Clariti Elite 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

35,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki kontaktowe Clariti Elite są odpowiednie do korygowania krótkowzroczności i nadwzroczności. Soczewki zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego i charakteryzują się bardzo wysokim poziomem uwodnienia.

Dlaczego warto wybrać soczewki Clariti Elite?

Soczewki kontaktowe miesięczne Clariti Elite zostały wyprodukowane przez renomowaną firmę CooperVision. Gwarantują one maksymalny komfort w czasie noszenia szkieł kontaktowych. Soczewki mogą mieć zarówno moce ujemne, jak i dodatnie. W praktyce oznacza to, że można za ich pomocą skutecznie korygować zarówno krótkowzroczność, jak i dalekowzroczność. Soczewki kontaktowe tej firmy posiadają asferyczną budowę, która gwarantuje lepszą ostrość widzenia w porównaniu do tradycyjnych soczewek sferycznych.

Wysokiej jakości soczewki silikonowo-hydrożelowe

Wyjątkowe właściwości soczewek miesięcznych Clariti Elite sprawiają, że są one praktycznie niewyczuwalne na oczach. Nawet przy całodziennym noszeniu. Soczewki zostały wytworzone z materiału silikonowo-hydrożelowego o nazwie Somofilcon A. Charakteryzują się one bardzo wysoką przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu oczy oddychają i nie są przekrwione, ani przemęczone oraz wyglądają zdrowiej. Te soczewki kontaktowe posiadają również bardzo cienkie i precyzyjne krawędzie, gwarantując większą wygodę w czasie ich noszenia.

Bardzo dobre nawilżenie soczewek kontaktowych

W czasie produkcji soczewek kontaktowych miesięcznych Clariti Elite została wykorzystana innowacyjna technologia AquaGen. Sprawia ona, że soczewki gwarantują bardzo wysoki poziom nawilżenia w czasie ich noszenia - na poziomie nawet 56%. Ta technologia razem z wyjątkowo wysoką zawartością wody w soczewkach gwarantują one wysoki komfort użytkowania przez cały dzień. W dodatku soczewki kontaktowe zapewniają Twoim oczom ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB.

Jakie są zalety soczewek Clariti Elite?

  • Wyjątkowo skutecznie korygują zarówno krótkowzroczność, jak i dalekowzroczność,
  • Posiadają asferyczną konstrukcję, która sprawia, że soczewki dobrze przylegają do gałki ocznej, mają cienkie krawędzie i nie przesuwają się,
  • Zostały wyprodukowane z materiału o wyjątkowo wysokiej przepuszczalności tlenu,
  • Charakteryzują się również wysokim poziomem nawilżenia i dzięki temu dobrze nawilżają oczy przez cały dzień,
  • Wykorzystanie nowoczesnej technologii nawilżenia AquaGen.
Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clariti Elite 3 szt.
Twoja ocena