyczne płynu pielęgnacyjnego ReNu® Multiplus

 

ReNu Multiplus to Twoje wsparcie w codziennym korzystaniu z soczewek kontaktowych planowej wymiany - dłuższej niż jeden dzień. Już kilka kropli i parę sekund pocierania w nim soczewek wystarczy, by usunąć wszystkie zabrudzenia. To możliwe, dzięki substancji o nazwie Dymed - w pełni bezpiecznej dla człowieka, a jednocześnie zabójczej dla bakterii i grzybów. Za jej sprawą soczewki pozostają bezpieczne dla oczu, bo wolne od groźnych mikroorganizmów. Oczyszczające działanie ReNu Multiplus wspierają poloksamina i hydranate (hydroksyalkilofosfanian), usuwające wszelkie osady: tłuszczowe oraz białkowe, a także kurz i inne zanieczyszczenia. Dzięki nim soczewki gwarantują niezmienną, wysoką jakość widzenia - bez zabrudzeń, zakłócających klarowność oglądanego obrazu.

Dobrze nawilżone soczewki to klucz do ich wygodnego stosowania. ReNu Multiplus dba o to, by wilgotność soczewek utrzymywała się stale na wysokim poziomie. Dzięki temu pozostają niewyczuwalne na oczach i nie powodują jakichkolwiek podrażnień.

Na dzień lub kilka dni chcesz zrezygnować z noszenia soczewek? Aby nie zmarnować już wybranej pary, umieść je w pojemniczku wypełnionym ReNu Multiplus. Wtedy możesz mieć pewność, że soczewki utrzymają wszystkie swoje korzystne właściwości, za które je tak cenisz oraz będą wolne od zanieczyszczeń. Płyn pielęgnacyjny ReNu Multiplus charakteryzuje się skoncentrowaną formułą. Dzięki niej już sześć kropli wystarcza, by kompleksowo zadbać o soczewkę. To oznacza sporą oszczędność preparatu i tym samym pieniędzy. Oszczędność będzie tym większa, jeśli wybierzesz ReNu Multiplus w butelce o pojemności 500 ml.

 

Największe zalety płynu ReNu® Multiplus:

 
 • Wielofunkcyjne działanie - stosujesz jeden płyn pielęgnacyjny, a dbasz o soczewki kontaktowe na każdej możliwej płaszczyźnie. Dzięki nim są stale bezpieczne i wygodne w stosowaniu.
 • Dokładna dezynfekcja i oczyszczanie - dzięki starannie opracowanej recepturze ReNu Multiplus usuwa z powierzchni soczewek dosłownie wszystkie zabrudzenia: bakterie, grzyby, osady, kurz i inne. Jednocześnie jest delikatny i w pełni bezpieczny dla oczu.
 • Poprawa nawilżenia - z czasem soczewki tracą wilgotność, to normalne. Codzienne stosowanie płynu pielęgnacyjnego ReNu Multiplus przywraca im jednak wysokie nawilżenie, dzięki czemu mimo upływających dni są tak samo wygodne w stosowaniu.
 • Bezpieczne przechowywanie - soczewki umieszczone na noc lub dłużej w pojemniczku wypełnionym płynem ReNu Multiplus nie tracą swoich cennych właściwości i są wolne od zabrudzeń.
 • Wydajna formuła - już kilka kropli preparatu wystarcza, by dokładnie oczyścić nawet najbardziej zanieczyszczone soczewki.
 • Duża butelka - to się opłaca, bowiem płyn ReNu Multiplus kupisz w wersji 500 ml. To najbardziej atrakcyjna cena za ten produkt.
 

Dla kogo płyn do soczewek ReNu Multiplus?

 
 • dla osób, które poszukują dobrego płynu w atrakcyjnej cenie;
 • dla osób, które chcą mieć zapas płynu do soczewek pod ręką - 500 ml preparatu wystarcza na długo;
 • dla użytkowników, którzy cenią produkty renomowanych marek;
 • dla fanów wielofunkcyjnego działania i kompleksowej opieki - stosujesz płyn raz, a dbasz o soczewki na każdej płaszczyźnie;
 • dla wielbicieli wydajności i oszczędności;
 • dla użytkowników soczewek miękkich każdego typu w wersji planowej wymiany, czyli dwutygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych.
 

Płyn ReNu® Multiplus posiada następujące składniki wraz z ich cechami:

 
 • Hydranate (hydroksyalkilofosfanian) 0,03% - eliminujący zdenaturyzowane białka w trakcie cyklicznej pielęgnacji soczewek, przeciwdziała gromadzeniu się osadów białkowych,
 • Poloksamina 1% - bardzo skuteczny środek czynny powierzchniowo, eliminuje tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe, utrzymuje  zdolności nawilżające soczewek,
 • Dymed (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% - nietoksyczny dla tkanek oka, to skuteczny środek dezynfekujący.

Dodatkowo zawiera w składzie także:

 • kwas borowy,
 • sól dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego,
 • boran sodu i chlorek sodu.

Butelka zawiera 100 ml płynu ReNu Multiplus
 

Zobacz płyn ReNu® Multiplus w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml10,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ReNu® Multiplus 500 ml NOWOŚĆ
Twoja ocena