Soczewki, płyny i krople Eyeye

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Soczewki, płyny i krople marki Eyeye odznaczają się wysoką jakością. Każdy z tych produktów wykorzystuje zaawansowane technologie, aby odpowiedzieć na potrzeby współczesnych użytkowników. Soczewki zapewniają komfort widzenia bez podrażnionych oczu. Płyny pomagają w codziennej pielęgnacji i dezynfekcji szkieł kontaktowych. Natomiast krople łagodzą uczucie suchości i mogą być stosowane do oczyszczenia oczu np. po zdjęciu soczewek kontaktowych.

Co charakteryzuje soczewki, płyny i krople Eyeye?

Soczewki Eyeye wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. Charakteryzują się optymalnym poziomem uwodnienia i tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu wzrok jest wypoczęty. Zastosowane rozwiązania eliminują ryzyko powstawania zaczerwienienia, podrażnień i uczucia suchości oka.

Płyny Eyeye rekomendowane są nie tylko użytkownikom soczewek kontaktowych marki Eyeye, ale także innych producentów. Ich zadaniem jest skuteczne oczyszczenie materiału soczewek z zanieczyszczeń, które osadzają się na ich powierzchni podczas codziennego użytkowania. Płyny są delikatne i mogą z nich korzystać nawet osoby o wrażliwych oczach.

Krople do oczu Eyeye doskonale nawilżają oczy i oczyszczają je z zanieczyszczeń. Niektóre z nich mogą być stosowane również przez użytkowników soczewek kontaktowych bez konieczności zdejmowania ich z oczu. Ich skład jest przyjazny i delikatny - mogą z nich korzystać osoby z oczami wrażliwymi i alergicy.

Najważniejsze parametry soczewek, płynów i kropli Eyeye

Soczewki Eyeye wykorzystują technologie opatentowane przez tego producenta. W swej ofercie marka ta posiada szereg różnorodnych modeli, w tym m.in. soczewki miesięczne, jednodniowe czy toryczne. Wyprodukowane są z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu oczy są wypoczęte przez cały dzień. Cienkie konstrukcje eliminują zjawisko tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Z łatwością dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Oferują wysokiej jakości obraz bez względu na warunki.

Płyny Eyeye zapewniają kompleksowe oczyszczanie soczewek z zanieczyszczeń powstałych podczas ich codziennego użytkowania. Nie tylko czyszczą ich powierzchnię, ale także chronią je przed wysuszaniem i zapewniają optymalny komfort użytkowania. Po zanurzeniu soczewek w płynie Eyeye odzyskują one swoje właściwości i są w pełni bezpieczne dla narządu wzroku. Preparaty tej marki łączą w sobie właściwości czyszczące, odkażające oraz pielęgnujące.

Krople do oczu Eyeye często wzbogacone są dodatkowymi składnikami, które troszczą się o oczy użytkownika. Może to być m.in. prowitamina B5, która wspomaga samoregeneracyjne właściwości rogówki użytkowników soczewek kontaktowych. Krople nawilżają oczy i eliminują uczucie dyskomfortu.

Ile kosztują soczewki, płyny i krople Eyeye?

Cena soczewek Eyeye uzależniona jest od ich rodzaju oraz liczby sztuk w opakowaniu. Koszt zakupu płynu tej marki to natomiast wydatek rzędu ok. 16-35 złotych za butelkę. W przypadku kropel do oczu Eyeye należy liczyć się z ceną ok. 17 złotych za buteleczkę.

