Soczewki toryczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 32

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 32

Strona
na stronę

Toryczne soczewki kontaktowe

Borykasz się z astygmatyzmem i masz już dość noszenia okularów korekcyjnych, które przy tej wadzie wzroku mogą być dość nieporęczne? A może od razu szukasz lepszego rozwiązania - zapewniającego maksimum wygody? Są nim soczewki kontaktowe toryczne.

Astygmatyzm to wada wzroku spowodowana niesferycznością rogówki oka, która skutkuje mocnym zniekształceniem widzenia. Soczewki toryczne naprawiają to - dzięki swojemu wyjątkowemu, cylindrycznemu kształtowi stabilizują funkcje wzrokowe, gwarantując wyraźny i ostry obraz. Oferują więc skuteczną korekcję wzroku. Mnogość produktów, coraz bardziej udoskonalonych pod względem technicznym, zapewnia całkowite bezpieczeństwo korzystania z soczewek - bez infekcji, podrażnień, wyczuwalności ich na oczach. To nowoczesne rozwiązanie zdolne spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wiesz, że jeszcze do niedawna astygmatycy nie mieli wyjścia - musieli korzystać wyłącznie z okularów korekcyjnych, bo na rynku nie istniały jeszcze soczewki zdolne odpowiedzieć na ich potrzeby? Teraz masz do dyspozycji wiele różnorodnych rozwiązań - pod względem ceny, marki, zastosowanych parametrów. Korzystaj z tego. Czerp z życia pełnymi garściami, ciesząc się perfekcyjnym komfortem każdego dnia.

Z soczewek torycznych możesz korzystać zarówno jako krótko-, jak i dalekowidz. Szeroki zakres mocy optycznych oraz cylindrycznych to gwarancja łatwego i szybkiego znalezienia doskonałej pary. Jedyne, o czym musisz pamiętać w przypadku torycznych soczewek kontaktowych, to konieczność ich cowieczornej pielęgnacji - oczyszczenia przeznaczonym do tego płynem i zanurzenia ich w nowej porcji preparatu na całą noc. W ten sposób soczewki toryczne pozostają nieskazitelnie czyste, a więc bezpieczne i zachowują wszystkie cenne parametry - te, za które je tak kochasz. Dotyczy to jednak wyłącznie soczewek torycznych planowej wymiany - dwutygodniowych, miesięcznych i rocznych.

Nie chcesz poświęcać czasu na dodatkowe oczyszczanie soczewek? Wybierz jednodniowe soczewki toryczne. Z nimi każdego dnia sięgasz po nową parę, zakładasz, cieszysz się jej funkcjonalnością, a wieczorem wyrzucasz. Bez nadprogramowej pielęgnacji.

Kto może korzystać z soczewek kontaktowych torycznych?

 • osoby krótkowzroczne i dalekowzroczne ze stwierdzonym astygmatyzmem,
 • osoby pragnące widzieć wyraźnie, w każdych warunkach,
 • osoby zmęczone korzystaniem z okularów korekcyjnych i szukające dla siebie nowego rozwiązania,
 • osoby ze skłonnością do suchych, podrażnionych oczu,
 • osoby, które już wcześniej korzystały z soczewek oraz początkujący użytkownicy,
 • osoby aktywne fizycznie, uwielbiające przebywać na zewnątrz,
 • osoby pracujące przez wiele godzin przed ekranem urządzeń elektronicznych,
 • kierowcy.

Można odnieść wrażenie, że... wszyscy. Bo tak właśnie jest – dzięki różnorodności produktów i rozbudowanej (i stale rozbudowywanej) ofercie naszego sklepu.

Ile kosztują toryczne soczewki kontaktowe?

Cena różni się w zależności od marki oraz technologii zastosowanych w danym produkcie. Szacuje się jednak, że koszt jednodniowej soczewki torycznej to 2,8-3,9 zł za sztukę, dwutygodniowej - około 18 zł, miesięcznej - od 13 do 26 zł, a rocznej około 379 zł.

Najbardziej popularne soczewki toryczne:

Jeśli chcesz wypróbować toryczne soczewki kontaktowe, ale jeszcze nie wiesz, na który konkretnie produkt zwrócić uwagę, przychodzimy z pomocą. Poniżej opisaliśmy kilka modeli, których popularność nie zmniejsza się już od bardzo dawna. To soczewki toryczne uwielbiane przez klientów.

