Dailies TOTAL1 Multifocal 30 szt. Zobacz większy

Dailies TOTAL1 Multifocal 30 szt.

Nowy produkt

10 dni roboczych

Materiał: Delefilcon A

Dk/t: 156

Grubość centralna: 0,10mm

Zabarwienie: Light Blue VISITINT

Wewnętrzna zawartość wody: 33%

Powierzchniowa zawartość wody: >80%

Więcej szczegółów

129,00 zł z VAT

 • Dailies Total 1® Multifocal to codziennej wymiany soczewki multifokalne od firmy Alcon® Vision Care.

  Soczewki kontaktowe Dailies Total 1® Multifocal to jednodniowe szkła przeznaczone dla osób cierpiących na prezbiopię, które jako pierwsze i jedyne na świecie posiadają Gradient Uwodnienia. Do ich produkcji wykorzystany został unikalny materiał Delefilcon A. Materiał ten wyposażony jest w gradient uwodnienia, co oznacza, że wewnętrzna warstwa soczewki zawiera 33% wody, jej powierzchnia zmienia się do 80%, a najbardziej zewnętrzna część może dochodzić nawet do 100%. Tak duże nawodnienie soczewki sprawia że, są one bardzo komfortowe podczas noszenia przez cały dzień.

  Dailies Total 1® Multifocal wyposażone zostały w technologię SmarTears, zawierającą fosfatydylocholine (naturalny składnik łez), która łagodzi objawy przesuszania się oczu, naturalnie występujące u osób powyżej 40-tego roku życia. Co więcej, soczewki zapewniają ostre widzenie w strefie bliskiej, pośredniej i dalekiej, dzięki konstrukcji Precision Profile, która została zastosowana do produkcji Dailies Total 1 Multifocal.


  Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 Multifocal przeznaczone są dla osób z wadą prezbiopii, a także zalecane osobą, które chcą nosić soczewki kontaktowe nawet po 50-tym roku życia; nie chcą nosić dwóch par okularów korekcyjnych; doskwiera im problem wysuszania się oczu.

  Addycja:

  LO do +1,25

  MED +1,50 do +2,00

  HI +2,25 do +2,50

 • Moc-10,00 do +6,00
  Krzywizna8,5
  Średnica14,10
  Ilość soczewek w opakowaniu30 sztuk
  Termin realizacji10 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-07-26

Warte swej wysokiej ceny.

Cena w porównaniu z markami konkurencyjnymi wysoka choć na mojwzrok i tak dużo taniej niż w innych sklepach. Myślę jednak, że są one warte tej ceny. Dla osób posiadających niewymagające oczy pewnie nie będzie sensu wydawać takiej sumy ale jeżeli ktoś ma wrażliwe oczy i inne soczewki sprawiają trudności w codziennym użytkowaniu to na pewno warto dołożyć i dzięki temu poczuć zadowalający komfort. U mnie te soczewki się sprawdziły i w momencie kiedy już myślałam, że soczewki kontaktowe jednak nie są dla mnie przekonały mnie, że to jednak nie prawda.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dailies TOTAL1 Multifocal 30 szt.

  Dailies TOTAL1 Multifocal 30 szt.

  Materiał: Delefilcon A

  Dk/t: 156

  Grubość centralna: 0,10mm

  Zabarwienie: Light Blue VISITINT

  Wewnętrzna zawartość wody: 33%

  Powierzchniowa zawartość wody: >80%