Soczewki Biofinity

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Stałe udoskonalanie produktów w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i oczekiwania użytkowników - oto, co charakteryzuje markę CooperVision i sygnowane nią, jedne z najbardziej znanych i cenionych soczewek kontaktowych Biofinity. Są one przykładem dużego zaangażowania specjalistów z wielu dziedzin nauki, dzięki czemu produkt charakteryzuje się doskonałymi parametrami - zarówno uwodnienia, przepuszczalności tlenowej, jak i dodatkowych cech, zwiększających ogólny komfort. Są idealne dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Z soczewkami Biofinity każdy widzi wyraźnie

Oferta soczewek kontaktowych Biofinity jest bardzo rozbudowana. Znajdziesz w niej soczewki sferyczne, toryczne i progresywne. W dodatku w wersji całodobowej, czyli niewymagającej wieczornego ściągania. A to nie wszystko. Soczewki Biofinity są dostępne także w różnych opakowaniach - większych i mniejszych, byś ich zakup mógł dopasować do posiadanego budżetu i aktualnych potrzeb.

Cechy charakterystyczne soczewek Biofinity

Jesteś zainteresowany kupnem soczewek Biofinity, ale jeszcze nie wiesz, jakimi parametrami się cechują i chciałbyś poznać je w jednym, skompresowanym tekście? W takim razie zaczynajmy.

Wyjątkowość Biofinity rozpoczyna się już na poziomie wykorzystanego materiału. Jest on maksymalnie naturalny - pozbawiony sztucznych dodatków, które mogłyby wywoływać reakcje alergiczne i podrażnienia. Dlatego tak bardzo lubią korzystać z nich osoby z uczuleniami - bo mają pewność maksymalnego komfortu.

Nowoczesna, udoskonalona struktura przekłada się na widzenie w wysokiej rozdzielczości, a autorskie technologie w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia zapewniają kilkunastogodzinne nawilżenie, dzięki któremu znika problem suchych, zaczerwienionych oczu. Wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej to gwarancja zdrowej rogówki, odpornej na infekcje. Zmniejszone tarcie na linii soczewka-powieka zwiększa wygodę korzystania - niweluje ryzyko wyczuwalności soczewki na oku.

Soczewki Biofinity dla astygmatyków (Biofinity Toric) charakteryzują się dodatkowo udoskonaloną stabilizacją - by soczewki utrzymywały się w jednym miejscu przez cały czas stosowania, bez podwijania i wypadania, a soczewek Biofinity Energys to możliwość korzystania z soczewek zarówno dniem, jak i nocą, przy zwiększonej ekspozycji na urządzenia cyfrowe.

Dla kogo soczewki kontaktowe Biofinity?

Biorąc pod uwagę cechy, które krótko opisaliśmy, można dojść do kilku wniosków - soczewki kontaktowe Biofinity są odpowiednie dla osób:

  • oczekujących widzenia w wysokiej rozdzielczości - z doskonałym kontrastem i nasyceniem kolorów;
  • ceniących wielogodzinne nawilżenie, zwłaszcza podczas pracy przed ekranem komputera i uprawiania sportów;
  • potrzebujących pewności co do niewyczuwalności soczewek na oczach;
  • lubiących maksymalnie naturalne rozwiązania połączone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • doceniających różnorodność produktów - lubiących w nich przebierać i dopasowywać do swoich aktualnych potrzeb;
  • aktywnych, często podróżujących i z tego powodu doceniających opcję całodobowego korzystania z soczewek.

Soczewki Biofinity w atrakcyjnych cenach

Kupno soczewek kontaktowych przez Internet, zwłaszcza w naszym sklepie, to gwarancja dużego wyboru, szybkiej i bezpiecznej wysyłki oraz atrakcyjnych cen. Nie ryzykujesz niczym, bo w naszym sklepie oferujemy wyłącznie oryginalne soczewki, sygnowane daną marką.