 • 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM - jednodniowe soczewki toryczne dla wymagających - wysoce nawilżone, swobodnie przepuszczające tlen, delikatne i elastyczne. Dzięki tym cechom 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM szybko i dokładnie dopasowują się do oczu, pozwalając o sobie zapomnieć, a przy tym oferują widzenie w najwyższej rozdzielczości - ostre, nasycone kolorami, bez przekłamań. Całości dopełniają wbudowane filtry UV, chroniące oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Soczewki te sprawdzają się też przy pracy przed komputerem - oczy nie są suche mimo ograniczonego mrugania, które jest normalną rzeczą w towarzystwie sztucznego światła emitowanego przez urządzenia elektroniczne.
 • ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM - soczewki toryczne do dwutygodniowego stosowania, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki którym zapewniają skuteczną korekcję astygmatyzmu i pozwalają wykorzystać każdy dzień w pełni - bez ograniczeń. Szeroki zakres mocy sferycznych i cylindrów to szansa na szybkie i łatwe znalezienie idealnej pary, nawet przy dużej wadzie wzroku. ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM są bardzo stabilne. Nie przemieszczają się i nie podwijają nawet przy dużej aktywności i gwałtownych ruchach głowy. A stabilność soczewek łączy się z wysoką jakością widzenia, i to w każdych warunkach.
 • AIR OPTIX for ASTIGMATISM - unikalny design Precision Balance 8|4 i technologia SmartShield - to dwa elementy, które wyróżniają AIR OPTIX for ASTIGMATISM spośród pozostałych soczewek torycznych. Są jeszcze cieńsze, delikatniejsze, elastyczniejsze, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do każdego oka, nie dając o sobie znać. Pozostają nawilżone przez kilkanaście godzin od aplikacji i nie gromadzą zanieczyszczeń przez długi czas - to funkcje spełniane przez dodatkową powłokę ochronną. To soczewki miesięcznej wymiany uwielbiane przez wielu.
 • Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism - suchość oczu? Podrażnienia, które powodują brzydkie zaczerwienienia gałek ocznych? Uczucie piasku gromadzącego się pod powiekami? Powiedz temu “nie”, wybierając Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - soczewki miesięcznej wymiany z podwyższonymi parametrami odpowiedzialnymi za nawilżenie. Dodatkowo z powłoką chroniącą przed gromadzeniem zanieczyszczeń - sprawców infekcji, z technologią Precision Balance odpowiadającą za stabilność soczewek na oczach oraz aż 5-krotnie większą przepuszczalnością tlenową niż w standardowych miękkich soczewkach - to sprawia, że oczy są zdrowe i wypoczęte nawet po kilkunastu godzinach aktywności.
 • Biofinity Toric - technologia AquaForm zatrzymuje cząsteczki wody w obrębie soczewki, dzięki czemu ta pozostaje nawilżona przez cały, nawet najdłuższy dzień - to cenna informacja w szczególności dla osób z syndromem suchego oka oraz pracujących przez wiele godzin w sztucznym oświetleniu, męczącym dla oczu. Optymalna geometria soczewki torycznej, opracowana przez Cooper Vision zapewnia najwyższej klasy stabilność soczewek - bez podwijania, wypadania, nawet delikatnego przesuwania i zawsze z widzeniem w wysokiej rozdzielczości. To miesięczne soczewki kontaktowe, które możesz nosić w dzień lub nocą, w trybie rozszerzonym.
 • Careview Monthly Aqua HD Toric - ekstra komfort to hasło, jakim można by opisać te soczewki. Wykorzystanie materiału o wysokiej przepuszczalności tlenowej i dużym współczynniku uwodnienia (55%) pozwoliło na stworzenie soczewek, które są wygodne w stosowaniu przez cały czas - od rana do wieczora. Niewyczuwalność na oku gwarantowana, tak samo, jak perfekcyjna ostrość widzenia. Dużym plusem są także filtry UV, blokujące zarówno promieniowanie UVA, jak i UVB i pochłaniające je niczym gąbka wodę.
 • PureVision 2 HD for Astigmatism - Oto jeden z najbardziej pożądanych producentów na rynku: Bausch & Lomb i soczewki najnowszej generacji. Miękkie, silikonowo-hydrożelowe, z wysoką transmisyjnością tlenu (kilkukrotnie większą niż w przypadku tradycyjnych soczewek) oraz zwiększonym uwodnieniem. Całości dopełnia innowacyjna technologia poprawiającą widzenie asferyczne oraz udoskonalona budowa - cieńsze i delikatniejsze krawędzie, które dodatkowo upewniają użytkownika w tym, że soczewki nie będą wyczuwalne na oku, i to przez cały dzień.
 • ULTRA for Astigmatism - prawdopodobnie jedne z najdoskonalszych soczewek kontaktowych dla astygmatyków. Mają dosłownie wszystko - wymarzony stopień uwodnienia, przepuszczalność tlenową, która utrzymuje rogówkę w zdrowiu i odporną na infekcje oraz technologię OpticAlign, za sprawą której soczewka szybko i dokładnie dopasowuje się do indywidualnego kształtu oka, co ma przełożenie na poprawę jakości widzenia. Bausch & Lomb zaoferował produkt dla najbardziej wymagających. Dostępny w opakowaniu z 6 sztukami do miesięcznego trybu stosowania.