Soczewki kolorowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 24

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 24

Strona
na stronę

Kolorowe soczewki kontaktowe

Kolorowe soczewki kontaktowe podbiły rynek - w krótkim czasie od pojawienia się zdobyły wielu zwolenników. Dlaczego? Bo oferuję znacznie więcej - nie tylko korekcję wady wzroku, ale też szybki i skuteczny sposób na to, by całkowicie odmienić lub podkreślić posiadany kolor oczu. Są też dostępne dla osób bez wady wzroku, jako tzw. “zerówki”.

Obecnie w ofercie sklepu znajdziesz dużo różnorodnych soczewek kolorowych - od wielu cenionych producentów, w szerokim zakresie cenowym, w wielu typach stosowania oraz kolorach. Jeśli więc marzysz o takiej odmianie i chcesz spróbować czegoś nowego lub już stosowałeś kolorowe soczewki i szukasz sklepu, który zapewni Ci kolejną dostawę w najatrakcyjniejszej cenie - przebieraj i wybieraj. Szybka i bezpieczna wysyłka gwarantowana.

Bezpieczeństwo z markowymi soczewkami kolorowymi

Wiele osób wzbrania się przed zakupem wymarzonych, kolorowych soczewek, bo obawia się ich wpływu na kondycję oczu i tym samym wzroku. Niepotrzebnie! Kolorowe soczewki, tak, jak wszystkie inne, są w pełni bezpieczne dla człowieka, jeśli tylko stosuje się je w zalecany sposób, czyli odpowiednio pielęgnuje (w przypadku soczewek planowej wymiany) i nie nosi dłużej niż wskazuje producent. Poza tym marki stale udoskonalają swoje produkty, dzięki czemu kolorowe soczewki cechują się doskonałymi parametrami, takimi jak tlenoprzepuszczalność i stopień uwodnienia - utrzymują więc oczy w zdrowiu i dobrej kondycji. Bez podrażnień, zaczerwienienia, infekcji.

Jakie są rodzaje kolorowych soczewek kontaktowych?

Oferta kolorowych soczewek jest rozbudowana. To sprawia, że każdy, bez większego wysiłku i inwestycji czasu, znajdzie to, czego aktualnie potrzebuje. Do dyspozycji masz:

 • kolorowe soczewki jednodniowe - zakładasz rano, a zdejmujesz i wyrzucasz wieczorem; kolejnego dnia robisz to samo; bez dodatkowych płynów i pielęgnacji;
 • kolorowe soczewki planowej wymiany - w tym miesięczne, kwartalne i roczne; wymagają codziennego oczyszczania i nocnego przechowywania w pojemniku z płynem pielęgnacyjnym, ale z jednej pary korzystasz przez wiele dni;
 • soczewki “zerówki” - dla osób bez wady wzroku;
 • soczewki korekcyjne - z mocami sferycznymi, do korekcji krótko- i nadwzroczności.

Poza tym kolorowe soczewki dzieli się na:

 • podkreślające naturalny kolor oczu;
 • zmieniające kolor oczu całkowicie;
 • fluorescencyjne.

Dla kogo kolorowe soczewki kontaktowe?

Uznaje się, że kolorowe soczewki to rozwiązanie świetne dla wszystkich osób, które chcą urozmaicić i wzbogacić swój codzienny wygląd. Można to robić na dwa sposoby - poprzez okazjonalne noszenie kolorowych soczewek, na imprezy lub spotkania ze znajomymi oraz poprzez stałe korzystanie z soczewek, zakładanie ich każdego dnia. Użytkownicy decydują się na nie, by podkreślić naturalny kolor oczu - jeśli czują, że wrodzona intensywność jest zbyt niska lub by zaszokować zupełnie nową, czasami bardzo nietypową barwą i przykuć wzrok innych ludzi.

Jak dbać o kolorowe soczewki?

Jeśli zdecydujesz się na te codziennej wymiany, nie musisz robić nic. Jeśli jednak wybierzesz soczewki miesięczne, kwartalne lub roczne, musisz także wyposażyć się w płyn pielęgnacyjny i pojemnik na soczewki (być może ucieszy się fakt, że ich wybór jest duży - zarówno pod względem koloru, jak i wzoru) i każdego wieczora zdjąć, a następnie dokładnie oczyścić soczewki poprzez wylanie na nich kilka kropli płynu i delikatne pocieranie. Kolejnym i ostatnim zabiegiem jest umycie pojemniczka, wypełnienie go płynem i umieszczenie w nim już czystych soczewek. Tam nie ma ryzyka, że na powierzchni pojawią się kolejne drobnoustroje, ani że soczewki utracą swoje cenne właściwości. Będą na Ciebie czekać i o poranku będą gotowe do ponownego założenia.

Najbardziej popularne soczewki kolorowe:

Nie wiesz, jaki konkretnie model kolorowych soczewek wziąć pod uwagę? Jakie technologie powinny Cię zainteresować? Spójrz na zbiór najpopularniejszych i najbardziej cenionych kolorowych soczewek, który stworzyliśmy właśnie na takie okazje.

