Biomedics 1 Day Extra 30 szt. DODATNIE MOCE

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

42,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Biomedics 1 Day Extra to soczewki jednodniowe stworzone przez jedną z najbardziej cenionych i lubianych marek: Cooper Vision. Dostępne w mocach dodatnich, są przeznaczone do korekcji dalekowzroczności. Wysokie wartości poszczególnych parametrów, łatwość zakładania oraz dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV to trzy z wielu elementów uwielbianych przez klientów na całym świecie. Swój udział w tym ma także atrakcyjna cena soczewek.

Cechy charakterystyczne Biomedics 1 Day Extra

Twórcy oparli soczewki na nowoczesnym materiale Ocufilcon D, który dzięki aż 55-procentowym uwodnieniu zapewnia dużą elastyczność oraz nawilżenie. Soczewki możesz nosić nawet przez kilkanaście godzin bez przerwy, mając pewność, że oczy nie staną się suche ani drażliwe. Dotyczy to także osób, które na co dzień borykają się z suchością oczu.

Korzystny parametr przepuszczalności tlenowej odpowiada za swobodny przepływ powietrza przez soczewki i zapewnia rogówce dostęp do tlenu, dzięki czemu ta pozostaje zdrowa i w dobrej kondycji. To znacząco minimalizuje ryzyko infekcji i podrażnień. Dobrze dotlenione oko to także odporność na wystąpienie nieestetycznego zaczerwienienia.

Wygoda stosowania Biomedics 1 Day Extra była dla twórców bardzo ważna, dlatego udoskonalili oni budowę soczewek. Zastosowanie wykręcenia podstawy, zwiększenie stopnia elastyczności oraz miękkości powierzchni sprawiło, że soczewki błyskawicznie dopasowują się do oka - niezależnie od jego kształtu. Dzięki temu aplikacja trwa tylko chwilę, a po kilku sekundach możesz zapomnieć, że w ogóle korzystasz z jakichkolwiek soczewek i borykasz się z jakąkolwiek wadą wzroku. Wygodne jest również zdejmowanie.

Biomedics 1 Day Extra dostępne są w dodatnich mocach korekcyjnych, a więc przeznaczone do korekcji nadwzroczności. Dzięki zastosowanym technologiom gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości, w każdych warunkach oświetleniowych. Z nimi możesz pracować, odpoczywać, spędzać aktywnie czas w domu i poza nim. Kolory są zawsze odpowiednio nasycone, a kontury wyraźne.

Dla maksymalnego bezpieczeństwa twórcy wzbogacili soczewki Biomedics 1 Day Extra o filtry UVA/UVB, które niczym gąbka pochłaniają szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe (nawet do 95%!). W ten sposób chronią oczy przed niebezpieczeństwem wynikającym z tego światła i zmniejszają ryzyko wystąpienia groźnych chorób.

Tryb jednodniowy soczewek zdejmuje z Ciebie obowiązek codziennego oczyszczania i pielęgnacji przy użyciu dodatkowych płynów i pojemników. Biomedics 1 Day Extra zakładasz rano, a wieczorem zdejmujesz, by kolejnego dnia sięgnąć po nową i świeżą parę.

Największe zalety soczewek Biomedics 1 Day Extra

 • Produkt renomowanej marki - jeśli cenisz przede wszystkim soczewki znanych, doświadczonych marek, to wiedz, że Biomedics 1 Day Extra stworzyła firma Cooper Vision.
 • Wysoki stopień uwodnienia - sięga aż 55% i odpowiada za intensywne oraz długotrwałe nawilżenie soczewek, eliminujące problem suchych i podrażnionych oczu.
 • Korzystna przepuszczalność tlenowa - dzięki temu parametrowi powietrze swobodnie przepływa przez soczewkę i dociera do rogówki, dotleniając ją, utrzymując w dobrej kondycji i chroniąc przed infekcjami.
 • Udoskonalona budowa - sprawia, że soczewki są niezwykle łatwe oraz wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu. W trakcie noszenia nie podwijają się ani nie wypadają. Zapominasz, że w ogóle masz je na oczach!
 • Filtry chroniące przed UV - a właściwie dwóch odmian tego promieniowania: UVA i UVB. W ten sposób oczy są chronione na kolejnej, istotnej płaszczyźnie.
 • Szeroki zakres mocy korekcyjnych dodatnich - to oznacza, że Biomedics 1 Day Extra są przeznaczone dla dalekowidzów, zarówno tych, o niewielkiej, jak i pogłębionej wadzie wzroku.

Dla kogo soczewki Biomedics 1 Day Extra?

 • dla osób, poszukujących maksymalnie wygodnych i bezpiecznych soczewek;
 • dla osób, które cenią produkty od sprawdzonych, renomowanych marek;
 • dla osób, borykających się z suchością oczu;
 • dla osób dalekowzrocznych - zarówno o małej, jak i głębokiej wadzie wzroku;
 • dla osób aktywnych;
 • dla osób, pracujących przed ekranem komputera;
 • dla osób z sezonowymi alergiami.

Zobacz soczewki Biomedics 1 Day Extra w wersji z mocami ujemnymi:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiomedics
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biomedics 1 Day Extra 30 szt. DODATNIE MOCE
Twoja ocena