Soczewki AquaView

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 23

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 23

Strona
na stronę

 

Soczewki AquaView zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu oczekiwań użytkowników, którzy wybierają tę formę korekcji wad wzroku na co dzień. W swej ofercie producent posiada różnorodne modele szkieł kontaktowych - jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, toryczne, a także kolorowe (w tym tzw. zerówki). Wszystkie soczewki AquaView wykazują optymalne parametry nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. Dlatego też uznawane są za jedne z najbardziej komfortowych w użytkowaniu.

Co charakteryzuje soczewki AquaView?

Soczewki AquaView to grupa kilku modeli soczewek kontaktowych. Przeznaczone są do korygowania różnych wad wzroku, w tym krótkowzroczności, nadwzroczności, a także astygmatyzmu. Ponadto w ofercie tego producenta znalazły się soczewki kolorowe (kosmetyczne) zarówno w wersji z mocą, jak i bez mocy (tzw. zerówki). Bez względu na wybrany model użytkownik może cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia ich z oczu.

Soczewki AquaView mogą być używane codziennie (np. wariant w trybie miesięcznym lub dwutygodniowym) lub okazjonalnie (np. soczewki jednodniowe łączone zamiennie z korekcją okularową). Modele tego producenta wyróżniają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności. Soczewki doskonale dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki oka użytkownika, co również pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Z produktów AquaView chętnie korzystają użytkownicy, którzy zdecydowali się na taką formę korekcji wad wzroku już jakiś czas temu, a także pacjenci dopiero rozpoczynający swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Najważniejsze parametry soczewek AquaView

Do produkcji soczewek kontaktowych AquaView wykorzystane są nowoczesne materiały, które dzięki wysokiej jakości oferują doskonałe parametry. Są to m.in. Methafilcon A oraz Bioxifilcon B. Modele tego producenta wyróżniają się wysokim poziomem uwodnienia, dzięki czemu można z nich korzystać przez cały dzień bez obaw o wysuszenie oczu czy podrażnienia. Wyeliminowane zostało również zjawisko przemęczonych oczu.

Soczewki AquaView z hialuronianem sodu doskonale sprawdzają się w przypadku pacjentów uskarżających się na tzw. zespół suchego oka. Ponadto warto zwrócić uwagę na optymalny poziom tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu oczy są odpowiednio dotlenione, a ryzyko wystąpienia zaczerwienienia czy też infekcji znacząco ograniczone. Soczewki zapewniają wysokiej jakości obraz na każdą odległość. Ich konstrukcja jest bardzo cienka, dzięki czemu użytkownik nie wyczuwa ich na oku. Pomimo tego są niezwykle łatwe w aplikacji. AquaView stosuje również w swoich produktach filtry UV, które chronią przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. Soczewki dostępne są w wersji tradycyjnej oraz kolorowej - dla użytkowników chcących zmienić swój naturalny kolor tęczówki.

Ile kosztują soczewki AquaView?

Cena soczewek kontaktowych AquaView uzależniona jest od modelu oraz ilości sztuk w opakowaniu. Średni koszt zakupu szkieł jednodniowych to ok. 1,60-2,15 zł za sztukę, natomiast miesięcznych - ok. 8-13 zł za sztukę. Miesięczne modele kolorowe kosztują ok. 16-25 zł za sztukę.

Najbardziej popularne soczewki AquaView

  • AquaView Color - to miesięczne soczewki kolorowe, które oprócz korekcji wady wzroku umożliwiają zmianę naturalnej barwy tęczówki użytkownika. Dostępne również w wersji bez mocy (tzw. zerówki). Efekt zmiany koloru oka jest niezwykle naturalny. Ponadto model ten wykorzystuje technologie, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Mowa tu m.in. o optymalnym poziomie nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności, a także ochronie przed promieniowaniem słonecznym. Soczewki przeznaczone do korzystania w trybie dziennym.
  • AquaView Daily - to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zostały wyprodukowane z hydrożelowego materiału, Bioxifilcon A. Ich atutem jest także dodatek w postaci hialuronianu sodu. Dzięki temu rozwiązanie to zapewnia optymalny poziom nawilżenia i zapobiega przed wysuszaniem szkieł kontaktowych oraz oczu. Oczy użytkownika są wypoczęte nawet po całym dniu użytkowania. Ostry i wyraźny obraz na każdą odległość zapewnia asferyczna budowa soczewek. Zaletą jest także jedwabista miękkość - szkła kontaktowe szybko dopasowują się do kształtu rogówki użytkownika i są niewyczuwalne na oku.
  • AquaView Easy - to jednodniowe soczewki kontaktowe, które wyróżniają się wysokim poziomem nawodnienia. Dzięki temu jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Oczy są wypoczęte i pełne blasku przez cały dzień. Optymalny poziom tlenoprzepuszczalności sprawia, że do narządu wzroku dostarczana jest odpowiednia dawka powietrza. Oko jest dotlenione, a ryzyko występowania podrażnień i infekcji ograniczone. Tryb jednodniowy uznawany jest za jeden z najbardziej higienicznych. Soczewki nie wymagają codziennej pielęgnacji.
  • AquaView Moist - to miesięczne soczewki kontaktowe wyprodukowane z materiału hydrożelowego, Bioxifilcon B. Zastosowano tutaj dodatek w postaci hialuronianu sodu. Dzięki temu nawilżenie soczewek pozostaje na optymalnym poziomie przez cały dzień, a użytkownik nie doświadcza uczucia suchego oka. Model ten jest niewyczuwalny na oku po aplikacji. Komfort użytkowania zapewnia także wysoki poziom przepuszczalności tlenu. Nad bezpieczeństwem wzroku czuwają zastosowane filtry UV. Delikatne błękitne zabarwienie ułatwia aplikację soczewek.
  • AquaView Moist 2 weeks - to dwutygodniowe soczewki kontaktowe o lekko niebieskim zabarwieniu, które ułatwia ich aplikację oraz manipulowanie na oku. Model ten nie tylko blokuje promieniowanie ultrafioletowe, ale także zapewnia długotrwały komfort użytkowania. Soczewki zostały wzbogacone o hialuronian sodu, który zachowuje ich nawilżenie na wysokim poziomie przez długi czas, a także eliminuje zjawisko tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Na uwagę zasługuje również optymalny poziom przepuszczalności tlenu.
  • AquaView Monthly - to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do korygowania krótkowzroczności oraz nadwzroczności. Ich materiał został wzbogacony o dodatek w postaci hialuronianu sodu, który odpowiada za zapewnienie długotrwałego uczucia nawilżenia. Zapobiega on wysychaniu soczewek, a oczy są wypoczęte i pełne blasku przez długi czas. Ponadto zapewniony zostaje optymalny poziom tlenoprzepuszczalności. Atutem tego modelu jest łatwość aplikacji. Ponadto są niewyczuwalne na oku, co wpływa na komfort ich użytkowania.
  • AquaView Toric - to miesięczne soczewki kontraktowe, które zostały zaprojektowane z myślą o pacjentach z astygmatyzmem. W przypadku szkieł kontaktowych dla astygmatyków niezwykle istotny jest wysoki poziom nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Model ten zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, jednocześnie gwarantując wysokiej jakości obraz na każdą odległość. Zastosowana technologia stabilizacji Prism Ballasted Design zapobiega samoistnemu przemieszczaniu się soczewki po oku oraz zapewnia optymalne przyleganie do rogówki.