 • Air Optix Colors - para soczewek sygnowana marką znaną i cenioną na całym świecie: Alcon. Nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy materiał bezpieczny nawet dla wrażliwych oczu, z wysoką przepuszczalnością tlenową, która maksymalizuje komfort stosowania - ogranicza ryzyko podrażnień oczu. Efekt kolorystyczny, jakie zapewniają jest naturalny - to soczewki idealne dla osób potrzebujących wyłącznie podkreślenia wrodzonego koloru oczu. Dostępne barwy: Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, Green, Gray, Brilliant Blue, Brown, Blue, Gemstone Green.
 • CareView Color - miesięczne kolorowe soczewki z mocami korekcyjnymi, ujemnymi i dodatnimi dla osób borykających się z krótko- lub nadwzrocznością. Siedem dostępnych, naturalnych kolorów i jednocześnie poprawa ostrości widzenia - oto, co gwarantują. Atrakcyjna cena przyciąga wielu użytkowników, którzy już po pierwszej aplikacji czują, że było warto. Oczom otulonym CareView Color trudno się oprzeć. Soczewki wymagają cowieczornego oczyszczenia i starannego przechowywania, ale tak zadbane służą przez 30 dni bez konieczności sięgania po nową parę.
 • Crazy Lens z mocami - jedna para soczewek na trzy miesiące? To możliwe. Jeśli tylko będziesz dbać o nie każdego dnia tak, jak tego potrzebują, odwdzięczą się pięknym kolorem oczu i skuteczną korekcją wzroku, jakiej pragniesz. Producent w przypadku Crazy Lens oferuje pięć kolorów do wyboru i zakres mocy optycznych pozwalających na korekcję krótkowzroczności. Co wyróżnia te soczewki spośród innych? Dokładnie kryją naturalny kolor oczu i cechują się mocną pigmentacją, zdolną spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
 • Crazy Lens UV Glow - zabłyśnij na imprezie, dosłownie! Oto soczewki kontaktowe, które poza standardowymi funkcjami zmiany naturalnego koloru oczu zaczynają świecić pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. To model “zerówkowy”, czyli taki, z którego mogą korzystać osoby o zdrowym wzroku. Kupujesz jedną parę i możesz korzystać z niej przez rok, zarówno regularnie, każdego dnia, jak i przy nadarzającej się okazji. Soczewki możesz bowiem przechowywać w pojemniku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym.
 • FreshLook ColorBlends - oto soczewki, w których zastosowano innowacyjną technologię 3w1, czyli połączenia trzech różnych kolorów, które w komplecie gwarantują maksymalnie naturalny wygląd koloru, głębię i subtelność spojrzenia. Znacznik stron ułatwia aplikację, dzięki czemu z soczewek mogą korzystać także początkujący użytkownicy, a filtry UV chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dodatnie i ujemne moce korekcyjne sprawiają, że soczewki są odpowiednie dla krótko- i dalekowidzów.
 • FreshLook Colors - wysoce uwodniony materiał, wzbogacony o hydrofilowy kopolimer HEMA to gwarancja długotrwałego, nawet całodniowego nawilżenia soczewek i braku problemu suchych i podrażnionych oczu. Kolor wdrukowany wewnątrz, a nie tylko na zewnątrz powłoki przekłada się na jeszcze trwalszą zmianę barwy oczu, z pożądaną głębią i zmysłowością. Soczewki błyskawicznie dopasowują się do oczu, więc nie ma powodu, by obawiać się, że będą one wyczuwalne i zaburzą rytm dnia. Całości dopełnia znacznik stron, który czyni aplikację bardzo intuicyjną.
 • FreshLook Dimensions - to soczewki dla najbardziej wymagających. Udoskonalona struktura sprawia, że są stale maksymalnie nawilżone, a ciemna otoczka na zewnętrznej części daje efekt powiększenia oczu. W połowie przezroczyste, a w drugiej pokryte głębokim kolorem naturalnie zmieniają barwę tęczówek, tworząc subtelne, lecz piękne spojrzenie - takie, którym można hipnotyzować. Soczewki przeznaczone są do miesięcznego stosowania i dostępne w trzech kolorach - Carribean Aqua, Pacific Blue, Sea Green.
 • FreshLook One Day - soczewki codziennej wymiany, z jeszcze cieńszymi krawędziami i wysokim parametrem uwodnienia. Teraz z nowego koloru tęczówek mogą cieszyć się także osoby o delikatnych oczach, które często odczuwają ich suchość lub tzw. piasek pod powiekami, bo FreshLook One Day są praktycznie niewyczuwalne. Cztery różne barwy do wyboru, naturalny efekt koloryzacji, skutkującej subtelnym, lecz głębokim spojrzeniem. To produkt marki Alcon - jednego z liderów, więc można mu zaufać.