Eyeye Sil Lens 150 - 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

100,49 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Opóźnienia w dostawie soczewek. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności wybranych mocy.


Soczewki miesięczne Eyeye Sil Lens 150 wykorzystują technologie, które zapewniają komfort użytkowania przez 30 dni. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego trzeciej generacji, który odznacza się optymalnym poziomem nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Model ten jest owocem pracy firmy Barnaux.

Cechy charakterystyczne Eyeye Sil Lens 150

Eyeye Sil Lens 150 wykorzystują technologie, dzięki którym powierzchnia soczewek wykazuje wysoką odporność na gromadzenie się na niej różnego typu zanieczyszczeń, pyłu, brudu, a także osadów białkowo-lipidowych. Właściwości szkieł kontaktowych pozostają zachowane przez cały czas, o ile tylko użytkownik właściwie je pielęgnuje.

Silikonowo-hydrożelowy Filcon A materiał trzeciej generacji sprawia, że soczewki są wygodne w użytkowaniu i natychmiast dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Wbudowane filtry UVA/UVB zabezpieczają wzrok przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego.

Atutem tego modelu jest także wysoka tlenoprzepuszczalność (Dk/t = 187). Narząd wzroku otrzymuje odpowiednią ilość powietrza, co ogranicza ryzyko rozwoju infekcji, a także podrażnień i zaczerwienień oczu. Wysoki poziom uwodnienia (47%) zabezpiecza przed wystąpieniem syndromu suchego oka. Ochronę przed podrażnieniami zapewnia również niski kąt zwilżania soczewek.

Eyeye Sil Lens z wielokątową krawędzią soczewek doskonale dopasowują się do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Rozwiązanie to eliminuje także problem tarcia powierzchniowego na linii powieka-soczewka. Zastosowane technologie czuwają nad odpowiednią ostrością obrazu pełnego barw i kontrastów, bez refleksów oraz cieni.

Dla kogo Eyeye Sil Lens 150?

Soczewki Eyeye Sil Lens 150 zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy regularnie korzystają z tej formy korekcji wady wzroku. Miesięczny tryb użytkowania to 30 dni komfortowego widzenia - liczonych od dnia pierwszego kontaktu soczewki z okiem.

Wysoki poziom nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności sprawia, że model ten rekomendowany jest osobom z oczami wrażliwymi, skłonnymi do zaczerwienień, podrażnień i infekcji. Polecany jest alergikom, a także użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku.

Soczewki kontaktowe stają się coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Jednym z najczęściej wybieranych przez pacjentów trybów są modele miesięczne. Eyeye Sil Lens 150 dostępne są w mocach ujemnych oraz dodatnich - dla krótkowidzów i dalekowidzów. 6 sztuk w opakowaniu to 3 miesiące codziennego użytkowania przez osoby z tą samą wadą wzroku. W przypadku różnorodności konieczny jest zakup dwóch pudełek z soczewkami o różnej mocy - wówczas wystarczą one na 6 miesięcy codziennego korzystania.

Eyeye Sil Lens 150 to soczewki comiesięcznej wymiany. Dzienny tryb stosowania wymaga korzystania z płynu do dezynfekcji szkieł kontaktowych. Codziennie po zdjęciu ich z oczu należy zanurzyć soczewki w pojemniczku wypełnionym preparatem pielęgnacyjnym. Po kilku godzinach będą one ponownie gotowe do użycia. W przypadku miesięcznych szkieł kontaktowych ważna jest właściwa troska o nie - tylko wtedy zachowają swoje właściwości przez 30 dni.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Sil Lens 150 - 6 szt.
Twoja ocena