Soczewki jednodniowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 84

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 84

Strona
na stronę

Jednodniowe soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to świetna alternatywa dla wszystkich osób borykających się z wadami wzroku, ale chcących raz na jakiś czas lub raz na zawsze odpocząć od okularów korekcyjnych. Lekkie, bezpieczne i dyskretne stanowią idealne zastępstwo - gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości, są nie do zauważenia przez inne osoby i pozostają maksymalnie wygodne, nawet podczas najbardziej aktywnych dni.

Co charakteryzuje soczewki jednodniowe?

A soczewki jednodniowe? To królowe na rynku. Najbardziej popularna odmiana soczewek kontaktowych, doceniana przez najbardziej wymagających użytkowników. Soczewki tego typu nie wymagają stosowania dodatkowych płynów. Zanurzone w blistrach z biozgodnym płynem są zawsze gotowe do użycia - w każdym miejscu i o każdym czasie. Mnogość produktów na rynku sprawia, że dosłownie każdy może znaleźć soczewki jednodniowe idealne dla siebie, w zależności od tego, jaki tryb życia prowadzi, z jaką wadą wzroku się boryka oraz tego, co jest dla niego najważniejsze - wygoda, bezpieczeństwo, cena, a może walory estetyczne?

Soczewki jednodniowe występują zarówno w wersji standardowej, jak i kolorowej - z możliwością zmiany koloru tęczówek. Poza tym charakteryzuje je większa odporność na gromadzenie zanieczyszczeń, i to z prostego powodu - kiedy zmieniasz je codziennie, nie zdążysz zebrać tyle bakterii, by stanowiły dla Ciebie poważne zagrożenie. Soczewki jednodniowe to opcja świetna zarówno dla osób szukających produktu do założenia na kilka dni w miesiącu, jak i dla osób chcących korzystać z soczewek codziennie.

Najważniejsze parametry soczewek jednodniowych

Producenci stale prześcigają się w zastosowaniu coraz to nowocześniejszych i bezpieczniejszych rozwiązań, dzięki czemu na rynku znajdziesz soczewki jednodniowe o doskonałych parametrach - mocnym nawilżeniu, tlenoprzepuszczalności i udoskonalonej stabilizacji. Dzięki temu soczewki są wilgotne przez cały dzień, nie powodując suchości oczu, pozostają niewyczuwalne, więc nie ma mowy o uczuciu piasku pod oczami i utrzymują się w jednym miejscu: bez podwijania i wypadania.

Coraz częściej soczewki jednodniowe mają też dodatkowe walory: filtry UV, zabarwienia lub oznaczenia ułatwiające aplikację, jak najbardziej naturalne składy, dzięki którym z tego rozwiązania mogą korzystać także osoby o wrażliwych oczach i skłonności do podrażnień. Soczewki jednodniowe to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, na które możesz sobie pozwolić - bez strachu przed infekcjami, suchością i zaczerwienieniem oczu.

Ile kosztują soczewki jednodniowe?

To zależy - od marki oraz parametrów, jakie posiada dany model. Szacuje się jednak, że jedna soczewka przeznaczona do codziennej wymiany kosztuje od 1,6 zł do 5,16 zł.

Najbardziej popularne soczewki jednodniowe:

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST - soczewki jednodniowe jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów na rynku: Johnson&Johnson. Dzięki wysokiemu stopniowi uwodnienia pozostają nawilżone przez cały dzień: od rana do wieczora. Mają jedne z najlepszych filtrów UV na rynku, więc skutecznie chronią oczy przed groźnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Dostępne w dodatnich i ujemnych mocach korekcyjnych oraz w wersji dla astygmatyków i osób z prezbiopią.
  • ACUVUE® OASYS 1-Day - jeden z najnowocześniejszych produktów znanej marki Johnson&Johnson. Oto soczewki o bardzo wysokich parametrach oraz innowacyjnej technologii Zintegrowanej Łzy, dzięki której są bardzo dobrze przyjmowane przez oczy, nawet te najbardziej wrażliwe. Soczewki te stanowią doskonałe wsparcie dla aktywnych użytkowników, uprawiających różnego rodzaju sporty oraz dla użytkowników o wysokiej wrażliwości: odczuwających obecność stosowanych do tej pory soczewek.
  • Biotrue ONEday - te soczewki jednodniowe wyróżnia skład bardzo zbliżony do naturalnego składu ludzkich łez. Efekt? Niewyczuwalne, doskonale dopasowane do oka soczewki, dla użytkowników pragnących wygody z najwyższej półki. Idealne dla osób wrażliwych, aktywnych i alergików, a także użytkowników, którzy cenią naturalność w produktach codziennego użytku. Tu nie ma mowy o suchości czy podrażnieniu oczu. Odpowiada za to blisko 78-procentowy stopień uwodnienia.
  • #bioview Daily - soczewki jednodniowe oparte na silikonowo-hydrożelowym materiale III generacji. Jedwabiście miękkie, elastyczne i doskonale nawodnione już po kilku sekundach od aplikacji dopasowują się do oka i tam pozostają, nie powodując uczucia piasku pod powiekami. Polecane w szczególności osobom często odczuwającym suchość oczu, m.in. z powodu wielogodzinnej pracy przed komputerem lub wzmożonej aktywności fizycznej i większym zapotrzebowaniu zarówno na wilgotność oczu, jak i ich dostęp do tlenu.
  • CareView Daily Aqua HD - soczewki jednodniowe polecane m.in. początkującym użytkownikom ze względu na dużą łatwość i intuicyjność aplikacji. Zapewniają odpowiednie nawilżenie oczu, także tych suchych, doskonałą ostrość widzenia - bez szumów ani refleksów i ochronę przed promieniowaniem UV. Co więcej, są związane z atrakcyjną ceną, dostępną dla każdego portfela. To produkt, z którym możesz rozpocząć swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi.
  • DAILIES AquaComfort Plus - produkt zaprojektowany i stworzony przez znaną oraz powszechnie szanowaną markę: Alcon. Powstałe z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników. Pod koniec dnia nadal możesz nie pamiętać, że masz je na sobie. Oczy pozostają białe i zdrowe, nawet przy codziennym korzystaniu z soczewek. Widzenie jest ostre i wyraźne, a szeroki zakres mocy optycznych - dodatnich i ujemnych - sprawia, że każdy, zarówno krótko-, jak i dalekowidz, może z łatwością dobrać parę dla siebie.
  • DAILIES TOTAL1 - powiększony gradient uwodnienia, optymalizacja powierzchni, poprawa rdzenia soczewki: oto trzy cechy, które wyróżniają te soczewki jednodniowe na rynku. Hydrofilowy żel zapewnia doskonałe nawilżenie bez utraty przepuszczalności tlenowej. Oczy są więc dotlenione i wilgotne, a dzięki temu zdrowe i niepowodujące zmartwień. A wszystko to w atrakcyjnej cenie, z gwarancją najwyższej jakości oferowaną przez markę Alcon.
  • Live Daily Disposable - inny znany i ceniony producent, Cooper Vision, oferuje kolejne ciekawe soczewki jednodniowe z wyróżniającą je miękkością i elastycznością materiału, tlenoprzepuszczalnością i uwodnieniem, widzeniem w wysokiej rozdzielczości oraz ochroną przed promieniami UV. Jednym słowem, cały pakiet korzystnych parametrów, dopasowanych do każdego wzroku, w rozsądnej cenie. Soczewki są dostępne w wersji dla krótko- oraz dalekowidzów.