Starazolin HydroBalance PPH 5 ml krople do oczu

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Często zmagasz się z nadmiernym wysychaniem oczu i ich podrażnieniami? Nosisz soczewki kontaktowe i chciałbyś zwiększyć poziom komfortu z tego wynikający? A może jesteś alergikiem uczulonym na pyłki albo kurz? Sięgnij po Starazolin HydroBalance PPH i zadbaj o hydro-równowagę Twoich oczu, zwiększając ich zdrowie oraz dbając odpowiednio o ich higienę.

Cechy charakterystyczne Starazolin HydroBalance PPH

Krople Starazolin HydroBalance PPH to produkt stworzony z myślą o tych osobach, które często zmagają się z problemem suchego oka, uczuciem piasku pod oczami oraz ich podrażnieniami, jak i wynikającymi z tego infekcjami. Skutecznie nawilżą Twoje oczy w błyskawiczny i kompleksowy sposób, niwelując uczucie pieczenia oraz ich niechciane zaczerwienienie. Produkt ten posiada w swoim składzie wysokie stężenie hialuronianu sodu, dzięki któremu Twoje oczy zostaną odpowiednio nawilżone na długo. Te wyjątkowe krople będą także odpowiednim wyborem na sezonowe alergie, które wiążą się z pieczeniem oczu oraz i nadmierną suchością. Ukoją i zregenerują Twoje oczy, zapewniając im najlepszą ochronę.

Oprócz profesjonalnego zadbania o odpowiedni poziom nawilżenia Twoich oczu produkt ten skutecznie zwiększy także Twoją jakość widzenia. Jeżeli Twoje oczy szybko się męczą i odczuwasz przy tym dyskomfort, to krople do oczu Starazolin HydroBalance PPH pomogą Ci zniwelować te niechciane dolegliwości, sprawiając, że widziany obraz będzie czysty i wyraźny, a Twoje oczy świeże i pełne blasku. Produkt cechuje się ponadto bardzo łatwą aplikacją, co jest możliwe dzięki odpowiedniemu dozownikowi, który pomaga odmierzyć potrzebną ilość kropel tak, aby była ona odpowiednia dla spojówki oka. Jedna buteleczka preparatu może być użytkowana maksymalnie przez 8 tygodni, jest to więc czas w pełni wystarczający do zużycia całego produktu, nawet jeżeli używasz kropli tylko doraźnie.

Dla kogo krople Starazolin HydroBalance PPH?

Starazolin HydroBalance PPH to produkt dedykowany osobom, które zmagają się z nadmierną suchością oka, co powoduje jego pieczenie i podrażnienia. Skutecznie sprawdzi się także u alergików, zarówno sezonowych, jak i tych stałych. Będzie to także świetnym wybór dla osób po 40 roku życia, u których z wiekiem znacznie zmniejsza się częstotliwość mrugania. Krople te sprawdzą się także u tych osób, które spędzają wiele czasu przed ekranem komputera, albo w pomieszczeniach bardzo zadymionych oraz mocno klimatyzowanych. To także dobra opcja dla osób noszących soczewki kontaktowe.


Sprawdź również inne krople do oczu marki Starazolin:

Więcej informacji
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml399,80 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Starazolin HydroBalance PPH 5 ml krople do oczu
Twoja ocena