Ultra for Astigmatism 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

powyżej 14 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

143,37 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Soczewki ULTRA for Astigmatism to wyjątkowe rozwiązanie problemów z niewyraźnym widzeniem u chorych na astygmatyzm. Te miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki toryczne wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami.


Zastosowano w nich opatentowaną technologię MoistureSeal, która pomaga utrzymać 95% wilgoci w soczewce przez pełne 16 godzin, oraz konstrukcję OpticAlign, zaprojektowaną pod kątem stabilności, aby promować jak najlepsze dopasowanie soczewki do powierzchni oka. Ta najnowsza oferta poszerza rodzinę produktów Bausch+Lomb o soczewki toryczne ULTRA for Astigmatism, zapewniające osobom cierpiącym na astygmatyzm ten sam komfort przez cały dzień i niezmiennie wyraźne widzenie, jakie mają obecnie dzięki tej technologii pacjenci sferyczni i prezbiopsyjni.

Dla kogo toryczne soczewki ULTRA for Astigmatism?

Osoby cierpiące na astygmatyzm bardzo często uskarżają się na nadmierne przesuszenie oka, a tradycyjne soczewki kontaktowe mogą nasilać tę dolegliwość. Ponadto problematyczne może być właściwe dopasowanie soczewki do zmienionego kształtu rogówki, co jest charakterystyczne dla astygmatyzmu. To dlatego pacjenci astygmatyczni rezygnują niekiedy z noszenia soczewek kontaktowych. Jednak innowacyjne soczewki ULTRA for Astigmatism eliminują wszelkie problemy, mogące towarzyszyć stosowaniu soczewek przez osoby z astygmatyzmem. Problem nadmiernego przesuszenia oczu zostaje zminimalizowany dzięki technologii MoistureSeal, która dba o optymalny poziom nawodnienia soczewek.


Soczewki dzienne ULTRA for Astigmatism mogą być noszone przez kilkanaście godzin bez ryzyka podrażnienia oczu, a wymieniane powinny być raz na miesiąc. Dzięki ogromnemu komfortowi noszenia oraz doskonałemu nawilżeniu, mogą być noszone przez osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi oraz te, które dotychczas korygowały astygmatyzm okularami, gdyż noszenie soczewek sprzyjało powstaniu zespołu suchego oka.

Najważniejsze zalety soczewek ULTRA for Astigmatism

Silikonowo - hydrożelowe soczewki toryczne ULTRA for Astigmatism wykazują aż 46% nawodnienia oraz idealną tlenoprzepuszczalność, dzięki czemu możliwe jest długotrwałe zachowanie nawilżenia powierzchni oka oraz zredukowanie zaczerwienienia i podrażnienia oczu. Dzięki tak zaawansowanemu rozwiązaniu ULTRA for Astigmatism mogą być stosowane nawet przez osoby szczególnie narażone na podrażnienia oczu - cierpiących na zespół suchego oka, pracujących przy komputerze czy przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. A co więcej nie tracą one swoich wyjątkowych właściwości nawet po kilkunastu godzinach ich nieprzerwanego noszenia.


Technologia OpticAlign zapewnia precyzyjne dopasowanie soczewki do powierzchni oka, dzięki czemu soczewka nie przemieszcza się. Przekłada się to na zachowanie ostrości widzenia w każdej sytuacji, także podczas jazdy samochodem. Dzięki delikatnemu niebieskiemu zabarwieniu oraz idealnej elastyczności zakładanie i zdejmowanie soczewek ULTRA for Astigmatism jest bardzo ułatwione.

Zobacz soczewki ULTRA for Astigmatism w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaULTRA
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćpowyżej 14 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ultra for Astigmatism 6 szt.
Twoja ocena