ULTRA 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

99,82 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  


Nawilżenie zwiększone do maksimum, duża przepuszczalność tlenowa i aksamitna miękkość oraz gładkość materiału - oto trzy główne cechy miesięcznych soczewek kontaktowych ULTRA®. Dzięki nim zyskują uznanie coraz większego grona osób o wrażliwych oczach, skłonnych do wysychania i przedwczesnego zmęczenia.

5 najważniejszych cech soczewek kontaktowych ULTRA®:

1. Przełom w nawilżeniu

Nie ma drugich takich soczewek na rynku, jak ULTRA®. Przede wszystkim dlatego, że w ich produkcji twórcy wykorzystali przełomową technologię MoistureSeal i dzięki niej uzyskali kilkukrotnie lepsze nawilżenie. Efekt? Nawet 16-godzinna wilgotność soczewek oraz oczu, za sprawą której nie ma mowy o suchości, zaczerwienieniu i podrażnieniach. Tym bardziej, że w składzie opisywanych szkieł skryto 4-krotnie większą dawkę PVP - składnika o mocno nawilżających właściwościach.

2. Wysoka przepuszczalność tlenu

Mocno przepuszczalny, ultralekki materiał, z jakiego wykonano opisywane soczewki (Samfilcon A) nie tworzy między okiem a otoczeniem bariery. Daje rogówce swobodny dostęp do tlenu, utrzymując ją w dobrej kondycji - chroniąc przed wystąpieniem groźnych infekcji. Dobrze dotlenione oko to również gwarancja długo wypoczętego wzroku.

3. Miękkość materiału i cienkie krawędzie

Dobre soczewki to takie, które po założeniu pozostają niewyczuwalne, do tego stopnia, że zapomina się o ich obecności. Takie właśnie są ULTRA®, a to wszystko dzięki zastosowaniu jedwabiście miękkiego materiału i cienkim brzegom. Już w trakcie kilku sekund od aplikacji perfekcyjnie dopasowują się do kształtu oka.

4. Zabarwienie ułatwiające aplikację

To świetna wiadomość dla wszystkich osób, które chcą wypróbować ULTRA®, jako swoje pierwsze soczewki kontaktowe. Twórcy bowiem wzbogacili każdą pojedynczą sztukę o jasnoniebieskie zabarwienie, dzięki któremu manipulowanie soczewką oraz proces zakładania jest o wiele łatwiejszy.

5. Dzienny tryb stosowania

Rano zakładasz, a wieczorem zdejmujesz, pamiętając o tym, by przy pomocy płynu pielęgnacyjnego dokładnie oczyścić soczewki, a następnie umieścić je w pojemniczku wypełnionym preparatem. W ten sposób z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni, mając pewność ich dobrej kondycji i bezpieczeństwa dla Twoich oczu.

Soczewki kontaktowe ULTRA® to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeśli:

  • często zdarza Ci się narzekać na suchość oraz zmęczenie oczu,
  • sporą część dnia spędzasz przed ekranem komputera lub innych urządzeń elektronicznych,
  • często przebywasz w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu, o suchym powietrzu,
  • poszukujesz swoich pierwszych soczewek kontaktowych,
  • oczekujesz od soczewek, że pozostaną niewyczuwalne na oku przez cały czas ich stosowania,
  • lubisz produkty, uwzględniające najnowsze technologie i materiały,
  • lubisz soczewki planowej wymiany.

Soczewki kontaktowe ULTRA® – zalety

Sześć sztuk soczewek w opakowaniu, przy ich miesięcznym trybie stosowania, to gwarancja zapasu na całe trzy miesiące. Wyobrażasz sobie? Trzy miesiące bez ponownych zakupów w salonie optycznym. To spora oszczędność czasu oraz pieniędzy - większe opakowanie to zawsze atrakcyjniejsza cena.

Zobacz soczewki ULTRA w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaULTRA
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ULTRA 6 szt.
Twoja ocena