Soczewki #bioview

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Oto kategoria nowoczesnych soczewek kontaktowych III-ej generacji – #bioview stworzone przez producenta Visco Technology. Co wyróżnia je spośród wielu innych obecnych na rynku? Wykorzystanie materiałów maksymalnie zbliżonych do naturalnej struktury ludzkiego oka. Dzięki temu soczewki są bardzo dobrze przyjmowane przez organizm, nawet ten najbardziej wrażliwy. W połączeniu z wysokimi parametrami przepuszczalności tlenowej i uwodnienia pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania - zapominasz, że w ogóle masz je na sobie!

Co oferują soczewki #bioview?

#bioview to także gwarancja widzenia w wysokiej rozdzielczości, zarówno dla krótko-, jak i dalekowidzów. Możesz więc korygować z ich pomocą wady krótko- oraz nadwzroczności. Nie powodują suchości oczu ani podrażnień. Zapewniają oczom swobodny dostęp do tlenu, utrzymując je w zdrowiu i gwarantując odporność na infekcje. Miękkie i elastyczne są łatwe w zakładaniu - łatwość tę deklarują nawet początkujący użytkownicy. Wspomnianą cechę potęguje fakt, że soczewki #bioview mają jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron - dzięki temu zawsze wiesz, która strona powinna znaleźć się na oku.

Bardzo cienkie krawędzie, uzyskane w ramach technologii Surface Grafting, to gwarancja tego, że soczewki nie będą się podwijać ani tym bardziej wypadać - przez cały dzień pozostają w jednym, początkowo obranym miejscu. Soczewki #bioview wzbogacono również o filtry UVA/UVB, które chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego - to informacja cenna zwłaszcza dla użytkowników, którzy lubią przebywać poza domem.

Jakie są typy soczewek #bioview?

#bioview to cała rodzina soczewek kontaktowych. Wśród nich znajdziesz zarówno te, przeznaczone do jednodniowego trybu stosowania - #bioview Daily, dwutygodniowego - #bioview 2 week, jak i do miesięcznego - #bioview Monthly. Które z nich wybierzesz? To zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, że soczewki planowej wymiany wymagają korzystania z dodatkowego płynu pielęgnacyjnego i przechowywania w przeznaczonym do tego pojemniku. Jednodniowe z kolei należy wymieniać na nowe każdego kolejnego dnia.

Najważniejsze cechy soczewek kontaktowych #bioview:

  • wielogodzinne nawilżenie - dzięki autorskiej technologii Wetting Agent,
  • wysoki stopień przepuszczalności tlenu,
  • duża elastyczność i cienkie krawędzie,
  • duży zakres mocy korekcyjnych - dodatnich i ujemnych,
  • zabarwienie pomagające w zakładaniu soczewek,
  • filtry przeciwsłoneczne,
  • duży wybór rodzajów i wielkości opakowań.

Dla kogo soczewki #bioview będą najlepsze?

Tę kategorię soczewek doceniają przede wszystkim zwolennicy naturalnych rozwiązań, obawiających się wyczuwalności soczewek na oku lub mających z tym przykre doświadczenia w przeszłości. Są to soczewki odpowiednie dla krótkowidzów i dalekowidzów, poszukujących w produktach optycznych nowoczesnych technologii i udoskonalonych materiałów z podwyższonymi parametrami, w tym także dla osób aktywnych fizycznie.