Biofinity 6 szt.

Ocena:
4.6 of 5
Średnia ocena 4.6 / 5 na podstawie 5 opinii.
Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

91,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Ocena:
4.6 of 5
Średnia ocena 4.6 / 5 na podstawie 5 opinii.
Zbyszek9918
5.0000
po kilku zamówieniach w mojwzrok.pl mogę powiedzieć, że jestem zdecydowanie zadowolony. soczewki przychodzą szybko, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, a do tego- przynajmniej- w przypadku biofinity cenę mają najlepszą w Polsce
andrzej
5.0000
Soczewki oryginalnie zapakowane, długi termin ważności, dostarczone szybko i bez żadnych problemów. Do tego cena najlepsza w kraju.
Anita
5.0000
Fantastycznie komfortowe soczewki kontaktowe! W swojej historii noszenia soczewek używałam już różnych brandów od różnych producentów, z różnych półek cenowych ale Biofinity jak dla mnie są zdecydowanie numerem jeden. Sprawdzają się doskonale nawet w trudniejszych warunkach- jak na przykład długotrwała jazda klimatyzowanym samochodem co u mnie jest częstą czynnością- zwłaszcza teraz kiedy mamy takie upały. Oczy nie są wysuszone ani podrażnione w tych soczewkach. Poza tym ostrość i stabilność widzenia wydaje mi się, że jest lepsza niż w innych markach.

Biofinity to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dzień i noc. Komfortowe i utrzymujące odpowiednie nawilżenie.

 • tryb wymiany: miesięczny
 • tryb noszenia: dzień i noc
 • moce dodatnie oraz ujemne
 • technologia Aquaform
 • silikonowo- hydrożelowy materiał
 • renomowany producent CooperVision


Oczekujesz od soczewek kontaktowych zapewnienia maksymalnego komfortu przez cały czas? Preferujesz soczewki o przedłużonym trybie noszenia, których nie musisz zdejmować na noc? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to soczewki Biofinity są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Biofinity są to luksusowe, miękkie soczewki kontaktowe wykonane z silikonowo- hydrożelowego materiału przy wykorzystaniu najnowszych technologii w celu zapewnienia Ci pełni komfortu i znakomitej jakości widzenia niezależnie od okoliczności.

MIESIĘCZNE SOCZEWKI BIOFINITY TO WYBÓR DLA CIEBIE JEŻELI:

 • oczekujesz od soczewek zapewnienia najwyższego poczucia komfortu;
 • chcesz aby Twoje oczy mogły oddychać dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu;
 • zależy Ci na odpowiednim nawilżeniu, nie wymagającym dodatkowego stosowania kropli do oczu;
 • cierpisz na krótkowzroczność lub nadwzroczność;
 • przedkładasz soczewki wielokrotnego użytku nad jednodniowe;
 • zależy Ci na wygodzie soczewek o przedłużonym trybie noszenia;
 • nie czujesz się w pełni komfortowo w aktualnie noszonych soczewkach lub szukasz swoich pierwszych soczewek.

UNIKALNA TECHNOLOGIA AQUAFORM

W produkcji soczewek z rodziny Biofinity wykorzystywana jest unikalna technologia Aquaform stosowana jedynie w produktach firmy CooperVision. Aquaform jest unikalnym i nowatorskim rozwiązaniem wykorzystującym szereg technologii materiałowych w celu zagwarantowania jak najlepszego komfortu użytkowania soczewek. Soczewki wykorzystujące technologię Aquaform cechują się między innymi bardzo dobrą oddychalnością, dzięki wykorzystaniu materiału o wysokiej przepuszczalności tlenu. Skutkiem tego białka Twoich oczu pozostaną białe, a Twoje oczy zdrowe. Technologia Aquaform sprawia również, że soczewki Biofinity są odpowiednio miękkie i elastyczne co także wpływa na wygodę ich stosowania. Podobnie jak optymalny kształt soczewek ograniczający ich tarcie pod powiekami. Wreszcie, technologia ta odpowiada również za równomierne nawilżenie soczewek, dzięki czemu pozostają one gładkie maksymalizując Twoje poczucie komfortu.

technologia aquaform biofinity

NAWET 30 DNI CIĄGŁEGO NOSZENIA

Soczewki Biofinity stosowane mogą być zarówno w trybie noszenia dziennym jak i rozszerzonym. W rozszerzonym trybie możesz nosić je bez zdejmowania przez 30 dni i 29 nocy. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań składających się na opisaną wyżej technologię Aquaform zapewnia, że pomimo nieustannego noszenia soczewek przez miesiąc czasu pozostaną one przez ten okres odpowiednio nawilżone, komfortowe i bezpieczne dla Twoich oczu.

JAK DBAĆ O SOCZEWKI BIOFINITY?

Do soczewek Biofinity polecamy płyny do soczewek Careview Aqua Premium dostępne w pojemnościach 100 ml oraz 500 ml. Płyny te oferują znakomity stosunek ceny do jakości.

SZUKASZ INNYCH SOCZEWEK Z RODZINY BIOFINITY?

Soczewki Biofinity znajdziesz u nas również w opakowaniu 3 sztuki. Jeżeli posiadasz dużą wadę wzroku sprawdź soczewki Biofinity XR. Dla astygmatyków polecamy Biofinity Toric, a dla osób cierpiących na prezbiopię Biofinity Multifocal.

Możliwość sprzedaży bez opakowania zbiorczego.

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biofinity 6 szt.
Twoja ocena