Soczewki Air Optix

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Soczewki kontaktowe Air Optix zostały stworzone przez jednego z najbardziej cenionych producentów na polskim i zagranicznym rynku: Alcon. Znasz tę markę? Ufasz jej? A może chcesz wypróbować jej produkty, bo zetknąłeś się już z niejedną dobrą opinią? W takim razie przeglądaj do woli, bo w tej kategorii znajdziesz wiele różnorodnych soczewek kontaktowych Air Optix. Wszystkie z najwyższymi parametrami, przekładającymi się na doskonały komfort i bezpieczeństwo stosowania.

Rodzaje soczewek Air Optix

Rodzina soczewek kontaktowych Air Optix jest naprawdę duża, dlatego znajdziesz w niej:

  • soczewki sferyczne - stworzone z myślą o krótko- i dalekowidzach. Najbardziej rozbudowana kategoria soczewek, w których są zarówno wersje jednodniowe, dwutygodniowe, jak i miesięczne;
  • soczewki toryczne – przeznaczone dla astygmatyków borykających się z krótko- lub nadwzrocznością; od soczewek sferycznych odróżnia je zmienność mocy korekcyjnej w różnych punktach na powierzchni oraz obecność dodatkowej stabilizacji;
  • soczewki progresywne – dedykowane osobom z prezbiopią (starczowzrocznością), ponieważ umożliwiają wyraźne widzenie z każdej odległości: zarówno z bliska, jak i daleka; są więc idealne do czynności takich jak czytanie i oglądanie telewizji, spacer po mieście czy prowadzenie samochodu;
  • soczewki kolorowe – dostępne w wersji z mocami korekcyjnymi i bez, czyli tzw. zerówki; ich najważniejsza i najbardziej doceniana funkcja to zmiana koloru oczu, czasami tylko poprzez podkreślenie wrodzonej barwy, a czasami poprzez całkowitą zmianę i nadanie tęczówkom nietypowego koloru.

Cechy charakterystyczne soczewek Air Optix

Soczewki Air Optix wyprodukowane są z oddychającego, wysoce uwodnionego materiału silikonowo-hydrożelowego najnowszej generacji. Dzięki temu zapewniają maksymalny komfort, nawet w przypadku bardzo wrażliwych, skłonnych do suchości oczu. Zapewniają im swobodny dostęp do tlenu, co minimalizuje ryzyko podrażnień i infekcji. Zwiększona elastyczność oraz stabilizacja sprawiają, że soczewki kontaktowe Air Optix bardzo szybko dopasowują się do indywidualnego kształtu oczu i utrzymują się przez wiele godzin w jednej, początkowo obranej pozycji - bez wypadania i podwijania.

Dla kogo soczewki kontaktowe Air Optix?

Zwróć uwagę na soczewki Alcon z serii Air Optix, jeśli już teraz określiłbyś swoje optyczne wymagania jako bardzo wysokie. Produkt ten związany jest bowiem z dość wysoką ceną, ale za to oferuje najlepsze na rynku parametry, idealne dla osób np. ze stwierdzonym syndromem suchego oka, uprawiających wymagające sporty, oczekujących widzenia w najwyższej rozdzielczości.

Jeśli korzystałeś już z soczewek kontaktowych, ale niestety nie wyniosłeś z tego zbyt dobrych doświadczeń, Air Optix mogą to naprawić. Dopiero zaczynasz przygodę z soczewkami kontaktowymi? Tym bardziej warto rozpocząć od razu z jednymi z najlepszych produktów na rynku.

Soczewki Air Optix w atrakcyjnych cenach

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie markowe, oryginalne produkty, i to w opakowaniach o różnych wielkościach, dzięki czemu dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb. A cena? Jest atrakcyjna i łączy się z gwarancją szybkiej oraz bezpiecznej wysyłki.