MyDay Daily Disposable 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

81,49 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

MyDay Daily Disposable to asferyczne soczewki jednodniowe. Charakteryzują się wysokim poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu, dzięki czemu są bardzo komfortowe w użytkowaniu. To rozwiązanie, które nie wymaga pielęgnacji oraz korzystania z płynów do czyszczenia szkieł kontaktowych.

Cechy charakterystyczne MyDay Daily Disposable

MyDay Daily Disposable zostały wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Stenfilcon A. Odznacza się on wysoką przepuszczalnością tlenu, co ogranicza ryzyko rozwoju infekcji narządu wzroku, a także powstawania zaczerwienień czy podrażnień oczu. Wykorzystano w nich technologię Aquaform Comfort Science, której zadaniem jest ochrona przed nadmiernym wysuszaniem oczu oraz dostarczenie do nich optymalnej dawki tlenu. Rozwiązanie Smart Silicone również zwiększa efektywność transmisji tlenu do narządu wzroku, jednocześnie zapewniając uwodnienie soczewki na poziomie 54%.

Model ten wyróżnia się również niskim modułem Younga. Soczewki są niezwykle miękkie, dlatego z łatwością dopasowują się do naturalnego kształtu oka użytkownika, a po zaaplikowaniu są niewyczuwalne na oku. Na komfort użytkowania wpływa również gładka powierzchnia soczewki oraz jej zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu wyeliminowany został problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

MyDay Daily Disposable zostały wyposażone w filtry UV chroniące wzrok przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego. Materiał pochłania 85% promieniowania UVA oraz 96% promieniowania UVB.

Dla kogo MyDay Daily Disposable?

MyDay Daily Disposable to soczewki jednodniowe, które dostępne są w mocach ujemnych oraz dodatnich - dla osób krótko- i dalekowzrocznocznych. To rozwiązanie wybierane przez użytkowników szukających najwyższej jakości obrazu oraz wygody użytkowania.

Model ten rekomendowany jest pacjentom, którzy skarżą się na suchość oczu. Zastosowane technologie, wysoki poziom uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu sprawia, że soczewki są optymalnym rozwiązaniem dla osób z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień. Szkła kontaktowe MyDay Daily Disposable polecane są osobom, które pracują wiele godzin dziennie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych oraz zadymionych.

W opakowaniu znajduje się 30 sztuk jednodniowych soczewek. To odpowiednia ilość na wypróbowanie tego modelu. W przypadku pacjentów z tą samą wadą wzroku w obu oczach jedno pudełko wystarczy na 15 dni codziennego stosowania. Modele jednodniowe chętnie wybierane są przez osoby aktywne fizycznie i uczęszczające na basen. Sprawdzą się jako alternatywna - dla tradycyjnych okularów - forma korekcji wad wzroku.

Zobacz soczewki MyDay Daily Disposable w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaMyDay
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MyDay Daily Disposable 30 szt.
Twoja ocena