SOLO-care AQUA 360 ml. WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Nosisz na co dzień miękkie szkła kontaktowe i chcesz zadbać o ich profesjonalną pielęgnację? Chcesz, aby codzienne noszenie soczewek związane było tylko i wyłącznie z komfortem oraz doskonałą jakością widzenia? Sięgnij po specjalnie w tym celu stworzony płyn SOLO-care AQUA, idealny preparat do czyszczenia soczewek kontaktowych i podaruj swoim szkłom pielęgnację na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort swoim oczom.

Cechy charakterystyczne SOLO-care AQUA

SOLO-care AQUA to innowacyjny, wielofunkcyjny preparat służący do dezynfekcji oraz oczyszczania szkieł kontaktowych typu miękkiego. Produkt ten doskonale wyczyści Twoje soczewki z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, kurzu, pyłu, tłuszczów oraz lipidów białkowych, chroniąc dodatkowo Twoje oczy przed niebezpiecznymi infekcjami. Preparat usunie także drobnoustroje i bakterie, które mogły znaleźć się na powierzchni soczewek, zapewni więc Twoim oczom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Oprócz kompleksowego oczyszczenia płyn SOLO-care AQUA zagwarantuje także Twoim soczewkom maksymalny poziom nawilżenia, sprawiając, że ich użytkowanie wiązało się będzie z wysokim poziomem komfortu i wygody.

Preparat zawiera ponadto prowitaminę B5 oraz sorbitol, które oprócz ochrony przed infekcjami, zapewnią także Twoim oczom wolność od suchości i podrażnień. Czas pożegnać zmęczone i wyschnięte oczy! Produkt ten zapewni Ci także skuteczną ochronę przed gromadzeniem się osadów białkowych, a jego regularne użytkowanie sprowadzi ich poziom do minimum, a z czasem nawet wyeliminuje je całkowicie. W płynie tym możesz także przechowywać swoje szkła kontaktowe, kiedy ich nie nosisz. Wystarczy, że umieścisz je w pojemniku, gdzie nie stracą swoich wyjątkowych właściwości, a wręcz przeciwnie, zostaną odżywione, uelastycznione i gotowe do dalszego noszenia, przy czym jednorazowo jedną parę szkieł możesz trzymać w płynie nawet do 30 dni. W opakowaniu znajduje się 360 ml płynu. Jest to więc doskonała opcja, jeżeli czyścisz szkła kontaktowe na co dzień.

Dla kogo płyn SOLO-care AQUA?

Płyn do soczewek SOLO-care AQUA będzie świetną opcją dla tych użytkowników soczewek, którzy cenią sobie aktywny i wygodny tryb życia. Dzięki temu preparatowi oczyścisz swoje soczewki, zapewniając sobie wysoki poziom komfortu podczas ich noszenia. Wyposaż się w ten profesjonalny preparat i zapewnij swoim oczom bezpieczeństwo oraz higienę na najwyższym poziomie, a przede wszystkim komfort i wygodę.

Zobacz płyn SOLO-Care AQUA w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SOLO-care AQUA 360 ml. WYSYŁKA 24H
Twoja ocena