Eyeye Comfort All in One 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

21,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nosisz miękkie soczewki kontaktowe na co dzień i szukasz odpowiedniego płynu pielęgnacyjnego, który pomoże Ci perfekcyjnie zadbać o ich naturalną i w pełni bezpieczną pielęgnację? Sięgnij po najlepszą jakość i wybierz Eyeye Comfort All in One, wielofunkcyjny preparat, dzięki któremu Twoje soczewki będą zawsze świeże, odpowiednio nawilżone i wysoce elastyczne.

Cechy charakterystyczne Eyeye Comfort All in One

Eyeye Comfort All in One to innowacyjny płyn dezynfekujący, służący do codziennego czyszczenia soczewek miękkich. Z powodzeniem usunie on z powierzchni soczewki wszelkie zabrudzenia, jakie mogły się na niej znaleźć, takie jak pył, kurz, osady białkowe oraz drobnoustroje i groźne bakterie, które mogą przyczyniać się do powstawania niepożądanych infekcji. Oprócz dogłębnego oczyszczenia produkt ten także skutecznie i kompleksowo nawilży Twoje soczewki, a wszystko dzięki hialuronianowi sodu w nim zawartym, oraz substancji o nazwie WaterLock. Składniki te sprawią, że Twoje oczy będą zawsze odpowiednio wilgotne i pełne blasku, nawet przez długi czas noszenia soczewek.

Oprócz efektywnej dezynfekcji i nawilżenia płyn Eyeye Comfort All in One zadba także o to, aby noszenie Twoich soczewek było dla Ciebie zawsze czynnością wygodną i wysoce komfortową. Dzięki umieszczeniu soczewek w płynie zyskają one wysoki poziom elastyczności i miękkości, dzięki czemu będą praktycznie niewyczuwalne dla oka i wygodnie będzie się je nosiło. Soczewki możesz także umieścić w płynie pielęgnacyjnym na jakiś czas, jeżeli na pewien okres chcesz zrezygnować z ich noszenia. Nie stracą one tam swoich cennych właściwości, a wręcz przeciwnie, wzmocnią je. Produkt ten został stworzony z wysokiej jakości składników bez użycia niepotrzebnych konserwantów oraz substancji zapachowych, dzięki czemu będzie idealnym wyborem także dla alergików, oraz dla osób, które posiadają nadwrażliwe oczy i często borykają się z ich podrażnieniem.

Dla kogo pyn Eyeye Comfort All in One?

Płyn do soczewek Eyeye Comfort All in One to rozwiązanie na które bez wątpienia mogą postawić osoby, które oczekują od preparatów do czyszczenia soczewek najwyższego poziomu jakości. Warto korzystać z tego produktu, jeżeli na co dzień nosisz soczewki kontaktowe miękkie i regularnie je pielęgnujesz. Z tego wyboru będą także zadowoleni alergicy, zarówno sezonowi, jak i ci stali, bowiem produkt został wykonany w trosce o dobry i naturalny skład, nie zawiera więc niepotrzebnych dodatków, które mogłyby podrażnić nadwrażliwe oczy.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml21,99 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Comfort All in One 100 ml
Twoja ocena