BioAir Comfort 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

powyżej 14 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

26,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zarówno dla użytkowników korzystających z soczewek każdego dnia, jak i dla tych, którzy lubią od czasu do czasu odłożyć na bok okulary korekcyjne, nie rezygnując z wyraźnego widzenia - dla nich marka Horien stworzyła BioAir Comfort. Oto soczewki kontaktowe miesięcznej wymiany o doskonałym nawilżeniu, filtrach przeciwsłonecznych i znacznikach zakładania, dzięki którym odpowiadają także na potrzeby osób sięgających po raz pierwszy po soczewki.

Wysoka zawartość wody - zapomnij o podrażnionych i suchych oczach

BioAir Comfort to uwodnienie na poziomie 42%. Dzięki temu mogą przebywać na oku przez cały dzień i nie powodować dyskomfortu - zaczerwienienia, suchości czy podrażnienia oczu jakby pod powiekami znalazło się kilka uciążliwych ziarenek piasku. Za to pozostają miękkie i elastyczne, a więc niewyczuwalne na oku.

Dopasowują się do oka w kilka sekund

Zmniejszenie grubości krawędzi i powiększenie średnicy soczewek podarowało jeszcze większy komfort w zakładaniu i korzystaniu, dlatego, że soczewki szybko dopasowują się do oka - jego indywidualnego kształtu - i utrzymują w jednej, początkowej pozycji. Bez przemieszczania, podwijania, uwierania. To przekłada się także na skuteczniejszą korekcję wzroku.

Zobacz świat w jego pięknej odsłonie - ostry, nasycony kolorami, bez zniekształceń

Cudownie jest wyjść z domu bez okularów na nosie, mogąc cieszyć się widzeniem nawet najmniejszych, daleko położonych detali - bez niewygodnego mrużenia oczu, od którego można co najwyżej nabawić się zmarszczek. BioAir Comfort umożliwiają to - zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości, bez szumów, refleksów i zniekształcania kolorów. Za to z najwyższej jakości ostrością i pięknym nasyceniem barw.

Zakładasz szybko i łatwo - nawet jeśli robisz to pierwszy raz

Dopiero zaczynasz przygodę z soczewkami kontaktowymi i obawiasz się, czy podołasz? BioAir Comfort zostały wzbogacone o specjalne zabarwienie, wyraźnie sygnalizujące którą stroną powinieneś je założyć, by cieszyć się wszystkimi walorami produktu. To jasnoniebieskie zabarwienie widoczne jest tylko na niezaaplikowanej soczewce - nie bój się, że zmieni ono kolor Twoich oczu. Teraz zakładanie soczewek jest łatwe i niezwykle intuicyjne.

Chroń oczy przed słońcem - to większy wróg niż może się wydawać

BioAir Comfort zawierają kompleks filtrów UVA/UVB, chroniących przed ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego, które nie tylko powoduje dyskomfort i nie pozwala cieszyć się w pełni słoneczną pogodą, ale także jest przyczyną wielu groźnych chorób narządu wzroku. Z tymi soczewkami jesteś bezpieczny.

Jedna para soczewek na 30 dni

Dobierz parę odpowiednią do potrzeb Twojego wzroku, wyposaż się w płyn do pielęgnacji i... tyle. Ciesz się jedną parą soczewek przez cały miesiąc - bez dodatkowych zakupów i wyciągania nowych par z blistrów. Zawsze z tymi samymi, korzystnymi parametrami i komfortem jak z pierwszego dnia stosowania.

Dla kogo soczewki kontaktowe BioAir Comfort?

  • dla osób stawiających komfort stosowania ponad wszystkim,
  • dla osób aktywnych, chcących korzystać z życia,
  • dla krótkowidzów,
  • dla użytkowników borykających się z suchością oczu,
  • dla osób, które szukają swoich pierwszych soczewek,
  • dla osób, które już, co prawda, korzystały z soczewek, ale takich, które nie spełniły wszystkich oczekiwań,
  • dla użytkowników niestawiających na prestiżową markę, a dobry produkt,
  • dla osób lubiących atrakcyjne ceny.

BioAir Comfort są dostępne w opakowaniach z 3 soczewkami. W sam raz, żeby wypróbować, a także w sam raz, żeby dokupić.

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćpowyżej 14 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BioAir Comfort 3 szt.
Twoja ocena