Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt.

Ocena:
4.5 of 5
Średnia ocena 4.5 / 5 na podstawie 2 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

74,48 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Ocena:
4.5 of 5
Średnia ocena 4.5 / 5 na podstawie 2 opinii.
Joanna
5.0000
Jestem bardzo zadowolona z soczewek. Zarówno zakładanie jak i zdjemowanie soczewek nie sprawia problemów. Jakoś widzenia jest doskonała. Ponadto soczewki nie przeszkadzają w trakcie dnia i można z powodzeniem zapomnieć o tym, że ma się je na oczach.
dudek
4.0000
solidne soczewki, wygodne i bezproblemowe w użytkowaniu. zamówienie zrealizowane w miarę szybko i bez większych problemów.
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to toryczne soczewki jednodniowe, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach niemających czasu na codzienną pielęgnację szkieł kontaktowych. Przeznaczone do korygowania wady wzroku, którą jest astygmatyzm. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania i optymalnym poziomem nawilżenia przez cały dzień. Dostępne w mocach ujemnych dla krótkowidzów.

Cechy charakterystyczne Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to toryczne soczewki kontaktowe do jednorazowego użycia. Zostały wyprodukowane z Hilafilcon B, materiału wyróżniającego się uwodnieniem na poziomie 59%, dzięki czemu zapewniony został optymalny komfort nawilżenia przez cały dzień. Dodatkowo wykorzystują one system ComfortMoist, który potęguje uczucie doskonałego efektu nawilżenia - nawet pod koniec dnia. Nawilżeniu towarzyszy optymalny poziom tlenoprzepuszczalności.

Model ten wykorzystuje technologię High Definition, która jest odpowiedzialna za wysoką jakość widzenia w każdych warunkach - nawet przy słabym oświetleniu. Bardzo cienka konstrukcja sprawia, że szkła kontaktowe są niewyczuwalne na oku. Cienkie krawędzie i duża elastyczność eliminuje problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

Jako soczewki toryczne, Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism wykorzystują dodatkowy system stabilizacji. Dzięki niemu doskonale przylegają do powierzchni rogówki, nie przesuwają się i nie wypadają samoistnie. Na uwagę zasługuje również rozwiązanie Lo-Torque - soczewki mają asferyczną budowę ze zmniejszeniem aberracji sferycznej.

Dla kogo soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism?

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to soczewki przeznaczone do korygowania wady wzroku, którą jest astygmatyzm. Toryczne szkła kontaktowe z łatwością dopasowują się do wymagających oczu astygmatyków. Zapewniają doskonałą ostrość widzenia na każdą odległość. Mogą być użytkowane zarówno codziennie, jak i wyłącznie okazjonalnie. Jednodniowy tryb użytkowania pozwala zapomnieć o konieczności ich regularnej pielęgnacji. Model ten rekomendowany jest użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku.

Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień. System stabilizacji czuwa nad tym, aby szkła kontaktowe dobrze przylegały do rogówki i nie przesuwały się samoistnie. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że soczewki będą niezawodne w każdej sytuacji. W przypadku astygmatyków ważne są również parametry tlenoprzepuszczalności i nawilżenia. Ich optymalny poziom czuwa nad tym, aby oczy były wypoczęte i wolne od podrażnień czy zaczerwienienia.

Jednodniowe soczewki toryczne mogą być używane zarówno na co dzień, jak i zamiennie z korekcją okularową. Ich niewątpliwą zaletą jest brak ograniczeń, które wiążą się z korzystaniem z tradycyjnych okularów. Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism dostępne są wyłącznie w mocach ujemnych - dla krótkowidzów.

W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism. To odpowiednia ilość na wypróbowanie tego modelu. W przypadku osób z tą samą wadą wzroku w obu oczach pudełko wystarczy na 15 dni codziennego stosowania. Osoby z różnowzrocznością mogą zdecydować się na zestawienie dwóch opakowań i stworzenie zestawu na 30 dni.

Sprawdź również inne soczewki toryczne marki Soflens:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaSoflens
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt.
Twoja ocena