Soczewki AirView

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest OPTOCARE Sp. z o.o. Pełna informacja o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – kliknij tutaj.

Soczewki AirView to produkt marki INTEROJO. Zostały zaprojektowane w szerokiej gamie mocy z myślą o korygowaniu krótkowzroczności oraz nadwzroczności. Wyprodukowano je z wysokiej jakości materiału, Innofilcon A, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia i przepuszczalności tlenu. Nowoczesne technologie czuwają nad komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Rozwiązanie to rekomendowane jest zarówno użytkownikom, którzy korzystają z soczewek regularnie, jak i wyłącznie okazjonalnie.

Co charakteryzuje soczewki AirView?

Soczewki AirView to grupa soczewek kontaktowych, która charakteryzuje się zastosowaniem technologii odpowiedzialnych za wysoki komfort użytkowania. Przeznaczone są do korygowania takich wad wzroku jak krótkowzroczność i nadwzroczność. Zachowują swe właściwości przez cały dzień, zapobiegając wysuszeniu oka. Bez względu na to, czy jest to pierwszy dzień użytkowania, czy też ostatni dzień rekomendowanej użyteczności, zapewniają wysokiej jakości obraz - bez refleksów, szumów i zniekształceń.

Soczewki AirView odpowiedzialne są za doskonałe widzenie bez względu na odległość oraz warunki. Z tego rozwiązania optycznego można korzystać zarówno na co dzień, jak i w łącząc je z korekcją okularową. Materiał, z którego zostały wykonane soczewki, doskonale dopasowuje się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia również optymalny poziom przepuszczalności tlenu oraz nawilżenia. Po AirView sięgają użytkownicy, którzy już od jakiegoś czasu korzystają z soczewek kontaktowych. Jest to także komfortowe rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku.

Najważniejsze parametry soczewek AirView

AirView to soczewki wykonane z miękkiego silikonowo-hydrożelowego materiału, Innofilcon A, który z łatwością dopasowuje się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. To również pozytywnie wpływa na komfort użytkowania przez cały dzień. Szkła kontaktowe zapewniają odpowiednią tlenoprzepuszczalność. Dotlenione oko to zdecydowanie mniejsze ryzyko wystąpienia podrażnień, zaczerwienienia czy infekcji oczu. Ponadto soczewki nie przesuwają się samoistnie na oku i nie podwijają się. Wyeliminowano tutaj problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

Na uwagę zasługuje również wysoki stopień uwodnienia soczewek AirView. Takie rozwiązanie eliminuje problem ich wysychania, a także uczucia suchości oka. Dzięki temu użytkownik nie odczuwa dyskomfortu podczas codziennego noszenia szkieł kontaktowych. Atutem modeli z tej serii jest także duża odporność na gromadzenie się osadów białkowo-lipidowych na powierzchni soczewek. To nie tylko sprawia, że są one świeże i czyste, ale także przekłada się na komfort użytkowania. Soczewki kontaktowe AirView przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym. Należy je zdjąć codziennie wieczorem przed pójściem spać.

Ile kosztują soczewki AirView?

Cena soczewek AirView uzależniona jest od ich rodzaju oraz ilości szkieł kontaktowych w opakowaniu. Koszt jednej miesięcznej soczewki kontaktowej tego producenta to ok. 11,67-16,99 zł.

Najbardziej popularne soczewki AirView

  • AirView HD Plus Monthly - to miesięczne soczewki, które zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Podstawowym składnikiem jest Innofilcon A, który w połączeniu z silikonem w soczewce, odpowiada za doskonałą transmisję tlenu. Model ten wyróżnia się uwodnieniem na poziomie 45%. Parametr Dk/t wynosi natomiast 100. Powierzchnia soczewek jest odporna na gromadzenie się na niej zabrudzeń i osadów białkowo-lipidowych, co przekłada się na optymalny komfort użytkowania i wysoką jakość obrazu przez cały miesiąc.