Najbardziej popularne soczewki, płyny i krople Eyeye

  • Bioxy Wit B5 - to płyn do codziennej pielęgnacji i czyszczenia szkieł kontaktowych. Z jego pomocą można skutecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia z soczewek - brud, kurz, a także bakterie i drobnoustroje. Dodatek prowitaminy B5 pomaga w zachowaniu odpowiednich właściwości szkieł kontaktowych, a także przyspiesza regenerację rogówki. Zastosowanie tego preparatu sprawi, że soczewki będą elastyczne, odpowiednio nawilżone i oczyszczone, co bezpośrednio przełoży się na komfort użytkowania.
  • Eyeye Basic - to płyn do czyszczenia i pielęgnacji szkieł kontaktowych. Nie tylko dezynfekuje soczewki, ale także przywraca ich właściwości, uelastycznia i nawilża. Oferuje dogłębne oczyszczenie z zanieczyszczeń, bakterii i drobnoustrojów nagromadzonych przez cały dzień noszenia szkieł. Dzięki temu użytkownik może wyeliminować ryzyko rozwoju infekcji, które są groźne dla narządu wzroku. Ponadto płyn Eyeye Basic może być wykorzystywany jako krople do oczu w przypadku odczuwania suchości i zmęczenia wzroku.
  • Eyeye Bioxy - to biokompatybilne soczewki miesięczne, które zostały wyprodukowane z hipoalergicznego materiału Hioxifilcon A. Model ten charakteryzuje się optymalnym poziomem uwodnienia (57%) oraz tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu wzrok jest wypoczęty przez cały dzień. Wyeliminowane zostaje również ryzyko podrażnień i rozwoju groźnych dla oczu infekcji. Soczewki doskonale dopasowują się do naturalnej krzywizny oka użytkownika i nie powodują mikrourazów rogówki. Ich jasnoniebieskie zabarwienie ułatwia aplikację oraz manipulowanie nimi na oku.
  • Eyeye Bioxy Daily - to biokompatybilne soczewki jednodniowe wyprodukowane z hydrożelowego materiału, Bioxy GMA-Hioxifilcon. Zapewniają doskonałe dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Ponadto uwodnienie na poziomie 58% czuwa nad optymalnym nawilżeniem narządu wzroku. Tryb jednodniowy eliminuje konieczność zakupu płynu do czyszczenia szkieł i pojemniczka do ich przechowywania - nie wymagają one bowiem pielęgnacji. Jasnoniebieskie zabarwienie ułatwia aplikację, a także manipulowanie soczewką na oku.
  • Eyeye Bioxy Toric - to biokompatybilne miesięczne soczewki toryczne przeznaczone dla astygmatyków. Odznaczają się wyższym uwodnieniem niż standardowe szkła kontaktowe. Parametr ten jest jednak niezwykle istotny w przypadku osób z astygmatyzmem. Model ten oferuje wyraźny obraz bez względu na warunki - pozbawiony refleksów i cieni. Zastosowane technologie sprawiają, że soczewki doskonale dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki astygmatyka. Rekomendowane są także użytkownikom spędzającym wiele godzin dziennie przed ekranem komputera.
  • Eyeye Hydraclair z prowitaminą B5 - to krople do oczu, które przeznaczone są dla osób narażonych na działanie klimatyzacji i dymu, a także użytkowników spędzających wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych. Ich zadaniem jest łagodzenie podrażnień oraz niwelowanie zaczerwienienia oczu. W składzie kropli nie ma konserwantów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla osób o oczach wrażliwych i alergików. Prowitamina B5 wspomaga regenerację rogówki. Wygodny zakraplacz ułatwia precyzyjną aplikację.
  • Eyeye płatki ogórkowe na oczy - przeznaczone są do nakładania bezpośrednio na okolice oczu. Doskonale radzą sobie ze zmęczeniem i podrażnieniem narządu wzroku. Skutecznie nawilżają oraz odświeżają skórę wokół oczu, przywracając jej blask i eliminując oznaki zmęczenia. Jest to swoistego typu maseczka, która w swym składzie zawiera cenne składniki m.in. wyciąg z żeń-szenia, rumianku oraz kwiatu portulaki. Polecane osobom, które uskarżają się na podrażnienie i łzawienie oczu. Przynoszą długotrwałą ulgę.
  • Eyeye Saline - to płyn odpowiadający za oczyszczanie, pielęgnację i nawilżenie szkieł kontaktowych. Doskonale radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami nagromadzonymi na powierzchni soczewek w ciągu dnia. Preparat pomaga w utrzymaniu optymalnego poziomu nawilżenia, a także eliminuje uczucie suchości i pieczenia oczu. Szkła kontaktowe po kilku godzinach przechowywania w płynie są elastyczne, a ich właściwości zostają przywrócone. Bezpieczny skład sprawia, że po ten płyn chętnie sięgają osoby z oczami wrażliwymi i alergicy.