1-DAY ACUVUE TruEye 30 szt. DOSTĘPNOŚĆ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 5 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

94,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Uwaga! Towar wycofany z produkcji. Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt z Biurem Obsługi celem potwierdzenia dostępności. Towar dostępny do wyczerpania zapasów.

Reklama
Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 5 opinii.
Kazik85
5.0000
Używam od dawna i jestem z soczewek TruEye bardzo zadowolony. Kolejny raz kupuje w mojwzrok.pl, zawsze szybka wysylka i oryginalny produkt bez zastrzezen
Ynawca
5.0000
Zdecydowanie najlepsze jednodniowe soczewki na rynku. Testowałem już różne, zarówno johnsona, alcona i innych. Soczewki Trueye są zdecydowanie najlepsze. Zakładamy je rano i możemy zapomnieć o tym, że mamy je na oczach. Super!
Adrian
5.0000
Soczewki oferują naprawdę duże poczucie komfortu. Nosząc ja na ogóle jestem w stanie zupełnie zapomnieć o tym, że mam je na oczach. Zdecydowanie są warte swojej ceny- zwłaszcza, że na mojwzrok.pl jest ona bardzo atrakcyjna.

Uwaga! Towar wycofany z produkcji. Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt z Biurem Obsługi celem potwierdzenia dostępności. Towar dostępny do wyczerpania zapasów.


Soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye to jednodniowe soczewki kontaktowe renomowanego producenta Johnson&Johnson. Zapewniające najlepszą troskę o zdrowie oczu oraz ich komfort i świeżość przez cały dzień.

  • okres noszenia: jednodniowe
  • do noszenia w trybie dziennym
  • najskuteczniejszy filtr UV
  • innowacyjna technologia HYDRACLEAR1
  • duża przepuszczalność tlenu
  • uznany producent Johnson&Johnson


Preferujesz wygodę jednodniowych soczewek kontaktowych oraz zależy Ci na tym aby czuć się w nich naturalnie? Jeżeli tak to soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye są stworzone dla Ciebie. W efekcie wykorzystania innowacyjnych technologii zapewnią Ci one odpowiednie nawilżenie powierzchni oka, zagwarantują pewne i ostre widzenie przez cały dzień oraz oszczędzą Twój czas poprzez wygodne zakładanie oraz zdejmowanie i brak konieczności dodatkowej pielęgnacji.

SOCZEWKI 1-DAY ACUVUE TRUEYE SĄ IDEALNYM WYBOREM DLA CIEBIE GDY:

  • najwyższym priorytetem jest dla Ciebie zdrowie Twoich oczu;
  • pragniesz czuć się w soczewkach komfortowo i naturalnie;
  • chcesz aby Twoje oczy zawsze wyglądały znakomicie;
  • preferujesz wygodę użytkowania jednodniowych soczewek kontaktowych;
  • masz krótkowzroczność lub nadwzroczność;
  • jesteś osobą aktywną, wiele czasu spędzającą w ruchu;
  • używasz soczewek na co dzień lub od czasu do czasu.

KOMFORT UŻYTKOWANIA DZIĘKI ODPOWIEDNIEMU NAWILŻENIU

Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE TruEye używają nowoczesnej technologii HYDRACLEAR1. Zapewnia ona nieustanne nawilżenie powierzchni soczewki czego efektem jest znakomity komfort użytkowania oraz brak uciążliwości wiążących się często z noszeniem soczewek kontaktowych, takich jak suchość czy zmęczenie oczu. Badania kliniczne wykazały, że noszenie soczewek ACUVUE TruEye z technologią HYDRACLEAR1 daje użytkownikom porównywalny komfort dla oczu co w przypadku nie noszenia soczewek. Soczewki te pozwolą Ci więc zapomnieć, że masz je na sobie.

NAJWYŻSZY POZIOM OCHRONY UV

Soczewki z rodziny produktów ACUVUE słyną z najskuteczniejszych filtrów chroniących przed promieniowaniem UV spośród wszystkich soczewek dostępnych na rynku. Nie inaczej jest w przypadku jednodniowych soczewek ACUVUE TruEye. Posiadają one pierwszą klasę ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, przepuszczając mniej niż 1% promieni UVB oraz poniżej 10% promieniowania UVA. Oznacza to niezwykle skuteczną ochronę dla Twoich oczu.

SOCZEWKI DBAJĄCE O ZDROWIE TWOICH OCZU

Jedna z najwyższych przepuszczalności tlenu wśród soczewek kontaktowych, nawilżająca technologia HYDRACLEAR, skuteczny filtr promieni UV- to cechy, które sprawiają, że soczewki ACUVUE TruEye skutecznie dbają o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort Twoich oczu. One sprawiają, że soczewki ACUVUE TruEye są jednymi z najchętniej wybieranych soczewek jednodniowych.

WYGODA JEDNODNIOWYCH SOCZEWEK ACUVUE TRUEYE

1-DAY ACUVUE TruEye będąc soczewkami jednodniowymi zapewnią Ci czystość oraz wygodę nowych soczewek kontaktowych każdego kolejnego dnia. Nie będziesz musieć się przejmować ich pielęgnacją, używaniem płynów czy pudełeczek do przechowywania. Na koniec każdego dnia soczewki wylądują w koszu na śmieci, następnego ranka natomiast Ty założysz nową, nieużywaną parę co zapewni Ci maksymalny komfort noszenia soczewek każdego dnia.

ZNAJDŹ INNE SOCZEWKI Z RODZINY 1-DAY ACUVUE?

W naszej ofercie soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye znajdziesz także w opakowaniach 90 soczewek oraz 180 soczewek. Jeżeli natomiast szukasz innych produktów z rodziny 1-DAY ACUVUE sprawdź 1-DAY ACUVUE MOIST w opakowaniach 30 sztuk, 90 sztuk oraz 180 sztuk.

Czas oczekiwania na soczewki w krzywiźnie 9,0 to ok. 15 dni roboczych.

Soczewki są wysyłane bez opakowania zbiorczego.

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:1-DAY ACUVUE TruEye 30 szt. DOSTĘPNOŚĆ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
Twoja ocena