Biomedics 1 Day Extra Toric 30 szt.

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

86,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
ja
5.0000
ok

Biomedics 1 Day Extra Toric to soczewki jednodniowe, które nie wymagają codziennej pielęgnacji. Ich konstrukcja została opracowana z myślą o osobach zmagających się z astygmatyzmem. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania oraz wysokim poziomem nawilżenia przez cały dzień.

Cechy charakterystyczne Biomedics 1 Day Extra Toric

Astygmatyzm jest wadą wzroku, która wymaga nie tylko korekcji, ale również zapewnienia oczom optymalnego poziomu nawilżenia. Biomedics 1 Day Extra Toric zostały zaprojektowane, aby odpowiedzieć na potrzeby wymagających oczu astygmatyków.

Model ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Ocufilcon D. Jego cechą charakterystyczną jest wysoki poziom uwodnienia (55%) oraz tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu soczewki toryczne zapewniają optymalny poziom nawilżenia, chroniąc wzrok przed wysuszeniem, podrażnieniami oraz zaczerwienieniem przez cały dzień. Ponadto materiał ten jest odporny na gromadzenie się na nim alergenów. Dodatkowo wykazują dużą łatwość dopasowania się do naturalnej krzywizny rogówki - soczewki są niewyczuwalne po aplikacji.

Biomedics 1 Day Extra Toric wykorzystują nowoczesny system stabilizacji, dzięki czemu szkła kontaktowe doskonale przylegają do powierzchni rogówki, dopasowując się do jej naturalnego kształtu. Rozwiązanie to eliminuje również problem samoistnego przesuwania się soczewki, podwijania lub wypadania z oka. Na komfort użytkowania wpływa także konstrukcja z bardzo cienkimi krawędziami, która eliminuje problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

Dla kogo Biomedics 1 Day Extra Toric?

Biomedics 1 Day Extra Toric to soczewki, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach borykających się z astygmatyzmem. Tryb jednodniowy nie wymaga specjalnej pielęgnacji oraz stosowania płynów do dezynfekcji szkieł. Model dostępny w mocach ujemnych - dla krótkowidzów. Polecane są użytkownikom, którzy korzystają z soczewek regularnie - codziennie, a także tym, którzy traktują soczewki kontaktowe jako alternatywę dla tradycyjnych okularów korekcyjnych.

Zastosowane technologie sprawiają, że model ten doskonale odpowiada na potrzeby wymagających użytkowników, uskarżających się na problem suchego oka, z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień oraz alergików. Wykorzystane rozwiązania pozwalają cieszyć się komfortem widzenia i wysoką jakością obrazu przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia szkieł kontaktowych z oczu. Tryb jednodniowy rekomendowany jest osobom aktywnym, korzystającym m.in. z basenów.

30 sztuk w opakowaniu to odpowiednia ilość na wypróbowanie Biomedics 1 Day Extra Toric przez 15 dni w przypadku użytkownika z tą samą wadą wzroku w obu oczach. W przypadku różnowzroczności należy zakupić 2 opakowania, zapewniając sobie 30 dni codziennego użytkowania.

Biomedics 1 Day Extra Toric są soczewkami jednodniowymi, dlatego też nie wymagają codziennej pielęgnacji. Po zdjęciu z oczu należy je wyrzucić. Następnego dnia użytkownik sięga po całkiem nową, świeżą parę. Nie wymagają one stosowania specjalnego płynu do dezynfekcji szkieł kontaktowych oraz pojemniczków do ich przechowywania.


Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiomedics
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biomedics 1 Day Extra Toric 30 szt.
Twoja ocena