Soczewki, płyny i krople Horien

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

 

Soczewki, płyny i krople marki Horien to synonim wysokiej jakości. Producent w swych produktach wykorzystuje najnowsze technologie, które odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników. Soczewki Horien gwarantują doskonały obraz i komfort użytkowania. Płyny tej marki świetnie sprawdzają się do dezynfekcji i pielęgnacji szkieł kontaktowych, przywracając jednocześnie ich właściwości. Krople do oczu Horien mają właściwości oczyszczające oraz nawilżające.

Co charakteryzuje soczewki, płyny i krople Horien?

Soczewki Horien wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, które wykazują wysoki poziom tlenoprzepuszczalności i nawilżenia. Takie rozwiązanie zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. Użytkownik może również cieszyć się wyraźnym widzeniem obrazu w każdych warunkach. Modele tej marki dzięki zastosowanym technologiom eliminują ryzyko powstawania podrażnień, zaczerwienień i suchości oczu.

Płyny Horien przeznaczone są zarówno dla użytkowników soczewek tej marki, jak i innych producentów. Niektóre z preparatów mogą być stosowane zarówno do miękkich jak i twardych szkieł kontaktowych. Płyny skutecznie oczyszczają materiał soczewek z osadów białkowo-lipidowych, zanieczyszczeń oraz bakterii. Wyróżnia je delikatność działania, dzięki czemu chętnie sięgają po nie osoby z oczami wrażliwymi oraz alergicy.

Krople do oczu Horien odpowiedzialne są za oczyszczenie oczu z zanieczyszczeń, a także ich nawilżenie. Niektóre preparaty mogą być bezpiecznie aplikowane bezpośrednio na soczewki kontaktowe (bez konieczności zdejmowania z oczu). Delikatny, przyjazny skład sprawia, że chętnie wybierane są przez alergików oraz pacjentów z oczami wrażliwymi.

Najważniejsze parametry soczewek, płynów i kropli Horien

Soczewki Horien łączą w sobie sprawdzone rozwiązania oraz technologie opatentowane przez tego producenta. Są to szkła kontaktowe przeznaczone do różnego trybu użytkowania m.in. jednodniowego czy miesięcznego. Wysokiej jakości materiał wykorzystany do ich produkcji zapewnia komfort użytkowania i łatwość dopasowania do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Cienkie krawędzie ograniczają ryzyko wystąpienia tarcia powierzchniowego na linii powieka-soczewka. Soczewki Horien zapewniają wysokiej jakości obraz w każdych warunkach.

Płyny Horien odpowiedzialne są za dokładne oczyszczenie soczewek z zanieczyszczeń nagromadzonych na ich powierzchni podczas codziennego użytkowania. Ich zadaniem jest oczyszczenie, a także pielęgnacja szkieł kontaktowych. Zawarte w preparatach składniki chronią soczewki przed nadmiernym wysuszaniem, a także przywracają ich właściwości po kilku godzinach przechowywania szkieł zanurzonych w płynie. To zatem połączenie właściwości pielęgnacyjnych, odkażających oraz czyszczących.

Krople do oczu Horien to preparaty, których skład wzbogacony jest o dodatkowe składniki (m.in. hialuronian sodu). Dzięki temu jeszcze lepiej pielęgnują oczy użytkownika, zapewniając nawilżenie i oczyszczenie z zanieczyszczeń. Po ich użyciu użytkownik może zapomnieć o suchości oczu i uczuciu dyskomfortu.

Ile kosztują soczewki soczewki, płyny i krople Horien?

Cena soczewek Horien zależy od liczby sztuk w opakowaniu, trybu użytkowania i modelu. Płyn tej marki - w zależności od pojemności - kosztuje ok. 10 - 43 złote. Koszt zakupu kropli do oczu Horien to natomiast wydatek rzędu ok. 12 złotych za buteleczkę.

Najbardziej popularne soczewki, płyny i krople Horien

  • Horien - to płyn do czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji szkieł kontaktowych. Skutecznie usuwa z ich powierzchni wszelkie nagromadzone osady, jednocześnie przywracając właściwości soczewek. Oczyszczanie z zanieczyszczeń, bakterii i drobnoustrojów zapobiega rozwojowi infekcji narządu wzroku. Szkła kontaktowe podczas przechowywania w płynie nawilżają się, co eliminuje ryzyko występowania podrażnień i zaczerwienień oczu. Duża, ekonomiczna pojemność sprawia, że preparat wystarczy na dłuższy czas.
  • Horien 1 Day Disposable - to jednodniowe soczewki hydrożelowe, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Delikatne zabarwienie ułatwia ich aplikację, dzięki czemu doskonale sprawdzą się również w przypadku początkujących użytkowników. Jednodniowy tryb korzystania uznawany jest za najbardziej higieniczny. Soczewki nie wymagają codziennej pielęgnacji, za każdym razem należy sięgnąć po nową, świeżą parę. Technologia odlewania w formie sprawia, że soczewki mają idealny kształt i z łatwością dopasowują się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika.
  • Horien Aqua Comfort - to krople do oczu, które w swym składzie zawierają m.in. hialuronian sodu. Jest on odpowiedzialny za skuteczne nawilżenie oraz zapewnienie świeżości spojrzenia. Mogą być wykorzystywane nie tylko do nawilżenia oczu, ale także oczyszczenia ich z zanieczyszczeń. Substancje odżywcze zawarte w kroplach sprzyjają szybszej regeneracji oczu. Zaaplikowane tworzą swoistego typu warstwę ochronną, która łagodzi podrażnienia i mikrourazy. Krople mogą być aplikowane bezpośrednio na soczewki kontaktowe, co zwiększa ich spektrum zastosowań.
  • Horien BestBalance - to płyn do pielęgnacji soczewek miękkich oraz twardych. Jego zadaniem jest oczyszczenie powierzchni szkieł kontaktowych z nagromadzonych zanieczyszczeń, bakterii, drobnoustrojów i osadów białkowo-lipidowych. Preparat został wzbogacony odżywczym komponentem, który odpowiada za uelastycznienie materiału soczewki. Szkła kontaktowe mogą być przechowywane w tym płynie nawet przez kilka dni. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne przywrócenie właściwości soczewek oraz zapewnienie komfortu użytkowania.
  • Horien Disposable - to miesięczne soczewki kontaktowe, w których także wykorzystano technologię odlewu w formie. Model ten wyróżnia się wysokim poziomem uwodnienia i tlenoprzepuszczalności, co bezpośrednio przekłada się na komfort użytkowania. Ponadto powierzchnia soczewek jest odporna na gromadzenie się na niej zanieczyszczeń i osadów białkowych. Użytkownik może zatem cieszyć się wyraźnym widzeniem przez cały dzień. Soczewki te rekomendowane są również pacjentom z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień.
  • Horien Disposable EasyDay - to miesięczne soczewki kontaktowe, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału hydrożelowego. Model ten charakteryzuje się wysokim poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Szkła kontaktowe szybko dopasowują się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika, co przekłada się na komfort użytkowania przez cały dzień. Atutem jest delikatne niebieskie zabarwienie, które ułatwia aplikację soczewek oraz manipulowanie nimi na oku. Zapewniają wyraźny obraz - bez refleksów, cieni i zniekształceń.