SofLens Daily Disposable 90 szt.

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 2 opinii.
Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

130,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 2 opinii.
Karolina Jaszkul
5.0000
Soczewki wysokiej jakości, wygodne. Opinie powinny być tak jak przy wersji 30 sztuk, ponieważ tu otrzymujemy 3 opakowania po 30 sztuk, co się bardziel oplaca niz kupować osobno.
Kristina
5.0000
Soczewki są moim zbawieniem. Kiedyś kupowałem 30 soczewek na 2 tygodnie za 90 zł w optyce, co wpłynęło na moje wydatki. Te soczewki są bardzo korzystne i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Do maszyny pakującej doszliśmy następnego dnia. Bardzo się bałem, że wyślę pieniądze, ale nic do mnie nie przyjdzie. Soczewki o średnicy 14,2 mm początkowo wydawały się nieco większe, wcześniej nosiłem 14,1. Soczewki są moim zbawieniem. Kiedyś kupowałem 30 soczewek na 2 tygodnie za 90 zł w optyce, co wpłynęło na moje wydatki. Te soczewki są bardzo korzystne i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Do maszyny pakującej doszliśmy następnego dnia. Bardzo się bałem, że wyślę pieniądze, ale nic do mnie nie przyjdzie. Obiektywy o średnicy 14,2 mm początkowo wydawały się nieco większe, wcześniej nosiłem 14,1. Zwykle noszę soczewki od rana do wieczora.
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  


Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych.


Używasz soczewek kontaktowych na co dzień i cenisz sobie szkła, które możesz nosić w trybie jednodniowym? Poszukujesz soczewek, które będą dla Ciebie idealne pod każdym względem i zapewnią Ci maksymalny poziom wygody i komfortu przy jednoczesnym ostrym i perfekcyjnym widzeniu? Wybierz SofLens Daily Disposable i postaw na najwyższą jakość jednodniowych soczewek kontaktowych!

Cechy charakterystyczne SofLens Daily Disposable

SofLens Daily Disposable to innowacyjne soczewki sferyczne, dostosowane do noszenia w trybie jednodniowym. Cechują się wysokim poziomem uwodnienia (59%), dzięki czemu Twoje oczy zachowają wysoki poziom nawilżenia podczas ich noszenia, oraz będą chronione przed nadmiernym wysychaniem, pełne blasku i świeże nawet pod koniec dnia ich użytkowania. Dodatkowo szkła te posiadają wysoki poziom przepuszczalności tlenowej, co przekłada się na swobodny dostęp tlenu do rogówki. Dzięki temu oczy są zdrowe i w pełni bezpieczne przed szkodliwymi drobnoustrojami i bakteriami, które mogły znaleźć się na ich powierzchni. Ochronę tę potęguje dodatkowo nowoczesny materiał Comfort Moist, którego użyto do produkcji szkieł. Zapewnia im on odporność na gromadzenie się osadów białkowych, oraz wolność od wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Asferyczna optyka szkieł zapewnia ich użytkownikowi ostre i wyraźne widzenie, perfekcyjne w każdej sytuacji, niezależnie od oświetlenia oraz warunków pogodowych. Obraz jest czysty i ostry, bez występowania szumów, refleksów oraz efektu halo. Dodatkowo szkła cechują się bardzo cienką budową, dzięki czemu są niezwykle aksamitne i elastyczne, co wpływa na wysoki poziom komfortu podczas ich użytkowania, sprawiając, że będą idealną opcją także dla tych osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z noszeniem szkieł kontaktowych. Jednodniowy tryb użytkowania zapewnia dodatkowo komfort i wygodę, nie musisz codziennie czyścić soczewek, wystarczy, że wieczorem wyrzucisz zużytą parę, a następnego ranka sięgniesz po nową i świeżą.

Dla kogo soczewki SofLens Daily Disposable?

Jednodniowe soczewki kontaktowe SofLens Daily Disposable to dobra opcja dla osób, które cenią sobie aktywne życie, oraz uwielbiają uprawiać różnego rodzaju sporty. Będzie to także doskonały wybór dla osób o wrażliwych oczach, dla których użytkowanie soczewek w trybie dłuższym niż jednodniowy jest zbyt kłopotliwe i wiąże się z dyskomfortem. Warto sięgnąć po ten produkt jeżeli szukamy soczewek najlepszej jakości. Zdecydowanie pozwolą one na maksymalny poziom wygody i komfortu w każdej sytuacji.

Zobacz soczewki SofLens Daily Disposable w innej wielkości opakowania:


Soczewki mogą być sprzedawane bez opakowania zbiorczego.

W przypadku braku soczewek czas realizacji wynosi 5 dni roboczych.

Czas realizacji dla soczewek o mocach dodatnich wynosi do 15 dni roboczych.


Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaSoflens
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SofLens Daily Disposable 90 szt.
Twoja ocena