bioview Daily 30 szt.

Ocena:
4 of 5
Średnia ocena 4 / 5 na podstawie 1 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

90,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

 

 

 

Ultra komfort
Ocena:
4 of 5
Średnia ocena 4 / 5 na podstawie 1 opinii.
Justyna Ścibor
4.0000
soczewki super, już nie chce innych, ale cena szok, drogoo

#bioview Daily zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału. To komfortowe soczewki trzeciej generacji. Zaprojektowano je z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy poszukują optymalnego poziomu nawilżenia oraz komfortu codziennego użytkowania. Dzięki trybowi jednodniowemu nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Zostały wyprodukowane przez firmę Visco Technology.

Cechy charakterystyczne #bioview Daily

Silikonowo-hydrożelowe soczewki #bioview Daily zostały wyprodukowane z Olifilconu B. Wykorzystanie technologii Wetting Agent oraz Surface Grafting pozwoliło na osiągnięcie miękkiej, jedwabistej powierzchni. Dzięki temu soczewki są niewyczuwalne na oku, a tarcie powierzchniowe na linii powieka-soczewka zostało wyeliminowane.

Model ten charakteryzuje się optymalnym poziomem nawilżenia. Zastosowane rozwiązania utrzymują wodę w strukturze soczewki przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia jej z oczu. Dzięki temu możliwe było wyeliminowanie zjawiska suchego oka.

Przepuszczalność tlenu na poziomie Dk/t =150 sprawia, że narząd wzroku jest odpowiednio dotleniony. Ogranicza to ryzyko rozwoju groźnych infekcji. Ponadto oczy są wypoczęte przez cały dzień. Uwodnienie na poziomie 47% i specjalny środek nawilżający czuwają nad optymalnym nawilżeniem oczu nawet w przypadku wielogodzinnej pracy przed ekranem komputera.

#bioview Daily charakteryzują się delikatnym, jasnoniebieskim zabarwieniem. Ułatwia to aplikację oraz podbija naturalny kolor tęczówki użytkownika. W modelu zastosowano również filtry UVA/UVB, które zabezpieczają przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego.

Doskonałe dopasowanie do naturalnego kształtu oka użytkownika zapewnia wysoka elastyczność (niski moduł Younga). Ponadto materiał jest trwały i odporny na rozdarcie. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się wysoką ostrością widzenia w każdych warunkach.

Dla kogo #bioview Daily?

Soczewki jednodniowe #bioview Daily to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które cenią sobie brak konieczności codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyrzucić, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową parę. Eliminuje to konieczność zakupu specjalnego płynu do pielęgnacji oraz pojemniczka do przechowywania szkieł kontaktowych.

Dzięki optymalnemu poziomowi nawilżenia soczewki są odporne na wysychanie, co jest szczególnie doceniane przez osoby z symptomem suchego oka. Rozwiązanie to dedykowane jest pacjentom z zaburzeniami filmu łzowego oraz osobom dopiero rozpoczynającym korzystanie z tego rozwiązania optycznego.

#bioview Daily polecane są osobom, które szukają soczewek zapewniających najwyższy komfort użytkowania. Doceniają je użytkownicy, którzy spędzają wiele godzin dziennie przed ekranem komputera, a także osoby aktywne. Tryb jednodniowy doskonale sprawdza się także w przypadku osób uczęszczających na basen.

Soczewki jednodniowe to wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Dzięki jednodniowemu trybowi mogą być również używane zamiennie z okularami. Dostępne są w mocach dodatnich i ujemnych - dla dalekowidzów i krótkowidzów.

W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, które wystarczą na 15 dni codziennego użytkowania w przypadku osób z tą samą wadą wzroku w obu oczach. Łącząc dwa pudełka o różnych mocach, użytkownik zapewnia sobie 30 dni komfortowego korzystania z soczewek. Opakowanie o tej objętości jest także doskonałym sposobem na wypróbowanie tego modelu.

#bioview Daily to soczewki jednodniowe, które nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu należy je wyrzucić, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową parę. Każda z soczewek zapakowana jest w osobny pojemniczek i zatopiona w roztworze soli fizjologicznej buforowanej. Użytkownik nie musi zatem dodatkowo kupować płynów do pielęgnacji szkieł kontaktowych.

Zobacz soczewki bioview Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:bioview Daily 30 szt.
Twoja ocena