Soczewki FitView

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

 

Soczewki FitView to linia szkieł kontaktowych oferujących kilka różnych trybów użytkowania - wariant jednodniowy, dwutygodniowy oraz miesięczny. Zostały zaprojektowane z myślą o korygowaniu takich wad wzroku jako krótkowzroczność i nadwzroczność. Stanowią połączenie komfortu użytkowania i zapewnienia bezpieczeństwa wzroku. Zabezpieczają przed nadmiernym wysuszaniem rogówki oraz niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego. Zapewniają optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności.

Co charakteryzuje soczewki FitView?

Soczewki FitView obejmują grupę kilku typów szkieł kontaktowych. Użytkownik może zdecydować się na modele jednodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne, dopasowując wybrany wariant do własnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. W przypadku soczewek jednodniowych użytkownik może zapomnieć o konieczności codziennej pielęgnacji. Warianty dwutygodniowe i miesięczne wymagają regularnego czyszczenia - codziennie po zdjęciu ich z oczu konieczne jest ich oczyszczenie oraz zanurzenie w płynie do pielęgnacji.

Soczewki FitView przeznaczone są do korygowania krótko- i nadwzroczności. Bez względu na wadę wzroku pacjenta zapewniają wysokiej jakości obraz na każdą odległość. Szkła kontaktowe mogą być użytkowane codziennie lub też łączone zamiennie z korekcją okularową. Materiał, z którego są wykonane, zapewnia optymalne dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Na komfort użytkowania wpływa także optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności.

FitView to szeroka gama soczewek kontaktowych. Produkty tej marki doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących użytkowników, jak i osób sięgających po taką formę korekcji wad wzroku od jakiegoś czasu.

Najważniejsze parametry soczewek FitView

Soczewki FitView zostały wyprodukowane z hydrożelowego materiału, który zapewnia komfort codziennego użytkowania. Wyróżnia go wysoki poziom uwodnienia połączony z optymalną tlenoprzepuszczalnością. Dzięki temu oczy użytkownika są wypoczęte nawet po wielu godzinach ciągłego korzystania ze szkieł kontaktowych. Elastyczny materiał odpowiada za natychmiastowe dopasowanie do naturalnej krzywizny oka pacjenta. Ponadto soczewki nie przemieszczają się samoistnie po oku.

Soczewki z linii FitView zostały wzbogacone o dodatkowe składniki i delikatne substancje nawilżające, co czyni korzystanie z nich jeszcze wygodniejszym. Powierzchnia soczewek jest odporna na gromadzenie się na niej różnego typu zabrudzeń, dzięki czemu jest czysta, zapewnia wyraźne widzenie oraz eliminuje ryzyko rozwoju groźnych dla oczu infekcji.

FitView to produkty rekomendowane pacjentom uskarżającym się na syndrom suchego oka. Nawet po wielu godzinach oczy są wolne od podrażnień oraz zaczerwienienia. Zastosowanie asferycznej konstrukcji umożliwia naturalne, swobodne spływanie łez. Atutem jest także wykorzystanie wysokiej jakości filtrów UV, które chronią wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Ile kosztują soczewki soczewki FitView?

Cena soczewek FitView zależy od ich rodzaju oraz liczby sztuk w opakowaniu. Soczewki jednodniowe to koszt ok. 1,65-2,35 zł za sztukę, dwutygodniowe - ok. 7,50-8,35 zł za sztukę - natomiast miesięczne - ok. 8,35-11 zł za sztukę.

Najbardziej popularne soczewki FitView

  • FitView Advance 2 weeks - to dwutygodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do korygowania krótko i nadwzroczności. Zostały wyprodukowane z innowacyjnego materiału Etafilcon A, który odznacza się wysokim poziomem tlenoprzepuszczalności oraz optymalnym nawilżeniem. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się komfortem codziennego użytkowania przez 2 tygodnie. Soczewki zapewniają wyraźny obraz na każdą odległość, bez refleksów, szumów, zniekształceń i efektu halo. Wymagają codziennej pielęgnacji po zdjęciu ich z oczu.
  • FitView Advance Daily - to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zostały wyprodukowane z materiału o nazwie Omifilcon A. Rozwiązanie to zapewnia optymalny komfort użytkowania, dzięki wysokiemu poziomowi uwodnienia i tlenoprzepuszczalności. W soczewkach zastosowano filtry UV, które chronią narząd wzroku przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Model ten wyposażono w dodatkową warstwę antybakteryjną, która zmniejsza ryzyko osadzania się na powierzchni szkieł kontaktowych drobnoustrojów. Wpływa to na bezpieczeństwo wzroku i wyrazistość widzianego obrazu.
  • FitView Advance Monthly - to miesięczne soczewki kontaktowe, które wyprodukowano z hydrożelowego materiału o nazwie Filcon II. Dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia oczy pozostają świeże i wypoczęte nawet po wielu godzinach korzystania ze szkieł kontaktowych. Atutem tego rozwiązania jest także optymalna przepuszczalność tlenu. Zapobiega on rozwojowi infekcji narządu wzroku, a także odpowiednio dotlenia oczy. Model ten wyróżnia się cienkimi krawędziami oraz elastycznością materiału. Soczewki z łatwością dopasowują się do kształtu oka i pozostają niewyczuwalne.
  • FitView Daily Plus - to jednodniowe soczewki kontaktowe, które sprawdzają się w przypadku korygowania krótkowzroczności, a także nadwzroczności. Ich atutem jest wysoki poziom uwodnienia, dzięki czemu oczy są wypoczęte i świeże przez cały dzień. Na komfort użytkowania wpływa także optymalna tlenoprzepuszczalność. Soczewki zostały wyprodukowane z elastycznego materiału o nazwie Methafilcon A. Wyraźne widzenie w każdych warunkach zapewnia asferyczna konstrukcja szkieł kontaktowych. Model ten wyróżnia się także dodatkową warstwą antybakteryjną.
  • FitView Monthly - to miesięczne soczewki kontaktowe odznaczające się wysokim poziomem uwodnienia, a także optymalną tlenoprzepuszczalnością. Dzięki temu oczy zachowują świeżość przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. Model ten wykazuje bardzo dobrą odporność na osadzanie się osadów białkowych na powierzchni soczewek. Pozwala to nie tylko zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, ale także wyraźny obraz każdego dnia. Szkła kontaktowe wyposażono również w filtry UV, które chronią wzrok przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego.