Soczewki ACUVUE®

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Strona
na stronę

 

Niezależnie od tego, czy kupujesz ubrania, jedzenie, czy soczewki kontaktowe, stawiasz na znane i powszechnie cenione marki? To dobry sposób, bo daje gwarancję najwyższej jakości wykonania i idącego za tym bezpieczeństwa. Tak jest właśnie z soczewkami kontaktowymi ACUVUE - rodziną soczewek zaprojektowaną i stworzoną przez firmę Johnson&Johnson, lidera na rynku optycznym.

Soczewki ACUVUE - idealne dla każdego

Co takiego sprawia, że soczewki ACUVUE cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie? Z pewnością wykorzystanie najwyższej jakości materiału - o korzystnych parametrach przepuszczalności tlenowej oraz uwodnieniu. Bo to on przekłada się na ten doskonały komfort noszenia, o którym wspomina wielu klientów. Co więcej, soczewki ACUVUE to duża rodzina produktów - znajdziesz w niej zarówno soczewki jednodniowe jak i dwutygodniowe, w standardowej wersji sferycznej (ujemne i dodatnie moce) oraz dla astygmatyków. Ofertę wzbogacono również o soczewki progresywne - dla prezbiopów.

Warto także zaznaczyć, że w niemalże każdej kategorii soczewek ACUVUE znajdziesz takie, o podwyższonych parametrach - jeszcze większym uwodnieniu, elastyczności czy stabilizacji. To dlatego, że specjaliści z Johnson&Johnson doskonale zdają sobie sprawę z różnorodności potrzeb klientów i starają się na nie na bieżąco odpowiadać.

Najważniejsze cechy soczewek ACUVUE:

  • innowacyjna konstrukcja;
  • najwyższej jakości właściwości nawilżające i tlenoprzepuszczalne;
  • zwiększona średnica i elastyczność - dla jeszcze lepszego dopasowania do oczu;
  • powiększona strefa optyczna - aby widzenie było jeszcze wyraźniejsze;
  • ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana dzięki filtrom UVA/UVB;
  • zabarwienie dla jeszcze łatwiejszej aplikacji;
  • biozgodny płyn w blistrze - utrzymujący właściwości soczewek przez długi czas.

ACUVUE - dla początkujących i doświadczonych użytkowników

Producent wzbogacił niektóre z modeli soczewek kontaktowych w jasnoniebieskie zabarwienie - dla maksymalnego ułatwienia pierwszych aplikacji. To bardzo dobra wiadomość dla początkujących użytkowników tego rozwiązania optycznego.

Soczewki ACUVUE znajdziesz także w wielu opakowaniach o różnej wielkości - od 6, 12 i 24 sztuk w przypadku modeli dwutygodniowych, po 30 i 90 sztuk soczewek jednodniowych. To oznacza, że jeśli pierwszy raz sięgasz po tego typu rozwiązanie optyczne i jeszcze nie masz pewności, czy jest ono odpowiednie dla Ciebie, możesz kupić mniejsze opakowanie - by nie ryzykować rezygnacją ze stosowania i soczewkami zalegającymi w szafce. Z kolei, jeśli jesteś już fanem marki ACUVUE, dla Ciebie producent przewidział większe opakowania, w bardziej atrakcyjne cenie.

W kategorii soczewek ACUVUE znajdziesz także produkty niezbędne do ich bezpiecznego stosowania (płyny pielęgnacyjne ACUVUE RevitaLens) oraz dodatkowe preparaty dla najbardziej wymagających oczu (nawilżające krople do oczu z serii blink).