Soczewki Dailies

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Jeden z najbardziej kluczowych momentów na rynku optycznym? Powstanie jednodniowych soczewek kontaktowych. To rozwiązanie umożliwiło osobom z różnymi wadami wzroku na życie w wymarzonym komforcie - bez spadających z nosa okularów, które byle deszcz potrafi zmoczyć i uniemożliwić cieszenie się wyraźnym widzeniem, nie wspominając już o uprawianiu sportów. Chcesz cieszyć się życiem i zapomnieć, że borykasz się z wadą wzroku? Postaw na soczewki jednodniowe. Dailies to jedne z najlepszych na rynku - cenione przez nawet najbardziej wymagających użytkowników, rozwiązanie optyczne.

Co oferują soczewki Dailies?

Alcon, bazując na obserwacji reakcji swoich klientów oraz własnym, wieloletnim doświadczeniu w branży optycznej, stworzył serię ultranowoczesnych soczewek kontaktowych Dailies. Produkt łączy w sobie nawilżony, tlenoprzepuszczalny materiał oraz udoskonaloną strukturę, dzięki czemu odpowiada na potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników. Całości dopełniają dodatki w postaci zabarwienia ułatwiającego aplikację czy autorskie technologie, potęgujące początkowo uzyskane parametry. Dailies gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości - bez zakłamań w kolorach, bez szumów i refleksów. Z nimi świat jest jeszcze piękniejszy, a Ty cieszysz się komfortem, o jakim zawsze marzyłeś.

Jakie są typy soczewek Dailies?

Wiedz, że soczewki z serii Dailies to tak naprawdę rozbudowana, różnorodna oferta, w której znajdziesz wiele rodzajów soczewek kontaktowych:

Kiedy warto sięgnąć po jednodniowe soczewki Dailies?

Soczewki kontaktowe tego rodzaju są odpowiednie dla osób oczekujących maksymalnej wygody. Dlaczego? Bo choć Dailies związane są ze stosunkowo wysoką ceną, to oferują jedne z najlepszych parametrów na rynku: ultramiękki, silikonowo-hydrożelowy materiał najnowszej generacji, podwyższony stopień uwodnienia oraz przepuszczalności tlenowej, zwiększoną strefę optyczną, która odpowiada zarówno za lepsze dopasowanie soczewek do oczu, jak i wyraźniejsze widzenie.

Dailies nie podwijają się ani nie wypadają, więc są idealne do każdej aktywności. Z nimi jeszcze mocniej pokochasz swój ulubiony sport! Wielogodzinne nawilżenie sprawia, że korzystanie z ich daje satysfakcję pracownikom biurowym, spędzającym wiele godzin przed ekranem komputera oraz kierowcom narażonym na często zmieniające się, intensywne źródła światła. To odpowiednia propozycja również dla osób z tzw. syndromem suchego oka oraz mających przykre doświadczenia związane ze stosowaniem niedopasowanych soczewek kontaktowych. Bo Dailies tworzą nowe, perfekcyjne wspomnienia - z maksymalną wygodą i bezpieczeństwem stosowania.