Eyeye™ Basic 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

34,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki kontaktowe to niezbędny element Twojego codziennego wyposażenia? Chcesz zadbać o ich pielęgnację w profesjonalny i efektywny, a przede wszystkim bezpieczny sposób? Sięgnij po Eyeye Basic, płyn który umożliwi Ci odpowiednie oczyszczenie szkieł oraz wyjątkowo je odżywi, tak, aby ich użytkowanie wiązało się zawsze z wysokim poziomem wygody i komfortu.

Cechy charakterystyczne Eyeye Basic

Eyeye Basic to unikatowy, innowacyjny preparat wielofunkcyjny, służący do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Jego zadaniem jest kompleksowe i dogłębne oczyszczenie soczewek, z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które mogły znaleźć się na ich powierzchni. Produkt skutecznie usunie kurz, pył, lipidy oraz osady białkowe, które mogły się tam znaleźć. Zlikwiduje także drobnoustroje oraz bakterie z powierzchni soczewek, niwelując dzięki temu występowanie niepożądanych groźnych infekcji. Oprócz odpowiedniego oczyszczenia preparat ten także wysoce nawilży Twoje soczewki, sprawiając, że ich noszenie będzie zawsze wiązało się z wysokim poziomem komfortu, a Twoje oczy będą zawsze odpowiednio wilgotne i pełne blasku, bez podrażnień i wysychania.

Regularne użytkowanie tego produktu, pozwoli Ci kompleksowo zadbać o Twoje soczewki oraz odpowiednio je odżywić, skutecznie przedłużając ich świeżość. Preparat ten także uelastyczni Twoje szkła, dzięki czemu ich noszenie będzie teraz naprawdę wygodne, bez uczucia obcego ciała w oku i praktycznie niewyczuwalne. Soczewki możesz przechowywać w płynie przez dłuższy czas, jeżeli z jakiegoś powodu zdecydujesz się na chwilową przerwę w ich noszeniu. Nie stracą one w ten sposób swoich cennych właściwości, wręcz przeciwnie, zostaną one dodatkowo wzmocnione. Tym, co wyróżnia płyn Eyeye Basic spośród innych produktów tego typu jest to, że możesz użyć go także jako kropli do oczu, w sytuacji gdy odczuwasz ich suchość lub zmęczenie. Preparatem tym możesz także zakropić soczewki w błyskawiczny sposób w sytuacji, gdy czujesz, że nie są one odpowiednio nawilżone. Zaraz potem możesz znowu z powodzeniem zacząć je nosić, bez potrzeby czekania.

Dla kogo płyn Eyeye Basic?

Płyn do soczewek Eyeye Basic to skuteczny produkt dla Ciebie, jeżeli nosisz na co dzień szkła kontaktowe i chcesz zadbać o ich skuteczną pielęgnację w każdej sytuacji. Warto postawić na tę opcję także wówczas, gdy Twoim oczom często towarzyszy nadmierna suchość i zmęczenie. Użytkowanie tego produktu z pewnością pomoże Ci uporać się z tymi niechcianymi dolegliwościami i zapewni Ci wysoki poziom komfortu.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,72 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye™ Basic 360 ml
Twoja ocena